PDA

View Full Version : !!!

gabriela22
06-02-2014, 10:32
už mně nebaví aby mi tu každý mlel o tom jak podvádím
měli by jste se lidi starat sami o sebe a né o cizí,nemáte semnou nic společného a jste banda bláznů:-D
pokud teda neumíte přijmout prohru a berete to hned za podvod,že chytím 5 barakud na boat seat a vyhraju.za to já nemužu...Hermessi máš někdy vůbec logickou odpověd? řekni že je podvod to,kdo chytí jakou rybu?jestli to odsouhlasíš nemáš tu co dělat.a pomlouvat na pláži to by vám šlo co.. jen co se ukážu už máte problémy..tak nelezte na turnaje když to neumíte..!!
:P
beztak za moje zablokované účty můžete vy všichni co se spolu kamarádi a držíte za jedno lano a domlouváte se mezi sebou jak mně zneškodnit.už jsem tu jednou zveřejnovala jména kteří tu dělají problémy.a ty sakra hermessi doriane a spol,jestli tu hrajete na partu tak zmizte..doufám že jednou z něho všichni spadnete..:cool:
to je vše co jsem vám k tomu chtěli říct
ps:dnešní zpráva od Adama:
jak se vede budeš mýt uplný ban a zraloci uplný a ipe ti dají a dá se změnit 1 za rok škoda,včera sme na tom bavily na plaži byly tam všichni moderatoři hermes wexas všichni a bavily sme se o tobě a dají ti uplný a další ip.eto je pravda budeš mít ipe a ty si my předtím nevěřila a dostala haha namáš podvádět,ty přidaváš učty do her atd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
takže tady na to nemám,aby mě náký 13 náctiletý hnup,napadal že přidávám účty do her.sami vy rozumbradové víte že to už povoleno neníí..! tak sem asi kouzelník ne :D
a zablokovat mi dvě ip adresy to jste fakt borci..a jen proto že závidíte a nic víc neumíte:))pomlouvat umí každý vůl,ale praxi ze hry mi nikdo nevezme:))

GoodPlayer
06-02-2014, 16:21
"moje zablokované účty můžete"
Bej tebou bych se nedivil.Myslím že multi acc. není povolenej,tak se nediv ;)
",aby mě náký 13 náctiletý hnup"
Nechci nic řikat,ale podle toho,že si napsala jak se vede budeš mýt uplný ban "mýt",soudím že ti ani těch 13 nebude..
To byl můj názor na tebe ;)

gabriela22
06-02-2014, 16:32
bylo to řečeno na Adama tomu 13 je.Pokud tu je povoleno pomlouvat a domlouvat se mezi hráči a moderátory koho zabanají a schánět informace jen na jednoho hráče tak tu bude teda povolenej i multi acc..:)
za druhé mám dva dny novou ip adresu a ta žádné multi účty nemá,,ale je opět zabanovaná
jsem ráda že jsi se k mému tématu vyjadřil,akorát je blbé že to nemá hlavu ani patu nic jsi nepochopil:))
o můj věk se nestarej nikdo se tu stebou nebavil:)

GoodPlayer
06-02-2014, 17:00
Jsi mi k smíchu :D
.Pokud tu je povoleno pomlouvat a domlouvat se mezi hráči a moderátory koho zabanají a schánět informace jen na jednoho hráče tak tu bude teda povolenej i multi acc..
Jak to víš?Viděla si je?Máš nějaký pádný důkaz (např. screen)?Nemáš a jestli jo,tak bych napsal nahoru a nespamoval tady fórko :)