PDA

View Full Version : Podvodníci

tuenek
24-02-2014, 19:01
Zakládám tady prosím téma podvodníci. Jedná se o podvodné obchodníky. Jen tak pro zajímavost, fishernator se tady smál, že nejde podvést při obchodování, ale to není zcela pravda. Pokud vám někdo něco nabídne, vy dáte protihodnotu a on rychle proklikává a zkouší, zda to potvrdíte a najednou Vám jednoduše vaše (návnady, měnu pruty, cokoli) ukradne. Dnes se na našem Českém serveru 1 pohybují 2 takoví podvodníci z turecka, jeden mi ukradl 2 fishboxy, jelikož mám pomalejší připojení, tak jsem odklikl a on mezitím odstranil a potvrdil. Jde to dokázat ze záznamů o obchudu, kdy on přijal 2 mé fishboxy a já nic.
Jde o hráče 125_eren_125 z turecka. Prosím o zvážení jeho zabanování. Ty 2 fishboxy klidně oželím, pokud budu vědět, že je ten "hajzlík" konečně zavanovaný. Teď má zabanovaný CHAT, což je výsměch.
tuenek

Fishernator
24-02-2014, 19:14
Zdravím, nevím o tom, že bych se tomu smál, spíš nechápu jak je možné nechat se ošidit. Pomalejší připojení může být za extrémních okolností důvod, nicméně i já jsem se samozřejmě setkal s podvodníky a neměl jsem problém se podvodu vyvarovat. Pár lidí zkoušelo přesně co popisuješ, rychlé proklikávání ve snaze mě oblbnout. Jakmile takové chování pozoruješ, dotyčného nahlaš a vymaž si ho z přátel. Pokud se jedná o cizince, je lepší poslat SZ některému z moderátorů, které máš v přátelích, nebo to napsat tady na foru. Připomínám že pokud hlásíš např. Turka, hlášení přijde tureckému moderátorovi a tomu bude české hlášení k ničemu.

kreb
24-02-2014, 19:17
Ahoj, s tímto konkrétním hráčem mám tutéž zkušenost, zkoušel to na mně včera několikrát

tuenek
24-02-2014, 19:19
Jenže on už má SZ Ban takže nejde znova nahlásit, samozřejmě bych to napsal anglicky, ale pokud jsou v Turecku administrátoři co mají 12-15 let, tak se to stejně mine účinkem. Tam jde o to, že on neproklikával dopředu ale počkal až jsem vložil fishboxy a začal až těsně před mým potvrzením. Nejsu domo, tak hraju na staré "herce" takže připojení a hardware opravdu hráli v jeho prospěch.

tuenek
24-02-2014, 19:22
Tak v tom případě nechápu proč má jen SZ Ban a né permanentní Ban... takové lidi natvrdo odstřihnout

Fishernator
24-02-2014, 19:35
Tueneku, prosím tě o užívání tlačítka EDIT POST, pokud píše dvakrát pod sebe v rychlém časovém sledu, díky.

Pokud okrádá lidi, nebude to žádný svatoušek i v ostatních oblastech, např. komunikaci, je pravděpodobné že ban má za svou nevymáchanou pusu, a ne za podvody s obchody. Člověk, který má ban nejde nahlásit ? To mi přijde divné, zkoušel jsi to ? Vím, že nejde nahlásit hráč, který je už nahlášený a jeho prohřešek se řeší, ale logicky bych řekl že jeho ban na chat by neměl být překážkou k opětovnému nahlášení. Možná se mýlím, resp. doufám v to, to by byla dost velká mezera v zákoníku.

dejvid10
24-02-2014, 19:44
Mě žádal o přátelství. Díky za upozornění. A podle jeho inventáře dělá nejspíš podvody

tuenek
24-02-2014, 19:45
V tom případě přesto že má SZ Ban, tak je nahlášený znova a řeší se to, jelikož mě to nepustilo dál.

Fishernator
25-02-2014, 03:20
Patriku12345, za tvůj projev bys měl mít ban na foru. Nepiš víc příspěvků pod sebe, máš tu tři příspěvky ve velmi krátkém časovém rozmezí, a všechny jsou co do obsahu totožné. Nespamuj !

Tuenek - já doufám, že je nahlášený za něco dalšího a proto tě to nepustilo. Mohl by se k tomu vyjádřit někdo z moderátorů prosím ? Přece je nesmysl, aby hráč s Chat banem nemohl být nahlášen.

Desatnik13
25-02-2014, 04:39
Tak já zde se vyjádřím: Tema schvaluji jen nepište páté přes déváté, protože pak se v tom nikdo nevyzná. Tak zatím sem neměl nikoho z turecka nahlášeného že okrádá ještě ne a pro tuenek prosím tě pokud má někdo ban na chat samozdřejmě že de nahlásit. Zdřejmě něco musíš dělat špatně dáš nahlásit zadat důvod a pak odeslat naskočí ještě potvrdit odeslání a odešleš hlášení. Pro Patrik: Prosím pokud je tu takové téma které je opravdu zajímavé a sem rád že tu je tak sem nepiš hlouposti hráč erennn má 2 lvl ted sem na něj koukal a ten přeci ještě nemůže ani obchodovat. Je možné že jsi si spletl jméno. Jinak 125_eren_125 jsem mu projel obchodování a zjistil jsem že těch podvodů má mnohem více tudíž dostal ban na tvrdo bohužel pro tuenek nejsem schopen z něho ty 2 fishboxy dostat to se omlouvám.. Petru zdar

hopik
25-02-2014, 07:35
Já bych jenom doplnil, že téma "Podvodníci při obchodování" tu už existuje, jen ho stačí najít, dlouho se do něho nepsalo. Takže mi přijde zbytečné tu mít dvě stejná témata.

Desatnik13
25-02-2014, 08:13
Hopik: Myslíš tema nefér obchodování? Pokud ano to je zamčené a tam se nedá psát. Jinak nechci tady to zapsat tímto, protože téma mě to připadá dobré, jen aby ho někdo nezneužíval.

hopik
25-02-2014, 12:06
Ne já myslím tohle téma, které je podle mě uplně stejné, jenom tam nebyl dlouho žádný příspěvek, tak bylo trochu v zadu.
http://forums.fishao.com/threads/682-Podvodn%C3%ADci-p%C5%99i-obchodov%C3%A1n%C3%AD

Smety
25-02-2014, 14:39
V turnaji Magická 15 byl cheater protože hned ze začátku prošel všechny brány... A jeho jméno je : Jonas_jansen_733

Ale to je podvodník v turnaji ne při obchodu :D Ale i tak...

tuenek
25-02-2014, 15:56
Desatnik13: a nejde alespon udelat, ze bych za každý ukradlý fishbox dostal jako kompenzaci alespoň 10 návnad... je to z toho zápisu zcela jasné, že mi je sebral.

Desatnik13
25-02-2014, 17:24
Mrzí mě že stohoto poměrně důležitého tematu se stává to čeho jsem se bál! :-( Prominte mě, ale všichni co jste sem ted napsali se nad sebou zamyslete :-( Fakt je mě to líto škoda že to tu nemůžu zamknou!

Fishernator
25-02-2014, 19:31
Smety, žádný cheater, je to v podstatě grafická chyba ve hře, že občas někdo projde všechny zábrany. Nicméně bylo v praxi mnohokrát odzkoušeno, že do cíle dojde i tento hráč až po chycení 15 ryb. Uznávám že opticky to vypadá děsivě, ale v praxi se vlastně nic neděje.

duryss
25-02-2014, 21:12
Před 95 byl 3.11, win 4 je nesmysl. Je to výmluva, ale o to tu nejde. Jde o to že s tím nepřišel jen jeden hráč. Buď s tím mají opravdu problém nebo nějaká skupina zkouší novou fintu

Desatnik13
26-02-2014, 13:24
Dejte si pozor na hráče fisryba12 podvodník.

turme
26-02-2014, 15:13
Pozor na ruza111, okradla mě o 1200 měny. Upřímně ani nevím jak se jí to při obchodu povedlo, po domluvě jsem jí nabídla 1200 za 400 mušlí a najednou byl obchod ukončen aniž bych měla ty mušle. Achjo.. A jako bonus si mě asi vymazala z přátel tak ji nemohu nahlásit :(

Tak jsem nakonec ty mušle dostala, beru zpět ;)

Smety
26-02-2014, 17:57
Děkuji Fishernatore :D

pepek788
09-03-2014, 09:30
hráč ACAV ..při obchodování mě okradl o 800 měny a pak se přihlásilo ještě několik hráčů..nahlášen
Při debatě na kamenech v Tombani jsem ho nahlásil Hermesovi,ten okamžitě jednal a za nedlouho tam byl úplný ban..ještě jednou díky

lifi2351
17-03-2014, 11:21
Pozor na hráče high_wites (turek, level 46) podvádí při obchodech. Nabídl mi k obchodu půl milionu mušlí. Potom co jsem tam dal stříbrný prut schválil obchod(ještě že jsem toho nedal víc). Po mém schválení nejednou mušle zmizely a obchod byl řádně ukončen. Nechápu proč jsem neměl možnost znovu potvrdit, resp. zrušit obchod. Problém s internetem nemám - mám optiku. Co se týče PC, tak je to šestijádro takže výkon je slušný. Nechápu jak mohl být uzavřen obchod, když jsem nepotvrdil změnu.

bonachytra
17-03-2014, 17:27
Hra mě velmi baví, ale momentálně jsem velmi zklamaná. Nejenom že mě na tuším holandském servru vykazují na český, to skousnu, ale toto mě vážně naštvalo.Myslela jsem si, že se mě to nestane, protože si při obchodování dávám pozor. Byl mě hráčem MEGA91 nabídnut Fishbox. Nabídla jsem za něj 150 fishměny. Hráč s tím souhlasil. Klikla jsem na obchod a on mezitím fishbox vykřížkoval. Okradl mě o 150 fishměny. Je z rumunska s levlem pouhcých 12. Pokoušela jsem se s ním domluvit, ale nereaguje !!!!!!! Vesele na pláži dále obchoduje.Žádám, aby za takovéto jednání byl hráč potrestán. Zřejmě je to hráčka, mám jí sejvnutou. Nosí takovou tu zelenou čepici na stranu :-(.

Desatnik13
18-03-2014, 06:42
bonachytra: Ten hráč co tě okradl tak tě možná trošku potěším zabanoval jsem ho. Více jsem už udělat nemohl :-) tak snad aspon tak ti zvednu náladu. :-)

lifi2351
18-03-2014, 07:49
desatniku13 a co můj příspěvek. Prověřil jsi ho? Myslím si, že tenhle podvod by měl být potrestaný. Nahlásil jsem ho, ale jak jinak přišlo mi varování od administrátora za bezdůvodné ohlašování hráče. Poradíte mi někdo jak teda postupovat?

vyřešeno s tureckým moderátorem. Děkuji

bonachytra
18-03-2014, 09:00
Děkuji velmi, fascinuje mě, že někdo s tak nízkým levlem hnedka okrádá lidi

Fishernator
18-03-2014, 10:06
Nechci ti brát poslední zbytky iluzí, ale ten profil byl vytvořen pravděpodobně pouze za účelem okrádání...

Mari87
18-03-2014, 10:10
Lifi2351: To je právě ten problém je tu spousta cizinců co okrádají mezi ně patří přesně ten tvůj :( Jenže my jim dáme bany a ty jejich moderátoři to dají odmítnout nebo to zruší.
A je jim jedno že okrádají :(

lifi2351
18-03-2014, 11:38
mari87:
Děkuji za odpověď. Nevím jestli jsi moderátor. Pokud ano, tak tvůj příspěvek je výmluva. Pokud ne opět se mi potvrdilo, že se budou řešit jen fishboxy a oprávněné bany. Je to stejné jako v případě výpadků DNS serveru a "neodpovědi" moderátorů na moji otázku ve fóru "BAN" strana 18. Tedy moderátor odpověděl na řešní BANu pod mou otázkou, ale mě ne. To samé, ten samý moderátor udělal i teď. Tenkrát mi pomohl fishernator, který mi dal vědět že to je chyba hry. Jen podotýkám, že tehdy jsem měl omezené možnosti jak se vůbec na fórum dostat (mobil a mobilní internet).

Vyřešil jsem to s tureckým moderátorem Amet_Simsek, za což mu děkuji. Nejdřív mi dal varování. Druhé varování obsahovalo něco turecky a ve třetím bylo anglicky ať ho přidám mezi přátele a prut mi byl před hodinou vrácen. Takže je to o tom jenom chtít. Vím, že za svoje slova zde nejspíš dostanu BAN, nebo bude můj příspěvek vymazán. Se la vie. Kritika se těžko snáší a né každý ji snese. Pokud se tak stane, odkazuji na základní listinu práv a svobod a na svobodu projevu. Nikoho se nesnažím urazit, nepoužívám vulgarismy, jen píšu to, co cítím.

Nezávidím moderátorům jejich práci. Mají toho zcela určitě dost. Chtěl jsem jím i pomáhat. Nicméně hoši a dívky ve zlatém. Pokud jste se na to dali, musíte také odpovídat lidem. Ne všichni jsou zde školou povinní, aby se dali jen tak snadno ošulit. Nic neříkající odpovědí, pokud teda nějaká je, arogance a povýšenost nejsou, dle mého názoru, u moderátorů přípustné.
Pokud jsem někoho urazil, tak se omlouvám. Víte co se říká Kdo se cítí, ten se vtípí.

Sip
18-03-2014, 16:21
Hráč Kristiyan_yonov je podvodník krade.

GoodPlayer
19-03-2014, 15:18
Zdravím,
Chtěl bych upozornit na hráče bezu,slíbí botky za nějaký věci,člověk mu je sežene,přijde za nim a pán zmizí :)

michal2211
07-04-2014, 20:37
me zase okrad/la hrac nebo hracka miminka

oggi
07-04-2014, 21:06
Okradla tě kvůli tvojí nedbalosti

pamu87
08-04-2014, 14:56
Oggi: Přesně tak po každé změně nabídky se oživí tlačítko obchod. Jen ten kdo mačká obchod jako blázen může být okraden. Více koncentrace a méně stěžování:)

Ano těchto obchodníků přibývá, ale jen obezřetností jim zamezíte okrádat. Pokud někdo takto "problikává" věci v nabídce, je nejsnazší obchod zrušit:)

viktor_2003
20-04-2014, 14:10
Takové obchodníky znám taky...

michal2211
05-05-2014, 18:09
všichni moderatori jsou tu podvodnici mel jsem 22 minci koupil jsem si neon prut anejake mince mi zbyly a ted je to vse pryč chci to zpět

dejvid10
05-05-2014, 18:33
Jestli si včera získal mince a něco za ně koupil, tak ti to zmizelo - stručně, vše co jsi včera udělal, se ztratilo.

michal2211
05-05-2014, 18:37
moje řeč dejvid10

oggi
05-05-2014, 18:39
michal2211: Nejdříve se podívej co chceš napsat, než to někde publikuješ. Je příšerné číst tvé příspěvky. Tolik spamu, tolik ponížení v nich lze nalézt. Zamysli se nad sebou, myslím, že cesta kterou zde jdeš není správná..

Desatnik13
05-05-2014, 18:53
Moderátoři za to opravdu nemůžou. Promin jsme jen hráči jako vy. Věř že nám toho se stratilo také dost, tudíž obvinovat tady nás je smutný, ale jen si kopněte my to snad snesem. Nejsme ani majitele a ani vývojáři.

GoodPlayer
05-05-2014, 19:41
všichni moderatori jsou tu podvodnici mel jsem 22 minci koupil jsem si neon prut anejake mince mi zbyly a ted je to vse pryč chci to zpět

Ahoj michale,
Za toto nenesou doopravdy moderátoři odpovědnost.
Nemají (alespoň podle mne) žádné právo "utrácet" herní měny na tvém účtě.
Jak jsem se dočetl,tak se to mělo stát všem hráčům.Mince pak budou ručně doplněny v sobotu ve 4:00
By The Way: Za ty tvoje spamy,bych ti nejraději dal permici -,-

123812
05-05-2014, 20:54
Jaké mince budou doplněny ručně to teda nechápu ?

GoodPlayer
07-05-2014, 13:37
Někde na anglickym fóru sem četl,že všem zmizeli mince za Herba a měli by být doplněny ;)

123812
07-05-2014, 13:42
Aha, tak to by bylo dobré :-)

Desatnik13
08-05-2014, 21:09
Napíšu to sem jelikož se to k podvodníkům hodí i, když je to asi stejně zbytečné jelikož sem všichni nechodí. Prosím a žádám vás nikdy za žádnou cenu nikomu nedávejte Hesla to znamená opravdu nikdy. Dnes 3 případy pod různejma záminkama se nechali hráči přemluvit a nakonec dali heslo například že jim ten co mu heslo daj nahraje na profil 1000 mincí. Není to pravda a hlavně pak si můžete stěžovat a brečet mě do zpráv že potřebujete pomoc a já mohu jen toho dotyčného zabanovat, jelikož mě většinou ignoruje! Další věc je půjčování věcí opravdu po tejdnu nahlásit on mě nevrátil půjčenou věc za kterou si ještě vemete nákou věc nemohu řešit. Tak prosím dejte si na své hesla a věci pozor. Děkuji.

GoodPlayer
09-05-2014, 09:02
Napíšu to sem jelikož se to k podvodníkům hodí i, když je to asi stejně zbytečné jelikož sem všichni nechodí. Prosím a žádám vás nikdy za žádnou cenu nikomu nedávejte Hesla to znamená opravdu nikdy. Dnes 3 případy pod různejma záminkama se nechali hráči přemluvit a nakonec dali heslo například že jim ten co mu heslo daj nahraje na profil 1000 mincí. Není to pravda a hlavně pak si můžete stěžovat a brečet mě do zpráv že potřebujete pomoc a já mohu jen toho dotyčného zabanovat, jelikož mě většinou ignoruje! Další věc je půjčování věcí opravdu po tejdnu nahlásit on mě nevrátil půjčenou věc za kterou si ještě vemete nákou věc nemohu řešit. Tak prosím dejte si na své hesla a věci pozor. Děkuji.

Dále si dávejte pozor na všechny stránky jako fishaohack.cz atd. ;)
Když si stáhnete nějakej hack nepočítejte s tím že mince které chcete dostanete!
Zadáte tam akorát jméno+heslo a osoba která hack provozuje by měla dostat vaše jméno a heslo na e-mail (vím to,jelikož sem byl adminem na jiné nejmenované hře,tak jsem se musel těmito "hacky" zabývat)

Hermesss
09-05-2014, 16:31
A také by bylo dobré nekopírovat příspěvky, přijde mi to docela zbytečné.

GoodPlayer
09-05-2014, 21:37
:o)
Mně to taky přijde divné,proto cituji,jelikož se to týká nějakého příspěvku :)

oggi
11-05-2014, 19:26
Chtěl bych zde napsat jen toto:"Pro dobrotu, na žebrotu" Dnes jsem jedné hráčce "verca533" zapůjčil běžecké boty, protože s kamarádkami pořádala nějaký závod. Půjčil jsem jí tedy botky a vzal jsem si zálohu (velký prut) aby měla důvod mi je vrátit.. Domluvili jsme se na termínu vrácení.. 19:50 - daná hráčka do obchodu dávala různé blbosti a jen ne MOJE boty. Na zprávy reagovala, ale boty mi nevrátila. Chci je zpět a tak mi přijde hloupost ji nahlašovat, aby byla zabanovaná a s ní i mé botky. Proto prosím, dá se s tím něco dělat ?
P.S.: Toto chování jsem zaregistroval jen u českého národa. To jsme opravdu takové sv**ě a nemůžeme se člověku, který nám pomohl odměnit jinak, než krádeží ?

modomodr
12-05-2014, 18:23
oggi - takový už holt někteři jsou no... mě Okradli 1 a už jsem nikdy nikomu nic nepůjčila protože mi to bylo také líto zrovna moje kámoška už od školky to nikdy nepochopím pujčím jí králíčí kapuci a ona mě čarodějnický klobouk a druhý den výhružná SZ :
jestli chceš tu kapuci zpátky dej mi čarodějnický klobouk, 3x jednoduchá stěna 2 a 5 boxů. To mi přišlo moc ale měla jsem tu kapuci v oblibě tak jsem řekla tak jo. A v zápětí další SZ : a dej první připraven já jí tam dám doopravdy no tak jsem to tam dala a po pěti minutách ona králičí kapuci pak jsem dala to připraven ale ona ještě dřív dala kapucku prič ban nedostala nic... Už je to dlouho takže ani nedoufám =(

oggi
12-05-2014, 18:56
Tak je to díkybohu vyřešeno a děkuji moderátoru, který mi pomohl :))

dejvid10
12-05-2014, 18:58
Tady je 2x příklad lidské chamtivosti! :( Je to tak smutné, že se to nevyřešilo (nemířím tím na moderátory ale myslímtím, že se jim to nevrátilo), ať je to kdokoli. Mě zase chtěl okrást hráč (nevím jestli ho mám jmenovat,ale asi jo, nejspíš ho část zná) 737denis nebo nějak tak, chtěl jsem koupit návnady, nabídl se a škrtal a dával to tam jak o 106 , známka o pokus někoho okrást. Tak smutný příběh ve fishau...... :(

oggi
12-05-2014, 19:01
Ano dejvide, Jsem asi výjimka, většinou se to nevrátí, ale jsem velice šťastný, že to takto dopadlo :)

percyk001
15-05-2014, 17:50
pozor na hráče 888_Pato_888
prodával jsem mu mušle myslím 300, nabídl mi dva pruty myslím velký a kvalitní dal jsem obchod po nějaké té chvilce a on je obratně oba dva oddělal
když jsem ho chtěl další den nahlásit zjistil jsem že nejsem ojedinělý případ protože už ten další den měl chat/SZ ban

vita007
04-06-2014, 14:49
Obchodoval jsem s tomasamot. Sháněl jsem silný prut. Chtěla za něj 1500měn. Nabízel jsem 1250měn + 13ks hmyzu (ty po mě navíc chtěla). Do nabídky obchod vložila silný prut s cca 69náhozy a klikla "potvrdit". Naštěstí jsem nepotvrdil obchod. Dle SZ to prý nepochopila ;) pozor na ni!!

vita007
12-06-2014, 16:47
další č...k na úplný ban. Jenže tomu dopřávají tvůrci hry. Hlásil jsem poté co ONDRA02 píše:
"8991Lerák chce pučit účet" - to si snad dělá někdo srandu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!

Tyto šmejdy a ksindly zabanujte - hlavně, že se nesmí od pondělí obchodovat!!!!!!!!!!! Fakt jsem zvědav, jakou úlohu mají moderátoři od 16.6.2014 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak jsem psal na pláži. Bude to tu samá miss, missák, ten hledá toho a tuto a soutěž o nejhezčí dům alias harampádí............

Jenže koho banovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????? Toho, kdo díky denním úkolům tvoří umělé doporučení, nebo toho, kdo chce obchodovat??????? Jak jsem psal dříve - banovat za miss, seznamku, sprostá slova. Jenže díky změnám od 16.6. nelze banovat ani za miss..............

Snad se k tomu Hermesss a další tvůrci hry vyjádří...... fakt pokřivení hry, díky omezení obchodu.

oggi
12-06-2014, 16:51
Moc pěkné, až na to, že Herm není tvůrce.. :D
just saying.. :)

vita007
12-06-2014, 17:20
Moc pěkné, až na to, že Herm není tvůrce.. :D
just saying.. :)

Máš pravdu, Hermesss je supermoderátor. Má snad lepší vyjednávací podmínky než my dva dohromady ;)

Ještě k ondra02. Do SZ píše, že je opravdu původní lerák8991 (spíše falešný č...k). Sorry, kdyby byl původní, tak mě nepíše takové zprávy do SZ!!!!! Dá se zjistit ID adresa?

Toto mají tvůrci hry řešit a ne, zda na základě uměle vytvořených doporučení (díky DU) rušit obchody. Ještě na základě ankety, které se zúčastnilo kolem 20tajtrlíků z tisíce........

Bludní Holanďané vymysleli tuto hru, ještě lepší podmínky ke hře, za kterou nezodpovídají (v případě ztráty inventu) - viz podmínky o kterých jsem psal před cca 6měsíci. Pokud dají BAN mě a dalším věrným hráčům, dobře jim tak.... Bude tu samá seznamka a miss. To už je práce BIS!!!

oggi
12-06-2014, 17:45
ondra02 rozhodně lerak není :) a ID adresa není.. :D IP možná, ale tu nedohledáš.. :)

martin9473
12-06-2014, 18:54
lerak dostal plný ban + IP ban za multiúčty, takže stejnou IP určite nemají

amirek
15-11-2014, 17:03
Hráč misiek333 mi nabídl obchod a dal mi za vzorovanou stěnu nic a odstranil si mě z přátel a nenašel jsem moderátora tak mu prosím dejte ban nebo ho nahlašte. (jestli ho najdete)

lenka809
25-02-2015, 05:19
Vím že se k tématu připojuji pozdě ale souhlasím! jsou to podvodníci kteří by měly dostat kompletní BAN!!!

nemamradchytraky
03-03-2015, 20:10
Chtěl bych se zeptat jak je tohle to možné že muže mít italský hráč Mazinga55 lvl 6 bežecké boty když jsou od lvl 12 a má lvl 6 od kterého se nedá obchodovat.Takže hrajeme neustále mezi podvodníky. 5786

Tempor
02-05-2015, 08:58
6563

Zajímavé ne?

kostka28
02-05-2015, 09:37
A co takových teď je. Mě jeden nabízel kolem 400 a dnes druhej dokonce 800. Blázni

luciekaa
02-05-2015, 09:44
Napíšeš tam jejich e-mailovou adresu, oni změní heslo a svému účtu můžeš udělat pápá...

jane0333
23-06-2015, 10:15
Už druhý krát za pár dní mi niekto ponúkol 7000 mincí, najskôr to bol hráč "boha", ktorý odvtedy už dostal full ban a dnes iný hráč "stela47". Obidvaja hráči mi napísali správu na Českom serveri.
70057006

500291
04-07-2015, 17:11
Ano tenhle mě také potkal. Prej mi dá F prut a 100 mincí když mu dám heslo na mail. Samozřejmě že jsem mu ho neřekl ale já jsem tehdy byl malý levl a nevěděl co je to nahlásit :)

petr407
10-07-2015, 10:27
No. Už sem potkal i takového který mi chtěl dát 8000FC :(
navíc mi takové zprávy chodí stále víc a víc .
P.S.: NIKOMU NEDÁVEJTE HESLO ANI NEMĚNTE E-MAIL
Všechno jeto PODVOD!!!

500291
12-07-2015, 16:18
Svatá pravda petr407:).

Zlatovlaska77
23-07-2015, 13:15
https://www.youtube.com/watch?v=TVmGJBOVeHA Podvodník, který si napomáhá prográmkem...

Valkyra
23-07-2015, 16:56
taaaaak za dnešek už jsem mohla mít tak 20000 mincí.. hmmmm já nevim nevim o co jim jde... na každý podvod se jednou přijde :D

Ephemeris
24-07-2015, 08:27
Pavel1976 - nemůžu to dokázat ani říct se stoprocentní jistotou, ale vycházelo mi to v turnaji na moje dvě chycené ryby jeho tři....

Zlatovlaska77
24-07-2015, 11:24
Pavel1976 - nemůžu to dokázat ani říct se stoprocentní jistotou, ale vycházelo mi to v turnaji na moje dvě chycené ryby jeho tři....

Co myslíš tím tvým příspěvkem, snad né, že pavel1976 je podvodník...

camel
24-07-2015, 11:32
Je to spíš potvrzení toho, že centurion švindluje...

500291
24-07-2015, 11:33
Souhlasím s Kájou také jsem moc nerozuměl tvému příspěvku.

petr407
24-07-2015, 15:45
A co je na ném cheat??? :confused:
On tam normalné lovil....
Jsem to nepochopil prosím vysvětlete:

123812
24-07-2015, 16:01
A co je na ném cheat??? :confused:
On tam normalné lovil....
Jsem to nepochopil prosím vysvětlete:

Chytal ty ryby moc rychle..

Zlatovlaska77
24-07-2015, 16:06
Chytal ty ryby moc rychle..

Ano 123812, už má full ban, takže je vidět, že opravdu podváděl. Jinak srbové, což on byl, jsou jedni z těch, co nejvíce podvadí v této hře.

123812
24-07-2015, 16:26
Jojo vím, vím v minulosti hlavně na turnajích ..

petr407
25-07-2015, 06:28
camel> centution je co / program:confused:
jestlize pouzival program tak je to pc Hackers ane cheatr , ne n
a n echapu ze tu jde podvadet.... :mad:

camel
25-07-2015, 11:26
Centurion je římskej oficír co nosil takové přilby jako ten cheater... teda doufám, že nejsem vedle :D

tomina
01-08-2015, 10:04
to je vrchol ignorance mrkněte kdo je v eventu od 13 do 7 místa

Fiamma
03-08-2015, 18:59
Chtěla bych upozornit na hráče 551martin, v obchodu mi nabídl vzhled "klobouk promocí" a já jemu "pánský účes", fér obchod zdálo se ale na poslední chvíly to změnil a já dostala jen štiku. Psala jsem aby to vrátil ale vymazal si mě z přátel. Vše jsem nahlásila tak si na něj dávat pozor!!!!

violetta222
04-08-2015, 09:00
Dneska okradli batoku o bezky nejaka gundi515 kdyby ji nedo znal dejte mi vedet do soukromych zprav

camel
04-08-2015, 15:03
Točí se to tu pořád dokola a pořád se to děje...
- nedávejte nikomu heslo, nikomu znamená ani moderátorům, prostě nikomu,
- když obchodujete, tak se dívejte co dostáváte! Žádné na poslední chvíli neexistuje - pokud změní protistrana nabídku, tak musíš znovu kliknout na souhlas s obchodem,
- nepůjčujte nic.

Ale stejně - je to marný, je to marný... je to marný! :D

Veropetka
04-08-2015, 19:11
Ano, je to marný :)

Dřív tam to potvrzení obchodu vůbec nebylo a vznikaly podvody při obchodování tím způsobem, že někdo ve velké rychlosti odstraňoval a přidával věc. Zmátl tím podvedeného, který to potvrdil ve chvíli, kdy podvodník vůbec nic nenabízel. Proto také byla přidána ta funkce na potvrzení obchodu. Tudíž prakticky je až nemožné, aby jste si nevšimli, že je něco narychlo změněno. Pokud i přesto si toho nevšimnete, tak je to bohužel vaše chyba a je uplně jedno, kdo vám toto provedl.

To, že někdo někomu pujčí běžky s tím, že neznámý na druhé straně slibuje, že je opravdu vrátí, není podvod, který by za vás někdo mohl řešit. Sami mu to pujčujete s rizikem, že se to nemusí vrátit a sami si můžete za to, že vám to ten dotyčný nevrátil. V reálném životě, když někomu něco pujčíte, tak také to pujčujete s rizikem, že se to nevrátí. Je to o důvěře. (pokud na to teda nemáte platnou smlouvu se všemi potřebnými náležitostmi)

Mari87
05-08-2015, 11:43
Camel: nám nikdo hesla nedává a my nejsme zloději jako jiný hráči!!

camel
05-08-2015, 16:02
Camel: nám nikdo hesla nedává a my nejsme zloději jako jiný hráči!!

Tak sem to nemyslel... nedávno sem četl komentář, kde se mluvilo o dávání hesla moderátorovi, tak se mi to spojilo... nevím už detaily, chtěl jsem jen zdůraznit, že to heslo nemají dávat nikomu (modům, protože ho nechtěji/nepotřebují a ostatním, protože jim do toho nic není a nejspíš ho zneužijí). Už vidím hráče, který "myslel, že XY je mod, protože má žlutý vlasy" :-D známe to, že?

Rozhodně sem se nechtěl dotknout modů a už vůbec naznačit, že bys chtěla krást účty - to je samozřejmě nesmysl. Za tohle vyznění se omlouvám.

Zlatovlaska77
07-08-2015, 15:19
Opravdu taková náhoda? http://prntscr.com/81x8ny
http://prntscr.com/81xhrm Pěkný no

500291
07-08-2015, 15:30
Ano,taky jsem to viděl.

Valkyra
10-08-2015, 11:36
takže všichni co sem chodíte... objevují se nám tady podvodné sz o tom že když si změníte mail tak dostanete veškeré info o hře Fishao.
samozřejmě že to není pravda,to jen forestice nám tu chce krást účty...

500291
10-08-2015, 11:44
Díky ,Valkyro já jsem tu SZ teda ještě nedostal takže si budu dávat pozor.

camel
10-08-2015, 13:59
jj, díky. Mějte na paměti, že změna emailu na cizí je to samé jako říct někomu své heslo! Nikdy nikomu ho nedávejte!

Zlatovlaska77
15-08-2015, 19:17
http://prntscr.com/84zl9w ← opět je to tady, proč si rovnou nedají nick "chcimítban"

Tinuska
16-08-2015, 00:56
http://prntscr.com/84zl9w ← opět je to tady, proč si rovnou nedají nick "chcimítban"

No jo ... minule tam bili 2 učty ted sú 4 zachvilku to bude plné jedneho mena ale iních čísel ...

toptynka69
24-08-2015, 09:41
Tak tohle už je vážně síla:-((7737

500291
24-08-2015, 17:05
Tenhle mi to psal do SZ.

Tinuska
26-08-2015, 21:27
Znovu to isté .. http://prntscr.com/898l9x

Michak
31-08-2015, 18:32
Je to sice z jiné hry, ale přesně to vystihuje situaci tady. nad 5000,- škody se jedná o trestný čin !

Zloděj si na Šumpersku přisvojil přístupová hesla a ukradl virtuální tank

Šestadvacetiletý mladík ze Starého Města pod Sněžníkem na Šumpersku přišel kvůli ukradenému heslu na e-mail o tank v počítačové hře World of Tanks. Virtuální tankovou bitvu nyní místo něj hraje dosud neznámý zloděj. Okradenému vznikla škoda ve výši 7000 korun. Právu to řekla policejní mluvčí Tereza Neubauerová.

Neznámý pachatel měl podle ní neoprávněně získat přístupová hesla k e-mailové schránce poškozeného muže 25. srpna.

„Následně zloděj změnil původní hesla do mailové schránky a online hry World of Tanks. Tímto jednáním znemožnil mladíkovi užívání účtu ve hře. Nyní se pachatel do hry přihlašuje a hraje ji pod nickem poškozeného,“ uvedla Neubauerová.

Tinuska
01-09-2015, 14:33
Náhoda ? http://prntscr.com/8bd7m8

500291
01-09-2015, 14:59
Možná to je doopravdy náhoda.....

Tinuska
01-09-2015, 15:15
Možná to je doopravdy náhoda.....

"Možná" uvidíme co na to řekne Mari nebo jiný modík ..

Valkyra
01-09-2015, 18:21
no,momentálně mluvim pouze sama za sebe... při mazání přátel se mi stalo že jsem měla nic mého manžela a pod ním stejný nick s číslem... plácnu manžel pepino a temten nick pepino94 . v tomhle případě vím,že šlo pouze o náhodu. takže i tohle může,ale nebo taky nemusí být...

Ephemeris
01-09-2015, 19:45
no,momentálně mluvim pouze sama za sebe... při mazání přátel se mi stalo že jsem měla nic mého manžela a pod ním stejný nick s číslem... plácnu manžel pepino a temten nick pepino94 . v tomhle případě vím,že šlo pouze o náhodu. takže i tohle může,ale nebo taky nemusí být...

Nebo tvůj manžel podvádí :D

Michak
01-09-2015, 19:46
Vím o IT oddílu, kde si děti daly v družinách stejné zkratky a čísla - a před asi dvěma týdny mi tu jejich instruktoři brečeli, že je blokli. A to se o každý účet staraly dvě děti. Sranda je v tom, že to je oddíl dětí expertů na počítačovou kriminalitu.

Valkyra
02-09-2015, 07:29
[QUOTE=Ephemeris;39498]Nebo tvůj manžel podvádí :D[/QUOT
ano,po roce neaktivity to má jistě za potřebí :D

Tinuska
07-09-2015, 15:53
Podvodník !!! http://prntscr.com/8dmxdv http://prntscr.com/8dn0i6 !!!

Ephemeris
07-09-2015, 16:00
Podvodník !!! http://prntscr.com/8dmxdv http://prntscr.com/8dn0i6 !!!

A v čem podvádí?

Electroman
07-09-2015, 16:18
Mohl mít štěstí na boxy.

Tinuska
07-09-2015, 16:27
A v čem podvádí?

má Cheat na zrýchlenie hry

jakubchl
16-09-2015, 18:15
8024

to už je vážně moc

hráč lolko358 level 8

petr407
16-09-2015, 18:27
8024

to už je vážně moc

hráč lolko358 level 8

Doufám , že jsi ho nahlásil. Takové vydírání jsem tady ještě NEZAŽIL. Samozřejmě o tobě neví nic pokud si mu nic neřekl.:)
TAKOVÝM PODVODNÍKŮM NEVĚŘTE, I KDYBY ŘÍKALI ŽE VÍ VAŠE HESLO ( neví , je to lež) !

Mari87
16-09-2015, 18:42
Jsou to pro mě hráči podvraťáci a zloději nemám tyhle hráče ráda bohužel jsou tu pořád nejradši bych jim sekala ruce za tohle chudáci rodiče :(
Po mě už chtěli taky heslo dostali ho a to úplný ban s pozdravem ip banu :D jinak to nejde

Mari87
16-09-2015, 18:47
Jakubchl: prosím můžeš mi napsat podrobnosti o tom kdo ti to psal??

jakubchl
16-09-2015, 19:41
80258026

Ahoj Mari, byl to tento hráč, když jsem mu napsal že tohle už je vrchol, tak odpověd byla
apríl tak se hned nepo..r, tak to mě vytočilo ještě víc

Mari87
16-09-2015, 19:54
Jakubchl: děkuji hned jsi ho jdu podat k večeři tohle je vrchol už

jakubchl
16-09-2015, 20:04
děkuji za vyřízení

petr407
17-09-2015, 13:17
Jakubchl: děkuji hned jsi ho jdu podat k večeři tohle je vrchol už

Máš pravdu , je to vrchol...
Jen si myslím že tenhle hráč má jinou postavu s vysokým levelem , tak si myslím že je mu to úplně jedno že dostal Úplný Ban .
Mě napsal jeden hráč ( level 40 +-) že ho poslala Valkyra aby mi řekl at si změním Email. Samozřejmě byl nahlášen a za chvíli blokován , co sem zaslech tak to napsal více lidem . :(

A teď přejdu k Mari87 takže: Hodně štěstí , zdraví , rodiné pohody ( to je nejdůležitejší) , ať chytáš nové a nové rybky na Fishau . A CO JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ TAK AŤ TĚ NĚKTEŘÍ HRÁČI NEOTRAVUJOU ( TÝKA SE TO I MĚ :o !!!)

Možná dorazím na tu nechci říct Párty to né ale na tu Oslavičku. :) Pokud budu moci.

Zlatovlaska77
17-09-2015, 14:15
Máš pravdu , je to vrchol...
Jen si myslím že tenhle hráč má jinou postavu s vysokým levelem , tak si myslím že je mu to úplně jedno že dostal Úplný Ban .

Když vyvede něco takového, tak se to řeší IP banem.

petr407
17-09-2015, 15:30
Když vyvede něco takového, tak se to řeší IP banem.

Aha , tak to jo.

Electroman
17-09-2015, 18:42
Tohle si mi zdá divné http://prntscr.com/8hfkh8.

petr407
17-09-2015, 20:17
Tohle si mi zdá divné http://prntscr.com/8hfkh8.

Mohl si už dlouho šetřit.... A teď se to rozhodl utratit. Mě se zdá divné to , že třeba ty mince neutratil dříve . Nebo je nějaký Cheat na mince?
Leda tak že by je zakoupil za Kč a něco už měl našetříno. No , nevím asi by stálo to prošetřit. :)

Electroman
17-09-2015, 20:19
Ty mince pořád přibývají.

petr407
17-09-2015, 20:21
Ty mince pořád přibývají.

Tak to má asi opravdu nějaký Cheat... Vidím to na zabanování... no nic ať rozhodne Mari87

Electroman
17-09-2015, 20:27
Nebo je to nějakej zazobanec, co si ty mince kupuje,

Valkyra
17-09-2015, 21:33
Tak to má asi opravdu nějaký Cheat... Vidím to na zabanování... no nic ať rozhodne Mari87

no Mari asi těžko rozhodne o rumunském hráči..
jo a pokud jste ho někdo potkal "live" tak 3 dny a lvl 67 ... :confused:
samozřejmě mi to nedalo... takže žádný cheater,ale normální platící hráč... a dost solidně jak koukám :-D

petr407
18-09-2015, 19:17
no Mari asi těžko rozhodne o rumunském hráči..
jo a pokud jste ho někdo potkal "live" tak 3 dny a lvl 67 ... :confused:
samozřejmě mi to nedalo... takže žádný cheater,ale normální platící hráč... a dost solidně jak koukám :-D

Myslela jsi jako že to je hráč od tří dnů a má level 67? To jsi teda dobře máknul... Jestliže platící hráč tak rozhodně nemá do kapsy hluboko :D
Jinak Electroman dnes byl tenhle hráč na druhém místě v Akci získej co nejvíce BZ ( měl jich kolem 60 000) což se teda divím. :cool: Vůbec nechápu jak je možné že chy¨tne tolik dobrých rybiček.. No samozřejmě Booster x4 , Lektvar š. 2 , a pstruží farma - husté je že jsem viděl že někdo má 300 000 BZ v Akci. :eek:

Electroman
18-09-2015, 19:53
Za 15 minut těch 60k Xp získáš.

Mari87
18-09-2015, 22:48
Bohužel pokud to je cizí hráč já na něj nemám pravomoce musí rozhoudnout jejich moderátoři. Já jsem tu pouze pro naše cz hráče a sk hráče

Mates(Pettyy)
19-09-2015, 07:44
Petr407 a Electroman nevidím jeden důvod zablokovaný.To jako proto že má v akci 3000 mincí.A proč by měl být zazobanec si ty mince kup taky a nezáviďte mu.

pamu87
19-09-2015, 23:53
Petr407 a Electroman nevidím jeden důvod zablokovaný.To jako proto že má v akci 3000 mincí.A proč by měl být zazobanec si ty mince kup taky a nezáviďte mu.

Trochu marně se snažím vyznat ve tvojí větné skladbě. Samozřejmě je trochu podezřelé, že někdo utratí přes 3000 mincí, když je to ekvivalent šetření dvou let (a za tu dobu bych měl dva Fpruty), ale platící hráči jsou v tomto ohledu trochu napřed před naším skrblením :)
Stejně tak si můžeme stěžovat na event: "Utrať co nejvíce měny."
Někdo prostě má a někdo ne....

Tinuska
11-10-2015, 15:57
Náhoda ? http://prntscr.com/8q3sjd

verrika
11-10-2015, 17:33
Náhoda ? http://prntscr.com/8q3sjd

Nějak tiše pochybuju !

Anča11
03-12-2015, 08:26
mě taky dnes někdo podvedl na capcake004 on mi nabídl 13 000 měny já mu zato dala kloubou kytku mušle dala jsem obchod a ano a když jsem dokončila obchod ty měny jsem nedostala ten hráč se jmenuje Youcef766224 prosím bud mi vraťe mé věci nebo ho zabanujte a dávejte si na toho hráče pozor ale ty věci chci zpět tak stím něco udělejte jedná se o důležitou věc

camel
03-12-2015, 10:47
Při obchodu musíš být před potvrzením (kliknutím na ANO) hodně opatrná a zkontrolovat co protistrana dává do obchodu... byla si nepozorná a zaplatila za to :(

Anča11
03-12-2015, 15:58
Při obchodu musíš být před potvrzením (kliknutím na ANO) zkontrolovat co tam má... byla si nepozorná a zaplatila za to :(

já jsem se taky že koukla a taky to tam bylo ty měny obchod jsem dokončila a dostala jsem to :-( takže bych docela ráda ocenila kdybych to dostala zpět

Anča11
10-12-2015, 06:13
prosím chtěla bych ty věci opravdu zpět

Uzykm
19-12-2015, 21:45
Chtěl bych upozornit,že všechny "hlášení" by měl mít nějaký důkaz - Printscreen nebo video. 10415
Jinak nemá cenu tyto věci řešit 10414

camel
19-12-2015, 22:08
Celá řada porušení pravidel je snadno průkazná přímo ve hře (obchody, chat, SZ, no vlastně všechno)... poprosil bych tě, abys tady nešířil za každou cenu polopravdy.

Uzykm
20-12-2015, 11:08
No nevím..
Když jsem ještě před půlrokem musel řešit věci na anglickym fóru,tam mi nepomohli a musel jsem to s nejmenovaným anglickým modem řešit přes jeho osobní skype 10418

Stop Podvodníkum
18-02-2016, 18:02
Myslím že se tu hřeší stálé to že když někdo prodá nějakou rybu za hodně měny je to prý podvod ale boužel myslím si že je to blbost. Každý si muže prodat co chce a za kolik chce a ne aby za to dostal úplný ban. Asi si někdo myslí že je něco více než normální smrtelník.Ale to je omyl. :) Hlavně že se strašně podvádí na turnajích ale nikdo s tím nic neděla.Hlavně že si normální hráč když chce jít na turnaj tak zbytečně vyhodí mince .
(A nechápu tady v té hře hlášku to že když hráč platí mince že nikdy ban mít nemůže.Co to je asi nějaký nový způsob hraní. V každý hře co jsem hrál i když se platily mince nebo něco jiného tak když hráč udělal podvod tak prostě ban dostal i přes to že platil mince.A ne že když platí ban nemůže mít.

Mari87
18-02-2016, 18:16
Stop podvodníkům: jak můžeš vědět že co jsou podvodníci na turnaji že se s nima nic nedělá do hlášení nevidíš tak bych prosila trošku uber! A pokud tu jsou nějaké podvody ban je právem hlavně že tu jsou hráči co sami na to prskají a sami mají podvod...

Stop Podvodníkum
18-02-2016, 18:55
Dobře souhlasím s tebou jsou tu hráči co mají podvod a prskají ale mě jde hlavně o ty turnaje .Ale když jsem na turnaji a hráč tam loví a vytahuje ryby z nahozením do 3 sekund to je fakt celkem masakr. A hlavně ať mě někdo netvrdí že to je v pohodě. Už mám něco odehrané a vím toho dost o hře i postu Moderátora.
A hlavně je tu dost hráčů co si myslí že jsou dobrý když si vytvoří malý účet když je event ( Vyhraj co nejvíce turnajů ) a hrají turnaje tam a pak si to přeposílají a ještě se chlubí. Tohle ti potvrdí dosti velkých lvl co hrají a mají odehráno jako já.
A hlavně mě strašně zajímá ta měna že prý je možné že když si koupím vzácnější vzhled za (mince který si koupím) a půjdu a prodám ho za (řeknu cca 350 000 měny) že prý z toho mužů mít up. ban. Tak bych rád věděl co je na tom pravdy :) Děkuji moc že se k tomu někdo dokáže vyjádřit.

camel
18-02-2016, 20:54
Turnaje jsou problém - obtížně se podvádění zjišťuje. Ideální je nahrát si z turnaje video, popř. pokud fakt vidíš v turnaji tahat rybu za 3s, tak zjisti jméno hráče a čas turnaje a napiš třeba do SZ.

Jinak bych raději vidět jméno hráče ve hře - Stop podvodníkům je jméno jak noha :D

Electroman
18-02-2016, 21:00
Ten cheat se jmenuje Speedfish nebo Speedfisher, dříve to bylo dokonce na youtube.

Stop Podvodníkum
18-02-2016, 21:19
Dobře díky no něco takového jsem chtěl slyšet :) Takže video mám natočeno klidně pošlu někde když budeš chtít není to Problem. A jméno tady psát nebudu.Ale znáš mě určitě. A když si někdo myslí že nevím jak vypadají podvodnici na turnaji tak je to smutný :((( Mám už za sebou tolik turnajů že už mě to ani nebaví tam chodit ale občas zajdu jen ze zvědavosti jak dokáží děti podvádět.

camel
18-02-2016, 21:26
Hoď to video na youtube a pošli odkaz... díky!

Electroman
18-02-2016, 21:29
A nedalo by se udělat, že ten kdo bude mít zaplej tenhle prográmek dostane automaticky ban při přihlášení?

petr407
19-02-2016, 05:34
Já stále nedokažu pochopit, že program může ovlivnit hru..

A_D_E_L
19-02-2016, 06:26
Já stále nedokažu pochopit, že program může ovlivnit hru..

asi tak....

A_D_E_L
19-02-2016, 06:29
A nedalo by se udělat, že ten kdo bude mít zaplej tenhle prográmek dostane automaticky ban při přihlášení?

Ahoj Clectro, toby vývojáře stálo min. 10 000,- v naších, jeden český hráč, vytvořil na základě uložených věcí z fishaa od tvůrců, které si musel koupit fishao parody a koukal kolik by ho ten plugin stál a je to 9 999,-...

rybicka91
19-02-2016, 14:18
To je sice pravda, ale zase si řekni, kolik by to sežralo času, než by to vývojář vytvořil - to by bylo nejméně 2 měsíce .... možná i víc

Stop Podvodníkum
20-02-2016, 16:09
Měl bych jednu otázku. Jestli je možné mít na Fishao více účtu a hrát na nich. Nebo jestli je to zakázané a muže být hráč potrestán úplným zákazem hraní

petr407
20-02-2016, 19:22
Měl bych jednu otázku. Jestli je možné mít na Fishao více účtu a hrát na nich. Nebo jestli je to zakázané a muže být hráč potrestán úplným zákazem hraní

Musíš hrát jen na jednom účtů, pokud hraješ jen ty. Pokud hraje např. i ségra musí si udělat svůj účet. Pokud hraješ ty na více účtech dostaneš IP ban.

Stop Podvodníkum
20-02-2016, 20:39
To jsem chtěl slyšet a jak teda je možné že v CZ hraje moderatorka na dvou účtech .) Není to snad zakázané ? Takže si myslím že už tady asi nic neplatí .Jo a kdyby někdo nevěděl tak klidně sem napíšu kdo to je není to pro mě Problem. A píšu tady jen pravdu ne nějakou lež.

pamu87
20-02-2016, 22:47

Samozřejmě není zakázáno, pokud hrají na jedné IP adrese dvě postavy, ale ty nesmí být na sobě závislé, jinak by to bylo trochu nefér i vůči hráčům, kteří hrají přes jednu IP adresu a přitom se neznají... Jedna IP adresa na naprosto odlišných PC není až taková výjimka...

petrohral
24-02-2016, 17:33
Ahoj, mám prosbu. Moje dcera má účet katerinaohralova. Ale dlouho na fishao nebyla. Ale její kamarádka verca533 jí tvrdila, že ji ve hře několikrát viděla. Zkusili jsme se tedy přihlásit, a do hry se neumí dostat. Vypadá to, jakoby jí někdo změnil heslo.(měla ho jednoduché, jméno a rok narození). Dá se zjistit, jestli té postavě někdo nemohl prolomit heslo a změnit ho? (Ukrást účet?) Díky. Petr

rybicka91
04-03-2016, 10:37
Petře, jestli si pamatuje email, s pomocí kterého se registrovala, tak není těžké se dostat do hry zpět. Ale jestli nebude i to fungovat, tak se pravděpodobně bude jednat o krádež účtu a ještě jedna věc, pokud ví, pod jakým jménem tam hrála, ať si založí nový účet, a když potkáš svoji starou postavu, tak napiš nějakému moderátorovi, že jí někdo ukradl učet a napíše, jak se jmenovala, než se to stalo

Zlatovlaska77
10-03-2016, 18:12
Zdravím. Nechci zbytečně někoho nařknout, ale vůbec se mi nezdá tento klub --> NUMBER_ONE
Mám tu pár fotek a toto se mi děje jen u tohoto klubu, když na něj kouknu třebas po chvilce, tak se počet členů dosti změní, a proto se mi to nějak nezdá.
http://prntscr.com/acfqmd a http://prntscr.com/ace4gn (tyto dvě fotky jsou z pondělka)
http://prntscr.com/adku25 + http://prntscr.com/adkvga a http://prntscr.com/adkwq8 (tyto tři z dneška během 10 minut úplné jiný počet členů - fakt divný)

petr407
10-03-2016, 18:22
Zdravím. Nechci zbytečně někoho nařknout, ale vůbec se mi nezdá tento klub --> NUMBER_ONE
Mám tu pár fotek a toto se mi děje jen u tohoto klubu, když na něj kouknu třebas po chvilce, tak se počet členů dosti změní, a proto se mi to nějak nezdá.
http://prntscr.com/acfqmd a http://prntscr.com/ace4gn (tyto dvě fotky jsou z pondělka)
http://prntscr.com/adku25 + http://prntscr.com/adkvga a http://prntscr.com/adkwq8 (tyto tři z dneška během 10 minut úplné jiný počet členů - fakt divný)

Asi bug.. ale kdyby to byl podvodník tak nás to nemusí zajímat.. ('není s ČR)

A_D_E_L
11-03-2016, 06:35

Ahoj, není to podvod, ale někoho vyhazují... :D

Ephemeris
11-03-2016, 16:23
Asi bug.. ale kdyby to byl podvodník tak nás to nemusí zajímat.. ('není s ČR)

Hele...když k danému tématu nic nevíš, tak to nekomentuj, zvláště pak když tě to nezajímá...stále jenom zbytečně spamuješ a pleteš se do věcí, do kterých ti nic není....

Zlatovlaska77
12-03-2016, 09:43
Hele...když k danému tématu nic nevíš, tak to nekomentuj, zvláště pak když tě to nezajímá...stále jenom zbytečně spamuješ a pleteš se do věcí, do kterých ti nic není....
Ano správně:). Mně jde hlavně o to, že když se kouknu na ten klub, tak je tam z 80% level 30 a méně a to mi přijde dosti zvláští, že by byli tak dobří?

A_D_E_L
14-03-2016, 19:14
Ahoj, tákže Race79 aslias Zelva_bublinka zase řádí s nickama... momentálně je Pampkin http://prnt.sc/af8pw2
a Hobo91 myslím, na hobovi je 4 dny a má tam 50 turnajů + zář. pruty atd.

Richard
15-03-2016, 18:06
Ahoj, tákže Race79 aslias Zelva_bublinka zase řádí s nickama... momentálně je Pampkin http://prnt.sc/af8pw2
Njn Na turnaje je to master

Richard
15-03-2016, 18:10

Ale kdo ví =)

A_D_E_L
17-03-2016, 06:04
Njn Na turnaje je to master

''master'' se speed fisherem? :)

Veropetka
14-09-2016, 21:08
Ahoj všem :)

chtěla bych upozornit na hráče pepabechr. Nejedná se sice o podvodníka jako takového, ale spíše o lichváře. Neustále píše, že je v jeho domku výprodej, a přitom nabítí věci v hodnotě 200 měny za 2000 a vykládá, jak bezvadná koupě to je. Dnes mě žádal, abych poslala lidi z mého klubu do jeho s tím, aby mu tam odemkli ryby za i za 180 mincí. Odměna za to je dekorace, kterou krásně lze získat z dekorací u Pyramid. To je asi takové, jako byste koupili dvoje rychlé botky za 1000 měny. Psala jsem mu o tom, že jeho obchody nejsou v pořádku. Jeho odpovědi zní, že jsem lhářka a tyhle obchody dělá uplně každý... Nic od něj prosím nekupujte. Stačí se poptávat na pláži, kde se vám naskytne 10x výhodnější nabídka na koupi dekorace :)

Děkuji všem za přečtení :)

petr407
15-09-2016, 12:38
Ahoj všem :)

chtěla bych upozornit na hráče pepabechr. Nejedná se sice o podvodníka jako takového, ale spíše o lichváře. Neustále píše, že je v jeho domku výprodej, a přitom nabítí věci v hodnotě 200 měny za 2000 a vykládá, jak bezvadná koupě to je. Dnes mě žádal, abych poslala lidi z mého klubu do jeho s tím, aby mu tam odemkli ryby za i za 180 mincí. Odměna za to je dekorace, kterou krásně lze získat z dekorací u Pyramid. To je asi takové, jako byste koupili dvoje rychlé botky za 1000 měny. Psala jsem mu o tom, že jeho obchody nejsou v pořádku. Jeho odpovědi zní, že jsem lhářka a tyhle obchody dělá uplně každý... Nic od něj prosím nekupujte. Stačí se poptávat na pláži, kde se vám naskytne 10x výhodnější nabídka na koupi dekorace :)

Děkuji všem za přečtení :)

Spíše chce oklamat nové nezkušené hráče...
Ale divím se, že to napsal i takhle dlouho hrajícímu hráči.

123812
15-09-2016, 15:03
Petře, předchozí příspěvky se necitují, ne ? :D

petr407
16-09-2016, 12:21
Petře, předchozí příspěvky se necitují, ne ? :D

Nechápu? :rolleyes:

Kuldajda
17-09-2016, 21:13
Mě jednou podvedla hráčka která má myslím nick Oscillococcinum. Kupoval jsem od ní běžky a na poslední chvíli je dala pryč. Vzala mi 3000 fm :mad: . Bohužel jsem ji nenahlásil protože jsem vůbec nevěděl, že něco takového je možné. :(