PDA

View Full Version : Rybí kosti

Fishernator
15-09-2013, 05:48
Zdravím, chci se zeptat k čemu slouží rybí kosti. Několik jsem jich našel, ale krom toho, že jsou potřeba do denních úkolů jsem pro ně nenašel využití. Krom toho mám pocit, že mi nějaké, před časem sebrané kosti, již zmizeli z inventáře.Děkuji

Fishernator

Dorian
15-09-2013, 16:13
Zdravím,
rybí kosti momentálně slouží jen pro plnění úkolů. Dají se sbírat pouze při nich a po dosažení požadovaného počtu se odečtou z inventáře.

prachyn
02-10-2013, 12:20
Nechci sýčkovat, ale dneska se rybí kosti vypařily. Mám sesbírat na denní úkol 7. Mám jich 6 a sedmá prostě nikde není. Není to nějaký bug?

prachyn
02-10-2013, 13:09
Tak jak jsem čekal. Po procházení všech map byla jedna neviditelná za palmovým stromem.

Dorian
02-10-2013, 15:18
Ano, také jsem již jednu měl za stromem.

aveiva
08-12-2013, 16:41
ahoj, tak dneska jsem už 3x oběhla všechny oblast( a že jich je),vylezla na všechny stromy,oběhla kameny,ale poslední kost prostě není.pomoooc:-)

Dorian
08-12-2013, 16:52
Zdravím,
není možné aby nebyla, na více jak 100% je za něčím schovaná.

aveiva
08-12-2013, 18:45
ahoj, tak asi je to možné. pro jistotu jsem to oběhla ještě jednou,po centimetrech i metr od břehů- a nic. vzdávám to:-(

Fishernator
08-12-2013, 18:58
Obávám se, že s tímhle ti nikdo nepomůže. Tvůj účet můžeš prošťourávat zase jen ty. S těmi kostmi si postupem do vysokých levelů prokazujeme medvědí službu, člověk se pak nalítá jako blázen, když je má v úkolu. Jsi si jistá že kost neleží třeba úplně na kraji obrazovky ? Že by byla třeba schovaná za panelem se zprávami, turnaji atd . = úplně dole třeba v tropical? Nebo že není skrytá za ukazatelem úkolů, resp. denních úkolů ? Třeba v Cold mountain úplně vlevo ? nemohla jsi zapomenout třeba v Aquayamě na tu vodu, která leží úplně vlevo mimo hlavní jezero ? Oběhla jsi tam i ta rýžová pole co jsou nahoře ? Kost může být i za nimi. Co za medvědem v sibiri city ? Co na pláži, nestojí na ní horda puberťáků c si vyměňuje milostné výlevy ? Asi radím samozřejmosti, ale nic jinémo mě nenapadá.

aveiva
08-12-2013, 21:03
ahoj. všechny tebou popisované možnosti jsem vyzkoušela,medvěda ztáhla i z kůže..a nic. pak je jediná možnost,že jsem jich našla 6,ale započítalo se 5.jinak fakt nevím. tak uvidíme,jestli jsem jediná,komu se to stalo,nebo nás bude časem víc. jinak dík za odpovědi.-)

Dacan
08-12-2013, 22:24
jednou se mi stalo něco podobneho. vsechny mapy jsem obehal asi petkrat a nikde nic. Stravil jsem na tom asi dve hodiny. No nakonec lezela v sibiri uplne neviditelna za tim panackem vedle medveda, tak zkus ;) treba to nahodou bude ono :-)

Fishernator
09-12-2013, 03:38
Dnes mám hledat rybí kosti já, dostanu se k tomu asi až večer, ale možná budu já tím, kdo tu dnes bude brečet :)