PDA

View Full Version : Concurs fishao

AKREP
17-03-2015, 17:05
Acuma cateva zile a fost un concurs fishao....Chiar am astepta concursul acesta ....Era concursul cine cheluieste cei mai multi bani(fishbucks) Am zis ca am eu vreo 22000 mai am ceva pesti stransi de vreo 2 luni Plus ceva mobila sa o vand ...am zis ca nu se poate sa nu iau si eu macar un fishcoins sau sa fiu pe aproape...Am vorbit cu mai multil a nevoie sa ma imprumute si ei cu ceva bani imi facusem eu un calcul puteam sa cheltui in jur la 1-200000 >>>>Bun iata ca incepe turneul stau incordat si pregatit...24 ore ...am zis sa fac primul pas dupa minutul 2-3 sa vad cum si cine isi face curaj....Pac trece primul minut primul cheltuie 43000
Zic ia uite tot ce avea din prima este bine pentru mine....zic hai ca ca sa dau la peste si si sa vb cu aliati mei daca nu sau razgandit toti...ba chiar sau mai oferit cativa sa ma ajute ...zic iaute ca se poate sa iau si eu un banut....Din vorba in vorba trece 5 minute ....zic gata este timpul sa sparg pusculita si sa dau atacul decisiv....Ma duc sa vand pesti si incep sa calculez...Si zic gata sa ma uit sa vad care este treaba cu concursul nu trecuse decat vreo 15-16 minute....Pac dau clic si cand vad sumele era sa lesin ....Zic ca poate nu am vazut bine sau este o eroare....dau refresh la joc. cand intru supa parca sa mai marit...dau restart la calculator poate cine stie ce eroare este ....dau restart intru in joc si ma uit iar....acuma chiar ca am lesinat dupa 20 de minute locul 1 cheltuise putin peste 600.000 ...Zic uite unde stau bogati ....M-am linistit cu concursul asta..am zis uite sa dus sansa mea sa iau si un banut....dar nui nimica....A doua zii zic sa ma uit si eu sa vad daca ma incadram cu vreo 200-300.000 pe undeva(binenteles ca am uflat si eu suma putin ca sa ma cred zmeu) ...si cand dau clic supriza mai sunt 2 ore si nu mai gaseam X sa inchid tot :)
http://i62.tinypic.com/v7goyg.png
Deci eu nu am strans atatea bani de cand joc eu de vre un an de zile ...eu si inca vreo 10000 jucatori si astea au cheltuit cateva sute de milioane Stau si ma intreb de unde dreaq au astea atatea bani ?
Cam atat am avut de zis

justing42
19-03-2015, 13:05
Akrep, stii cum fac ei? Sunt grupuri gen de 2 pesoane care fac in continuu schimburi:)Unu da celuilalt, dupa ala da inapoi...si tot asa . Din prima primii 4 fac asa mai mult ca sigur ( si ceilalti dar e un exemplu) : Cortana si Elitharis sunt prieteni foarte buni, detine mai multe grupuri pe facebook despe fishao impreuna...iar primii doi sunt tata si tata-deci sunt conturi multiple! :)

AKREP
19-03-2015, 19:16
Mai este vb de 110 milioane de dolari ....eu nici nustiu daca o sa vad cum aratata atea bani in jos
Scuze 113 ....aa 3 milioane maruntis nu alta :)) bani de servetele

dino351
26-04-2016, 11:06
S-ar putea sa fie vorba si de niste Hackuri ca atatia bani e nesimtit de mult! Multumesc Fishao