PDA

View Full Version : nespravldnost

honza042002
14-03-2014, 17:33
Prominte že toto téma zakládám, ale toto není spravldnost jeden hráč jménem Samuel_111
tam dělá bordel ted kvůli němu aji odešla hráčka jménem Pajaholka
tak mi ho nahlásíme a ja dostanu varování a dodo95501 dostane ban
a ješte navíc když nic sme neudělali
tak toto je fér
a budu žádat hermesssa, aby nam to vysvětlil

Sip
14-03-2014, 17:53
Jo toto se mi také stává když nahlásím za hl. holku atd.

honza042002
14-03-2014, 17:55
toto je ale vazna vec

43Nela
23-06-2014, 12:26
Uvedomujem si, že odpoveď na túto tému, je možno bezvýznamná, ale nedovolila by som si neodoslať feedback na tvoj zverejnený názor. Okrem toho, že ohovárať a obviňovať slušného a milého človeka z odchodu inej hráčky je nemorálne a nevhodné, je to aj nový a originálny spôsob prenášania svojich nezhôd na sociálne stránky za chrbtom človeka, ktorý hrá „hlavnú rolu“ v sťažnosti. Veď ako by sa mohol aj brániť, keď o tom nevie....Pohľad z jednej strany je vždy na oko tá najľahšia a najkratšia cesta k vyriešeniu sporov, ale vieš vôbec ako to bolo naozaj? Nebola to je jeho chyba a to, či niekto odíde, alebo nie... toto rozhodnutie podnikne iba jeden sudca a to je on sám... Späť k tvojmu zverejňovaní neprávostí a veľkej nespravodlivosti. Skús si predstaviť, že všetci začneme riešiť osobné problémy na fóre, kam by to viedlo? Nebol by tu priestor pre podstatné a dôležité problémy a otázky. Ľudia by mali toľko príležitostí založiť novú tému, veď každý sme iný a predsa len sme si rovní. No lenže, čo ak to niekomu začne vadiť...vypukne vojna? Inakosť, ktorú môžeme chápať ako charakter človeka, jeho povahu a správanie tieto veci sú na človeku to výnimočné a kúzelné, nie je správne, ak si myslíme, že byť iný od ostatných je neprípustný fakt. Ďalšou vecou, ktorá v tejto téme zohráva úlohu je podkopávanie kolien, čo tiež patrí medzi jedno z nutkaní človeka, ktoré mnohokrát nevieme, alebo skôr nechceme zmeniť. Lenže toto nikdy nič nevyriešilo, pomohlo to síce na zbavenie hnevu k inej osobe, ale my tu nie sme na sťažovanie životov, ale na pomocnú ruku, ktorú môžeme podať každému, kto to potrebuje. V dnešnej dobe sú partie, ktoré so sebou privádzajú hrdosť, ktorá nám nedovolí sa zachovať tak, ako by sme možno chceli. Čoho sa bojíme, toho, že keď stretneme človeka, ktorý možno napísal niečo, čo nemyslel tak, ako to niektorí pochopili, neopýtame sa ho na zmysel veci, ktorú chcel povedať, lebo si myslíme, že ostatní to neprijmú? Nie všetko, čo na pohľad vyzerá ako pramienok zla, nie je napokon fontána dobra. A preto netreba vnímať iba jednu z miliónov strán.