PDA

View Full Version : Nu e corect CSTELIAN

Gabryel
24-04-2015, 18:51
Domnilor moderator sa fim corecti acum, domnul ,,cstelian,, mi-a dat ban de chat 30 de zile deoarece am zis ,,fu.ck you,, la unu...
Sa fim seriosi o injuratura se pedepseste maxim 7 zile nu asa , va rog frumos deblocati-ma daca nu luati in considerare aces mesaj fac plangere catre cstelian -_-.

bica
30-04-2015, 10:29
gabryel daca tu folosesti un limbaj adecvat nimeni nu are nimic cu tine te rog sa intelegi ban poti primi maxim daca este grav! daca nu injuri nu ameninti si incerci sa vorbesti cu un moderator poate.....

spiderman00
04-09-2015, 21:47
Cstelin mia dat ban pe chat 7 zile şi ar fi trebuit să primesc 24 ore. doar ca am scris ,, alupigus ". dati ban full lui acestui jucător nu mai trebuie să joace fishao luaţi măsuri. face abuz de putere, să nu mai fie moderator

bica
05-09-2015, 07:34
spiderman00 in joc nu sunt permise mesajele cu tenta vulgara . te rog sa citesti invers !! pe viitor joaca jocul fara a crea probleme !!! ai purtat un limbaj total neadecvat !!

spiderman00
05-09-2015, 13:34
Dar ce om citeste invers

spiderman00
05-09-2015, 13:39
Dar primadată să îmi deie avertisment că aşa nu ştiu de ce am luat ban. Ca altădată să nu mai greşesc

Songoku89
05-09-2015, 13:39
bica nu te supara dar le cam sti pe toate de raspunzi la toti pe bune esti de natiune Romana ? 1 nu e scris corect ,2 e scris invers si plus ca a luat ban de la doi moderatori pe acelasi „cuvant'' cstelian si carmas la un interval de o zi cand deja era banat, nu cred ca este in regula.
spiderman00 e unul dintre amici .

spiderman00
05-09-2015, 13:56
Şi din cauza lui cstelian nu o să mai joace nimeni fishao cu ce l-o deranjat pe el că am scris alupigus. Lui un amic de al meu yo dat ban full doar că o scris ,,măta". Că so certat cu doi jucători lor injurat iar ei or lu-at ban de chat. Nu este coret ce so intâmplat

carmas
05-09-2015, 18:44
spiderman00 si Songoku89 sunt numele voastre din joc? Prezentati-va, sa stim cu cine vorbim.

Sa revenim la subiect: Fishao este un joc de pescuit si scopul principal al jocului este completarea fishindexului. Scopul jocului nu este in nici un caz folosirea limbajului vulgar, batjocura fata de alti jucatori, cautarea de iubite, etc. Pentru astfel de scopuri exista site-uri specializate pentru asa ceva si chiar si jocuri.
Incercarea de a trisa in joc se pedepseste. Folosirea unui limbaj neadecvat jocului sau a unui limbaj vulgar se pedepseste. Pedepsele vor fi din ce in ce mai aspre mai ales in caz de recidiva.
Nu va inteleg de ce nu puteti sa va bucurati de joc fara sa-i deranjati pe ceilalti jucatori. Cunosc multi jucatori care joaca de peste un an acest joc si nu au primit nici macar un avertisment.

bica
05-09-2015, 22:37
sincer imi pare rau ca tu te adresezi altor jucatori cu mesaje scrise invers : si treaba cu avertismentul daca vrei sa stii eu faceam asta si nu mai sint moderator . legat de natiune ce vrei sa zici sint cu mult mai educat ... tu ai probleme nu eu ( atentie sa poate lua ban si aici !!)

Songoku89
06-09-2015, 13:46
bica stii lauda de sine nu miroase a bine si nu suntem aceeasi persoana specifica cu-i te adresezi.
caramas Songoku89 da e numele meu de joc si as fi jucat linistit jocul daca as fi fost lasat sa joc in pace dar cu moderatori ca voi nu se poate din ce ai specificat mai sus rezulta ca 90% din jucatori am fi banati si ter rog trimite-mi link cu regulamentul jocului ca la cautat si nu-l gasesc

spiderman00
06-09-2015, 15:14
Carmas tu nu înţelegi ei au volosit un limbaj vulgar iar aimicul meu ştiacă că ia ban dăcă injură şi a încercat să le răspundă în cât să nu îi injure şi doar că a scis ,,mata" a luat ban full iar ei doar ban de chat, iar eu am luat ban de chat 24 de ore şi explicaţia a fost: ,,dă rapoarte aiurea". dar eu nam facut asta.

bica
06-09-2015, 17:12
songoku89 este un joc cu reguli toti jucatori primesc regulamentul de joc, cind intra prima data in joc dar din pacate ele nu prezinta interes tu ce vrei ? limbajul este prima regula a jocului

carmas
07-09-2015, 06:21
spiderman00: ce nume are in joc amicul tau? Sa-l verific, poate este vreo greseala.

M-am uitat pe contul tau si vad ca ti-am dat ban de chat/pm pentru o ora ca ai raportat aiurea http://prntscr.com/8di1qm si ban de chat/pm pentru o saptamana pentru limbaj neadecvat http://prntscr.com/8di0ju
Pe alte lummi din Fishao, sunt moderatori care dau direct ban full pentru limbaj cu tenta sexuala. Probabil ca la asta vom ajunge si pe serverele romanesti. Jucatorii au varste incepand cu 7-8 ani si este nepermis sa folosesti un astfel de limbaj.

spiderman00
07-09-2015, 13:29
Carmas eu iam raportat pe jucători care ne fac lag în joc de exemplu: vând peşte@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@. Şi nu mi-ai dat ban pentru o oră mi-ai dat pentru o zi.Şi da al doile raport lam meritat dar lu un jucător iam dat raport că mio scris pe privat ,,eşti rapărul puli mele". şi nu o păţit nimic. Şi alţi jucători ce folosesc un limbaj vulgar şi sexsual nu păţesc nimic. Sau voi moderatori aveţi trebă cu alţi jucători

spiderman00
07-09-2015, 15:57
Pe amicul meu îl chemă kickbox

spiderman00
07-09-2015, 22:26
Mulţumesc foarte mult carmas

spiderman00
27-09-2015, 12:19
Carmas banul acela merita 7 zile. pe care milai dat acuma recent