PDA

View Full Version : Conversatie cu un moderator !

ionut_murgoci
04-08-2014, 01:53
Eu (Ionut murgoci) recunosc ca am bagat conturi multiple in acel turneu, a fost greseala mea, am platit pt asta mi sa dat ban full pe cont un an din cate am auzit, dar haide sa va spun si partea plina a paharului, vreau sa arat tuturor cine ma invatat pe mine cum sa fac toata treaba asta ! sa bag conturi multiple, nu cred ca stiti dar o data am participat si eu la un turneu cu conturi multiple locul 2 am iesit cu 18 galbeni si eram doar 2 persoane care concuram, si iam spus asta iulianei dodos care in acel timp era iubita mea in joc si atat ! iam zis cum sa intamplat totul etc. si ia mia spus ca a pus cineva mai multe conturi si mai zis daca ma incanta treaba asta, si eu iam spus k nu stiu cum se face, apoi ia mia explicat totul cum sa bag conturi etc, si mia spus sa incerc, stiu ca toate aceste chestii nu le-am vorbit la joc cu ea, dar am facut o poza la ce era important in conversatia dintre mine si ea care sa purtat pe facebook, nu stiu daca stiti dar ea are numele pe facebook, zapacita tha, as vrea sa se ia in consideratie si aceasta parte a paharului, Multumesc foarte mult de intelegere indiferent de raspuns.15511550

agentul_007
04-08-2014, 08:33
Tareee...!!!!!! .....asta explica multe si imi confirma niste banuieli mai vechi.Acum am raspunsul de ce am fost hartuit de Iuliana Dobos imediat dupa ce am postat pe forum despre acel turneu fake...Lasand la o parte faptul ca mi-a dat ban o ora pt jignire (corect)si pe care l-am perceput ca un avertisment ,mi-a mai spus ca mi-am luat nasul la purtare,ca imi permit cam multe si alte chestii de genul asta,dandu-mi si sfatul ca sa-mi vad de treaba mea...Cer oficial scoaterea acestei persoane din functia de moderator pentrul simplul fapt ca se pare ca e lup paznic la stana...Din functia de moderator,Iuliana Dobos a facut si bine si rau.Binele l-a facut rau dar in schimb raul l-a facut extrem de bine ..Bravo!! Va rog sa verificati serios,pentru ca s-au intamplat prea multe excrocherii pe aici ...Se pare ca mafia din Ro incepe sa se clatine....