PDA

View Full Version : Moderatori !!!

adalbert98
04-09-2014, 13:49
Sall .. am facut un nou Thread .. sa vad si eu sau macar sa ma ajutati sa inteleg !! ... pana acum era vorba ca sunt doar 4 posturi de moderator .. au fost asa :liv,senzuala,iuliana,cstelian... acum mai e si elenagelu_simion .... cine a renuntat de la post ?? o.O sau in locul cui a intrat simion ??

AKREP
05-09-2014, 11:51
Acuma sincer crezi ca iti raspunde cineva aicea pe forum....Apropo daca vrei sa stii nici un moderator nu are cot pe formu...i-am intrebat eu pesonal .au zis ca nici nu ii interesseaza forumul...si ca moderator trebuie sa te propuna alt moderator ...se propune unul pe cellant...:)

ele_simion
12-09-2014, 14:38
akrep eu chiar ma uit pe forum chiar de nimeni nu crede. eu sunt moderatorul elenagelu_simion.si nu am intrat in locul nimanui.si inca ceva akrep pe mine nu m-ai intrebat dak am cont pe forum,asa ca te rog rectifica cuvintele inainte de a le folosi.

AKREP
26-09-2014, 16:09
Sincer teai suparat degeaba,,,,,daca te uitai cand am scris eu postul tu nu aveai moderator si nustiu daca aveai cont ca nu ti-am vazut nici un post pe nicaerea

AKREP
01-10-2014, 23:49
Se vede clar ai intrat de 2-3 ori ai postat si atat ai ajutat lumea de teai rupt in 14....NU te mai bate aiurea cu pumnul in piept...aicea pe forum sunte 3-4-5 maix care ne ajutam intre noi......

ele_simion
03-10-2014, 23:36
akrep nu vreau sa vb urat dar ca ar fi bine sa ne purtam respect reciproc unii cu altii.si inca ceva dak ai o problema numele meu de joc este elenagelu_simion vin-o pe joc si ma gasesti personal in fiecare zi pe joc.pe forum intru dar in felul cum mi-ai vb nu cred ca a meritat atentia mea postarea ta de mai sus.

ele_simion
03-10-2014, 23:37
akrep care e numele tau de fishao sa te adaug personal la prieteni.imi faci favoare asta?

marianc
19-10-2014, 20:43
ele_simion chiar ajuta ,pe mine ma ajutat ,e foarte corect in deciziile ce le ia