PDA

View Full Version : Denní úkoly

jitule458
18-03-2015, 17:40
Můžu se zeptat jak vypadají denní úkoly u Vás? Pokud nemám 5x za sebou turnaj ( což je nereálné být do 3. místa), btw mám ho i v misi tak tam mám ryby typu úhoř 3x, kterého jsem za více jak rok hraní chytla pouze 3x, to je zas nějaký naschvál aby už nešly dělat ani denní úkoly? V misi mám vyhraj 5x turnaj a 2 úkoly typu udělej strom do5té úrovně a další udělaj strom do 10 úrovně. Je vůbec ta hra ještě hratelná? Pokud teda nechci chytat jen slunečnice nebo sardinky? Díky

Mrmek90
18-03-2015, 18:17
I já mám v denních úkolech už několik dní po sobě turnaj. DÚ prostě neplním, i když mám vybavení na to se utkat s nějlepšíma, tak se mi podařilo umístit v turnaji asi 3x z cca 15 pokusů od té doby co změnily turnaje. No a mise tam mám něco podobného jako ty, strom na úroveň 10, 15 a 300 tisíc dom.bodů.....tak se snažím aspoň zaplňovat index :)

Ephemeris
18-03-2015, 19:44
S turnajema je to tezky, ale pokud budes poctive plnit Herba a sbírat strom, tak vylepsit strom nebo vlasec zas tak nerealny neni....ale chvili to samozrejme potrva...zase na druhou stranu, kdyz si vylepsis vlasec, nemusis potom utracet tolik za pruty....

princesrock
18-03-2015, 22:19
jaj mam poslednu dobu skvele denne ulohy. celkom lahko sa daju plnit, za co som vdacna. ale chytit rybu medzi 61-70 cm bola dnes fuska...ako na potvoru mali vsetky 59 cm alebo 71 cm :-D

tomanhonza
19-03-2015, 10:00
Aktuální zkušenost s turnajem.
Nyní jsem se odhodlal udělat turnaj Magická 15. Ještě 1 minutu nikdo. Tak jsem se přihlásil a za 45 s. tam naskočilo asi 8 hráčů, mezi nimi samozřejmě Fisheur s lv.243.. Měl jsem chyceno 13 ryb a on už šel do cíle a pak hned druhý a třetí. A já utřel nos.Všichni F prut. Osobně mi to nevadí, ať se tam třeba pomlátí, ale nechci nic jiného, než splnit úkol. Zamyslí se už konečně někdo nad tím, že my, co jsme nuceni do turnaje, protože to máme v úkolu, přispíváme těmto hráčům na větší výhry mincí? Turnaje musí být dobrovolný a ne je dávat do úkolů a do mise.

Ephemeris
19-03-2015, 12:45
Aktuální zkušenost s turnajem.
Nyní jsem se odhodlal udělat turnaj Magická 15. Ještě 1 minutu nikdo. Tak jsem se přihlásil a za 45 s. tam naskočilo asi 8 hráčů, mezi nimi samozřejmě Fisheur s lv.243.. Měl jsem chyceno 13 ryb a on už šel do cíle a pak hned druhý a třetí. A já utřel nos.Všichni F prut. Osobně mi to nevadí, ať se tam třeba pomlátí, ale nechci nic jiného, než splnit úkol. Zamyslí se už konečně někdo nad tím, že my, co jsme nuceni do turnaje, protože to máme v úkolu, přispíváme těmto hráčům na větší výhry mincí? Turnaje musí být dobrovolný a ne je dávat do úkolů a do mise.

Co se zrovna tohohle turnaje tyče, tady ti fishaoprut nijak nepomůže...pokud budes chytat na hmyz (coz je logicke, protoze na hmyz tam bere 10 druhů ryb z možných 14-ti) tak nejdelsi ryba je pětihvězdičková do 91 cm, což se základním vybavením musíš prostě dát. Základ je, určit si místo na monitoru (třeba tam udělat něčím omyvatelným tečku), kde budeš připraven s myší na odklidknutí chycené ryby. Tenhle postup ti u každé ryby dám pár milisekund, které v globále skutečně můžou zapříčinit to, že budeš tahat třináctou rybu a ostatní už budou mít hotovo, přestože ti ryby zaberou hned po náhozu....

Ephemeris
19-03-2015, 22:49
Tak musím říct, že dnešní denní úkol se mi fakt vyplatil....po přihlášení do hry radost...nemám tam turnaj...dvě blbosti lehce splnitelné a poslední - ryba 100+....koupil jsem si kvůli tomu prut do 200 cm a začal nahazovat...střídal jsem oblasti, střídal jsem návnadu...ale ryby chodily jenom do 99 centimetrů nebo potom tak dlouhý, že se mi utrhly během setiny vteřiny...takže shrnutí - u prutu mi zůstaly 4 nahození abych chytil tkaničnici přesně 100 cm....a to máme: 12 mincí za prut a minimálně 10 mincí za návnady....22 mincí za účes, kterých mám asi 8....buďte rádi, že můžete jít na turnaj a třeba něco vyhrát:(

A teď po půlnoci? Chyť Máčka korálová...měl jsem 25 žraločích návnad...no...ani na jeden nához neťukl ani jeden žralok....

Aby jste si nemysleli...já si neztěžuju...jenom mám vztek a doma to nemám komu říct, protože na to mají univerzální odpověď: Tak to nehraj:(

princesrock
20-03-2015, 11:49
ja ryby 100 + chytam aj na jednoduchu udicu, ale vlasec mam na 8.
a navnada: v seagul ryba, a v cool na spiner a take podobne, sa da chytit pstruh 100+ uplne v pohode.

camel
20-03-2015, 12:19
Já teda DÚ mám vcelku rozumně rozložené... turnaj tak 2x týdně a podobně často 100+ (pro mě nejtěžší)... už jsem to myslím někde psal - myslím, že když neplníš nějaký úkol, tak má snahu se častěji vracet nebo zůstat. Já třeba turnaj splním vždy a 2x za sebou jsem ho neměl nikdy.

Co jsem hlavně rád, že se mi poslední dobou vyhýbají ty těžko chytitelné ryby (třeba pruhoun, wobegong, atd.) - nevyhodili náhodou tyhle ryby z DÚ? Dostáváte je?

princesrock
20-03-2015, 12:23
camel, ja turnaj neplnim nikdy, a uz som ho tyzden ani nedostala. takze nemyslim, ze to funguje tak ako to pises.
a 100+ plnim vzdy, a mam ho pravidelne.

ak mam chytit nejake ryby, tak to su vacsinou 2 alebo 3*, lahko chytitelne.

Ephemeris
20-03-2015, 13:20
ja ryby 100 + chytam aj na jednoduchu udicu, ale vlasec mam na 8.
a navnada: v seagul ryba, a v cool na spiner a take podobne, sa da chytit pstruh 100+ uplne v pohode.

Vím, kde je chytat...nikdy nebyl problém...teda takových rozměrů....hodně mi zabírá v mystic keříčkovec na těsto, ale včerejší den byl extrém...

camel: jak jsem psal, dnes mám Máčku...vobegonga jsem měl před pár dny...bohužel je nevyřadili...a jak jsem četl v jiném vláknu, dostal hráč chytit kanic bělopruhý, který jde chytit jenom v prosinci a lednu, takže je to asi horší, než si myslíš...jenom máš trochu štěstí:)

bindao
20-03-2015, 13:40
dám vám radu : ryba 100+ se dobře chytá v laketown za pekárnou na hoře stačí mi prut 100 cm a rostlinou návnadu a vždy po chvilce je to parma nebo kapr :) házejte někam do prostřed nebo nahoru

jitule458
20-03-2015, 16:22
tak já chodím na jistotu na stovku na katlu

princesrock
20-03-2015, 20:49
v mystic na chleba skoro nikdy nic nechytim :-O
ale za tou pekarnou to skusim :)

chosee76
20-03-2015, 22:03
je to vše jen o náhodě!!!! já dnes chytl rybu 100+ až na 150 pokus, prostě když to nejde tak s tím nic neuděláte. A to mám taky sloustu tipů !!!!!!!

princesrock
20-03-2015, 23:46
vau, na paity pokus za pekarnou som chytila kapra 117 cm :-O tak rychlo splnena denna uloha, no parada, dakujem za tip bindao ;)

bindao
21-03-2015, 09:43
nemas zac ;) ja rikal zeje to supr místo :)

bindao
21-03-2015, 09:48
tak já chodím na jistotu na stovku na katlu

to skoušim taky ale pro mě to není jistotka :/ někdy je to amuřice a někdy zas katla :/ ten laketown je uplná jistotka fakt dřív jsem taky chodil do aquaymi ale pak jsem zjistil že je to lepší v laketownu fakt to vyskoušej

ValKing
21-03-2015, 15:00
Mně občas přijde, že je to udělané tak, aby to jak na potvoru šlo těžce ty úkoly. ;) Včera byl úkol chytit rybu mezi 51-60 cm, vyplýtvala jsem asi 50 náhozů z kvalitního prutu, než se konečně chytla ta pravá, předtím to byli téměř samí duhoví pstruzi nad 100 cm. Dneska jsem měla chytit rybu nad 100 cm, tak jsem radostně zase naběhla do Cool Mountain a za 50 náhozů žádná ryba nebyla nad 100... :D Nakonec jsem chytla až v Sibri City rejnoka. Za takové plýtvání prutem jsem si vysloužila zelený rybí radar a návnadu. :D Pokud je úkol s turnajem, tak ho vzdávám hned... Je pravda, že se vrací celkem často pak. Jinak jak tu někdo říkal o těch vlascích - když si vylepším vlasec třeba na 100 cm, tak to znamená, že můžu i s bambusovým prutem chytit rybu třeba o 80 cm? Já myslela, že tak to právě nefunguje.

bindao
21-03-2015, 15:27
Mně občas přijde, že je to udělané tak, aby to jak na potvoru šlo těžce ty úkoly. ;) Včera byl úkol chytit rybu mezi 51-60 cm, vyplýtvala jsem asi 50 náhozů z kvalitního prutu, než se konečně chytla ta pravá, předtím to byli téměř samí duhoví pstruzi nad 100 cm. Dneska jsem měla chytit rybu nad 100 cm, tak jsem radostně zase naběhla do Cool Mountain a za 50 náhozů žádná ryba nebyla nad 100... :D Nakonec jsem chytla až v Sibri City rejnoka. Za takové plýtvání prutem jsem si vysloužila zelený rybí radar a návnadu. :D Pokud je úkol s turnajem, tak ho vzdávám hned... Je pravda, že se vrací celkem často pak. Jinak jak tu někdo říkal o těch vlascích - když si vylepším vlasec třeba na 100 cm, tak to znamená, že můžu i s bambusovým prutem chytit rybu třeba o 80 cm? Já myslela, že tak to právě nefunguje.

ne bohužel to nejde musíš mít i dobrý prut :(

ValKing
21-03-2015, 15:28
Myslela jsem si to, děkuji :)

tomanhonza
21-03-2015, 16:11

Já si zase myslím, že není žadný problém chytit s bambusem a vlascem na 100 cm rybu 70 cm. Cm na vlasci a cm na prutu se sečtou a vydělí 2. Tak velkou rybu se dá chytit. Já mám vlasec na 200 cm a s bambusem chytám rybu do 120 cm na Marschville..
Zde by měla být tabulka na výpočet :
http://www.fishao.mozkiada.cz/

Jestli se ale mýlím, tak mě opravte.

patkak
21-03-2015, 17:10
Ja mam stejnou zkusenost - nemam tak silny vlasec, ale na obyc (ne bambus, ale obyc do 60 cm) prut chytam ryby az kolem 90 cm (vlasec mam tusim 90). Takze urcite jde mit slabsi prut.. ale kdyz je silnejsi vlasec, zvladaji se i vetsi ryby.

monatona
21-03-2015, 18:35
Někdy chytnu i s bambusákem rybu větší než 100 a mám tuším úroveň vlasce 10.

ValKing
22-03-2015, 13:33
dám vám radu : ryba 100+ se dobře chytá v laketown za pekárnou na hoře stačí mi prut 100 cm a rostlinou návnadu a vždy po chvilce je to parma nebo kapr :) házejte někam do prostřed nebo nahoru

Dnes jsem vyzkoušela a musím říct, že je to parádní rada, děkuji! :) Na první pokus se chytil kapr 85 cm a po cca 10 pokusech mám 109 cm macka a splněný úkol. Vážně dobré místečko!

A s tím vlascem je to teda fajn, když to takhle jde. ;) Takže vylepšit vlasec v každém případě.

princesrock
22-03-2015, 14:51
Mam vlasec uroven 8 (125 cm), na bambusak v pohode do 100 cm chytim rybu. a na jednoduchu udicu (kvalita 60 cm) chytim aj 130 cm rybu.

bindao
22-03-2015, 16:14
Dnes jsem vyzkoušela a musím říct, že je to parádní rada, děkuji! :) Na první pokus se chytil kapr 85 cm a po cca 10 pokusech mám 109 cm macka a splněný úkol. Vážně dobré místečko!

A s tím vlascem je to teda fajn, když to takhle jde. ;) Takže vylepšit vlasec v každém případě.

Jsem rád že jsem mohl poradit a s tím prutem pravda mam vlasec do 70 cm a zlatý prut (450) v poho jsem chytal ryby 200 cm moc se omlouvám za špatnou odpověď :(

dratek111
23-03-2015, 23:56
Tak mam zase v dennich ukolech kanice belopruheho. Je to normalni davat do DU nesplnitelne ukoly????????

ValKing
24-03-2015, 11:30
:( :( Jo, to naštve. Hlavně, když je 5 dní po sobě pečlivě plníš a pak ti tam dají něco takového... Bohužel, s tím se asi nic nenadělá, stejně tak tam nejspíš každý týden bude úkol skonči v top 3 v turnaji.

camel
24-03-2015, 20:57
Tak předpokládám, že to dnešní aktualizace vyřešila...

dratek111
25-03-2015, 11:56
Co vyřešila prosím tě? Co máš na mysli?

camel
25-03-2015, 21:53
Denní úkoly, resp. úkoly na chycení ryb mimo sezónu.

Palo22
15-05-2015, 11:12
Dnes opravdu super odměna v hodnotě 400 fishměny. Že by sezónu účesů nahradila sezóna zelených radarů?6641

luciekaa
01-06-2015, 02:13
Báli jste se, že v úkolech budou ryby z Palm Island? Už je to tu...

6823

asperulla
01-06-2015, 09:11
Luci, to jsme se báli, ale já v Palm island ještě nebyla a zatím jsem ani žádnou rybu v úkolu neměla. Tak snad je to aspoň takto ořešené.. A dokonce jsem našla i všechny kosti.

luciekaa
03-06-2015, 21:21
Tak ryby z ostrova se v úkolech objevují, i když oblast není odemčená.
A kosti se tu taky schovávají...

6885

asperulla
04-06-2015, 11:42
to je blbe, ale uprimne, ty odmeny me ted demotivuji vubec denni ukoly delat, bud energie nebo zeleny radar, nebo cepice a ucesy, to se vubec nevyplati tomu venovat cas :( takze jestli tam budu mit nekdy rybu z Palm island, tak aspon budu mit o duvod vic ukol neplnit.

kostka28
04-06-2015, 12:07
Tak to je pak jasné, proč někteří nemohli kosti najít.... měli je na ostrově

luciekaa
04-06-2015, 12:20
Kdo ví. Ale když jsem kosti hledala a nemohla je najít, na ostrově nebyly. Ani v Lost Valley... :D
Buď byly tak dobře schované a těžko sebratelné, nebo nějaká chyba...

Mari87
04-06-2015, 12:56
s kostičkama byla chyba hry

camel
04-06-2015, 13:14
@Mari87: Budou denní úkoly opraveny v této aktualizaci? Víš, co všechno bude opraveno? Mohla bys nám to říct?

pepe7979
07-07-2015, 06:00
Denni ukol mam ho splneni a nejde otevrit odmenu za splneni ukolu nemuzu dostat pritom to mam vse hotove a bezi me tam cas

Ephemeris
07-07-2015, 10:00
Denni ukol mam ho splneni a nejde otevrit odmenu za splneni ukolu nemuzu dostat pritom to mam vse hotove a bezi me tam cas

Zkus se odhlásit a znovu přihlásit do hry, někdy postačí změnit svět, popřípadě oblast...prostě aby se hra znovu načetla...

zuzanka93
30-11-2015, 12:50
Podarilo sa prosim niekomu splnit denni ukol, ked mal chytit 3x knezika zlutoocaseho ?
uz mi to dali spravit 3x, je to 2* ryba !! a nechytila som ani jednu
foshao.cz pise, ze by bolo fajn ju chytat medzi 08:00 - 01:00 u ostrova.
tak by ma zaujimalo, ci to niekto dokazal, chytit 3 za den :)

Mrmek90
30-11-2015, 13:05
Podarilo sa prosim niekomu splnit denni ukol, ked mal chytit 3x knezika zlutoocaseho ?
uz mi to dali spravit 3x, je to 2* ryba !! a nechytila som ani jednu
foshao.cz pise, ze by bolo fajn ju chytat medzi 08:00 - 01:00 u ostrova.
tak by ma zaujimalo, ci to niekto dokazal, chytit 3 za den :)

Ahoj už jsem tenhle úkol plnila a dal mi dost zabrat, ale podařilo se mi ho chytit. U malého ostrůvku na hmyz. Chce to trpělivost a nebo zvážit co se vyplatí, pokud vyházíš více návnad než dostaneš odměnu za DÚ nemá smysl to plnit. To samé jako když dostaneš žraloky a nemáš návnadu... hodně štěstí

bonachytra
30-11-2015, 15:46
Ahoj už jsem tenhle úkol plnila a dal mi dost zabrat, ale podařilo se mi ho chytit. U malého ostrůvku na hmyz. Chce to trpělivost a nebo zvážit co se vyplatí, pokud vyházíš více návnad než dostaneš odměnu za DÚ nemá smysl to plnit. To samé jako když dostaneš žraloky a nemáš návnadu... hodně štěstí

Já tuhle vyházela 60 hmyzu a nechytila jsem ani jednoho, takže jsem to vzdala :-(

- - - Updated - - -

Já tuhle vyházela 60 hmyzu a nechytila jsem ani jednoho, takže jsem to vzdala :-(

Filda1985
30-11-2015, 15:57
Já měl jednou v denním úkolu chytit 3x rybu jménem Kněžík Garnotův. Taky jsem vyházel asi 80 hmyzích návnad a nechytil jsem ani jednoho :) a Kněžíka žlutoocasého taky chyceného nemám ani jednou :) a to jsem taky chytal v místech, které jsou označené na fishao.cz. :)

Mrmek90
30-11-2015, 17:41
Já měl jednou v denním úkolu chytit 3x rybu jménem Kněžík Garnotův. Taky jsem vyházel asi 80 hmyzích návnad a nechytil jsem ani jednoho :) a Kněžíka žlutoocasého taky chyceného nemám ani jednou :) a to jsem taky chytal v místech, které jsou označené na fishao.cz. :)

Nechci tady teď nikoho urazit, ale taky pozor na to, že se tyto dvě ryby (Kněžík Garnotův i Kněžík žlutoocasý)odemykají pomocí ovocné kombinace, pokud je nemáte odemknuté nemůžete je chytit, ale věřím že tohle asi všichni víte. jinak už je to jen o štěstí je chytit.

Filda1985
30-11-2015, 17:56
Nechci tady teď nikoho urazit, ale taky pozor na to, že se tyto dvě ryby (Kněžík Garnotův i Kněžík žlutoocasý)odemykají pomocí ovocné kombinace, pokud je nemáte odemknuté nemůžete je chytit, ale věřím že tohle asi všichni víte. jinak už je to jen o štěstí je chytit.

To je mi známo :) A odemčené bych je mít měl. Prostě jsem, zatím, neměl to potřebné štěstí :)

camel
30-11-2015, 18:24
U těchto ryb se projevuje na plno problém "přerybení" ostrova... prostě na ostrově je hodně ryb co berou na stejnou návnadu a pak chytit určitý druh je problém.
Chce to trpělivost, lidi!

sipowicz115
30-11-2015, 20:31

Ahoj, zkus to tady, v tom trojúhelníku co je na obrázku. Ten spodní ostrůvek je podle mě ještě rozdělený na dvě části. Mě tam bere spolehlivě :)
10110

Filda1985
30-11-2015, 20:50
sipowicz115: dík za tvůj poznatek :) šel jsem to zkusit a na cca 10 náhozů chycen jak Kněžík Garnotův, tak i Kněžík žlutoocasý :)

petr407
01-12-2015, 05:27
Ahoj, zkus to tady, v tom trojúhelníku co je na obrázku. Ten spodní ostrůvek je podle mě ještě rozdělený na dvě části. Mě tam bere spolehlivě :)
10110

Tak mě tihle Kněžíci zabrali celou plochu ostrůvku :)

pamu87
01-12-2015, 19:11
Zrovna včera jsem také plnil 3x kněžíka žlutoocasého a hlavní je opravdu hlídat si čas, kdy bere :)

NikyaNaty1113
18-12-2015, 18:55
Dobrý den...chtěla jsem se zeptat...mám za úkol NAUČIT SE ZÁKLADY FISHAO. - prý je to v tutoriálu. a Já vůbec nevím kde mám jít? Prosím poraďte mi..Na Fórum jsem nová
Děkuji;)

petrohral
15-03-2016, 09:08
Ahoj. Je normální, abych měl v denním úkolu rybu z voru (Soltýn pelikání), kterou nemám odemčenou? Jak ji teda můžu chytit ???

luciekaa
15-03-2016, 10:41
Petrohral: Nejsi jediný, kdo měl/má/bude mít tenhle úkol.
Vize hry je asi taková, abys točil na kole (za mince, samozřejmě) a rybu si tak odemkl...

jery
16-03-2016, 07:21
Já měla rybu z Lucky Raftu 3 dny po sobě. Nepotěší to, zanadávám si, ale řešit to nebudu. Plnit se to nevyplatí ani, když odemčená je, protože nástrahy jsou příliš vzácné. Je to pro mě jako dříve turna. Když byl v úkolu, tak jsem to ignorovala.

Onkel_CZ
18-03-2016, 14:37
Ahojte :) Víte co mě často štve po splnění úkolu? Když tam mám účes. A není to ojedinělé. Jeden den splním úkol "2 dny" (ten srdíčkový dárek) a mám v něm "babský" účes v hodnotě 375fm. O 3 dny později dělám úkol "3 dny a více" (taková ta flaška) a co v něm nemám! Tentokrát pánský účes ve stejné hodnotě a 1 rybí zelený radar = dohromady 475fm... To radši půjdu prodat ryby na trh a mám tak 4násobnou hodnotu, ne-li víc. Proč musí dávat do deních úkolů takovou nicotu, jako je účes.... :(

camel
18-03-2016, 14:45
@Onkel_CZ souhlasím, pro začátečníka to je možná zajímavé, ale pro hráče s vyšším levelem je to k ničemu. Uvidíme, jestli se v tom něco změní...

Ephemeris
19-03-2016, 11:36
@Onkel_CZ souhlasím, pro začátečníka to je možná zajímavé, ale pro hráče s vyšším levelem je to k ničemu. Uvidíme, jestli se v tom něco změní...

Není pravda...je to samozřejmě o náhodě, ale když v úkolu dostanu hodinky nebo lektvar 2, tak jsem hodně rád...co nejsou v úkolech turnaje, je celkem snadné je splnit každý den...a ať už ušetřené mince za hodinky nebo lektvar, nebo získaná měna za prodej všeho ostatního u Vasila se hodí...

camel
20-03-2016, 16:10
Snažil sem se říct, že některé odměny za DÚ jsou naprosto neadekvátní... můžeš dostat např. vranku z voru nebo chytit žraloka nebo soltýna/tuňáka z Lucky Raft a jako odměnu boty a zelený radar... to prostě není OK.

Onkel_CZ
22-03-2016, 18:00
Ahojte, dobře řečeno Camele. Já si to ale někdy spojuji s tím, že abych splnil DÚ, musím splnit "chyť rybu větší než 100cm". Tak to prostě s normálním vybavením nedám a musím si koupit lepší prut za mince a pokud potom dostanu účes..... Škoda mluvit. Nebudeme toto téma radši už řešit. Díky za Vaše názory :)

Filda1985
20-04-2016, 12:52
Zdravím. Mám dnes za úkol chytit 3x Mořana zlatého, který se ukrývá v Thombani town za plotem. Najdou se dva dobrovolníci, kteří by mi chvíli u plotu postáli? :)

luciekaa
20-04-2016, 13:50
Filda1985: Je to ještě aktuální?

Filda1985
20-04-2016, 14:11
Ano, stále nemám splněno. Když tak jsem u plotu na CZ 2.