PDA

View Full Version : Fishao prut

Fishernator
26-09-2013, 18:57
Zdravím, chci se zeptat, ve hře je jeden neskutečně arogantní holanďan, který se stále sáčkuje na český server a krom toho že je neskutečně protivný, což mi nevadí, protože ho ignoruju, jsem si jednou všiml jak píše, že s Fishao prutem nelze vyhrát turnaj. Je to pravda ? Přijde mi to jako nesmysl, ale už jsem dlouho žádný nevyhrál, tak se ptám :)

Dorian
26-09-2013, 19:26
Zdravím,
FISHAO prut nebrání ve výhře turnaje.

nohavice2
12-01-2014, 17:36
můžu se zeptat jestli jdou sportovní boty a fishao prut získat v fishboxes a za dení úkoly ?

Hermesss
12-01-2014, 18:01
Fishao prut je ve fishboxu ale jen několik nahození boty si musíš koupit.

Smety
15-01-2014, 16:30
Ahoj rád bych věděl jestly dáte na nekonečno nahození i nějaký slabší prut např. do 150cm za 40 po případě 50 mincí na nekonečno nahození... proč je na nekonečno nahození jen.... a pouze JEN prut FISHAO?

Hermesss
15-01-2014, 17:46
Nic takového se zatím nechystá.

luky101
19-01-2014, 15:19
Muze se s prutem FISHAO obchodovat ???
(nekonecno, nebo jen urcity pocet)??
prosim o vysvetleni
Luky101

Fishernator
19-01-2014, 16:28
Obchoduje se s ním stejně jako se všemi ostatními pruty, prostě dáš celý prut. Nejde dělit na počet, to nejde ani u prutu, který má omezený počet nahození, natož u někonečného.

116
17-02-2014, 16:11
A jak se vůbec získá ten fishao prut?

Hermesss
17-02-2014, 17:11
Musíš si ho koupit. Nebo ho můžeš najít ve fishboxu , ale tam je jen omezený počet náhozů.

luk1234
17-02-2014, 17:48
Ten z boxu se počítá taky do celkového počtu na hru nebo se odečítaj jen ty za mince koupené ?

Fishernator
17-02-2014, 18:05
Zdravím, luku1234, snažím se snažím, ale tvému příspěvku nerozumím, formuluj dotaz jasněji prosím.

luciekaa
17-02-2014, 18:29
Fishernator: Pokud jsem to správně pochopila, luk1234 se ptá, jestli se fishaoprut, který se objeví ve fishboxu, počítá do celkového počtu 10 000 fishaoprutů, které se prodávají v obchodě. Tedy pokud by se ve fisboxu objevil f-prut, jestli se tím sníží počet v obchodě...

Fishernator
17-02-2014, 19:53
Ty jo, to fakt mohl myslet, otázka je jak jsi na to v tom hlavolamu přišla - máš můj obdiv :) . Fishaopruty z boxu jsou na omezený počet náhozů - nejspíš pár desítek max. , do limitované edice z obchodu se určitě nebudou počítat.

luciekaa
17-02-2014, 19:59
Páni, tak tenhle Fishernatorův příspěvek si vytisknu a nechám zarámovat :D :D :D

Jinak si taky myslím, že z obchodu se budou odečítat jen pruty za mince koupené...

116
18-02-2014, 11:39
Moc děkuju.

adamlol1
21-02-2014, 17:53
Kolik ma ten fishao prut s toho fisboxu nadhozu priblizne ???

alvin22
23-02-2014, 10:05
jsou na fishao mody ja sem zatim nenasel ale ve FISHAU říkaj ze jo. protože jsem viděl ze jeden kluk mel FISHAO prut a měl uz lvl 18

Smety
23-02-2014, 10:29
No ono jde o to jestli si ho už v 18 lvlu nezakoupil :) Protože za 5 200,-kč (zhruba) se dá prut zakoupit :) Já takové štěstí bohužel namám protože jesště nepracuju a 5 000,- kč je ranec :D To si radši budu rok šetřit :D

ELINKA88
04-03-2014, 16:17
PROMINTE ALE MOHLIBYSTE HO ZLEVNIT JEDOST DRAHEJ A TOBYSI NORMALNI ČLOVĚK MUSEL ŠETŘIT 2 ROKY TAKŽE TROCHU ZLEVNIT TGŽEBA NA 500 :cool:610

Walentine
04-03-2014, 16:36
Ano je to pravda FISHAO PRUT je hodně předražený dala bych spíše za 600-700 mincí, 1200 je dost to bych si musela kupovat za 5 200,- Kč nebo více...
Ale skouším si ted' šetřit na FISHAO PRUT ale budu šetřit : půlroku , rok nebo dva?? Koupila jsem si totiž trošku dražší věc asi před týdnem a ted' mám 45 minci.. Tak to bude nadlouho :D :p
Udělalabych třeba prut : Small Fishao Rod (malí fishao prut) a měl by třeba 30000 nahozů za 300 minci :D to by šlo :D

luciekaa
04-03-2014, 16:39
ELINKA88:
1. Jsi mimo téma, nápady a návrhy jsou zde (http://forums.fishao.com/threads/512-Va%C5%A1e-n%C3%A1pady-n%C3%A1vrhy). Když si téma pořádně projdeš, tohle se tam probíralo už několikrát, proto tam taky zjistíš, že fishaoprut se zlevnňovat nebude.
2. Přestaň, prosím, spamovat fórum. Když chceš napsat do stejného tématu víckrát za sebou, použij u příspěvku tlačítko EDIT.
3. Vypni si, prosím, velká písmena (CapsLock), vypadá to, jako bys tu na nás křičela... ;)
4. Než (kamkoliv) na fórum vložíš příspěvek, prosím, přečti si ho po sobě a oprav překlepy. Pravopis až tak neřeším, jestli nemáš dostatečné (základní) vzdělání...

Walentine
04-03-2014, 16:42
Fishao prut se slevňovat nebude?? Aha já děkuji :D
Nevěděla jsem to :rolleyes: :o

Nuu
04-03-2014, 16:47
luciekaa: Nemá smysl se rozčilovat, ani se ji snažit cokoliv vysvětlit, ta holka je nezmar.

luciekaa
04-03-2014, 16:48
Walentine: Už se to tu řešilo několikrát a vždycky nám bylo oznámeno, že o tom tvůrci neuvažují.

Nuu: Nerozčiluju se, to by vypadlo jinak :D

Walentine
04-03-2014, 16:51
lucienkaa : Díky :D

GoodPlayer
04-03-2014, 16:56
Kdyby jste byli tvůrci hry, zlevnili by jste prut?
Ano?
Tak to bych nedělal,pořídit si za 800 (nevim kolik,záleží natom jaký jsou vaše představy) fishmincí prut, na kterej můžete nadosmrti lovit? O_o
To by bylo levný,vzhledem k tomu,že počet hráčů stále narůstá → více prémiových hráčů.
Pak by Fishao prut nebyl nějak extra vzácnej, jelikož byste si na něj za chvíli vydělali i bez nákupu fishmincí

Smety
05-03-2014, 15:32
Také nechápu ty čísla kolik zbývá... Jako chápu že 9 863 prutů je ještě hodně :D Ale prut který vývojáři vlastně jen naťukají čísla kolik jich má být je celkem lehké.... Tak proč těch prutů nedají nekonečno??

K těm cenám.... Vzhledem k tomu že vývojáři si jen tak naprogramují prut prakticky zdarma... Tak bych řekl že chtít 5 200,- Kč po lidech za ( Herní věc ) Je spíše vydírání.....

123812
05-03-2014, 17:08
To teda není ! Nemusíš si to kupovat za KČ, našetři si na něho, já jsem taky šetřil a už ho mám ( už mám dokonce i na další půlku )

shob
05-03-2014, 17:52
"Vývojáři si jen tak naprogramují prut prakticky zdarma" - heh, no ale tady přece vůbec nejde o ten prut. To je jen zástupná věc, jejíž prodej dotuje provoz serverů v housingových centrech a vývojáře samotné - taky musí něco občas jíst a za nějakou protihodnotu opravovat chyby, přidávat nové rybky, atp. Obecný princip free-to-play her je většinou zhruba takový, že kdo nechce pořád na něco čekat, musí rozbít prasátko a naopak. Samozřejmě chápu, že pro člověka nevýdělečné činného je 5.000,- extrémně vysoká částka, ale autoři si stanovili nějaký obchodní model a s tím těžko co uděláme.

MisaM
06-03-2014, 12:41
123812 anebo někdo kdo fishao prut má, můžu se zeptat jak dlouho cca jste na něj šetřili? Zvažuji jestli na něj začít šetřit, jestli to má vůbec smysl. Děkuji

Fishernator
06-03-2014, 13:01
Záleží na stylu tvého hraní, na Fishao prut našetříš jen když vyhraješ pár set turnajů a nebudeš utrácet měnu moc za nic jiného.

Nuu
06-03-2014, 13:40
Znám lidi s mnohem menším počtem vyhraných turnajů co ho mají :) a našetřili na něj. Souhlasím s tebou 123812

luk1234
06-03-2014, 14:08
123812 anebo někdo kdo fishao prut má, můžu se zeptat jak dlouho cca jste na něj šetřili? Zvažuji jestli na něj začít šetřit, jestli to má vůbec smysl. Děkuji

KKdyž nepojedeš turnaje tak šetři cca půl až 3/4 roku dle nálady herba a splnitelnosti denních úkolů ( zisk návnad atd. )

MisaM
06-03-2014, 14:38
no turnaje vyhrát umím, ale spíše ty s malou účastí, což je nic moc výdělek. Max výdělek z turnaje jsem měl 19 mincí v českém... Tak kdyby to bylo půl roku, to by se dalo asi, úkoly plním denně, Herba a Boba taky pokaždé, když je blízko, jde o to nic nekupovat no...max sem tam nějaký lepší prut, ale to se dá i za měnu.

MisaM
06-03-2014, 14:39
1238812 ale tu částku máš za jakou dobu?

shob
06-03-2014, 15:28
Realita je takova, ze chozenim na turnaje si na Fishao prut vydela jen pomerne male procento hracu, coz je logicke - 1/4 vkladu do turnaje nenavratne propada, i vylozene elitni hraci s mnoha zkusenostmi musi pocitat s vlivem nahody (zejmena na turnaji Boat on Sea) a krom zapisneho je treba pripocist i naklady na utkani (na bambusovy prut a chleba se v dnesni dobe vyhrava jen zlomek zapasu). Ciste z matematickeho pohledu je tedy ucast na turnajich znacne nespolehlivy zpusob pro trvale zvysovani zasob minci pro vetsinu hracu (mensina soutezicich je pochopitelne v plusu).
Pri rozumnem stylu hry, t.j. chytani prevazne na chleba a predmety z dennich ukolu je mozne dosahnout prumerneho prijmu cca 25-30 minci za tyden (pocitam s tim, ze hrac ma pristupnych tak 4-5 hernich map). Casem se prijem minci jeste o neco zvedne, nebot bude vetsi sance potkat pana Herba. Odhad hráče luk1234 je tedy pomerne presny - do 3/4 roku by mel byt prumerny hrac schopen ziskat Fishao prut bez nutnosti chodit pravidelne na turnaje nebo prispivat skutecnou menou - pochopitelne za cenu toho, ze vetsinu herniho casu bude na plazi "dolovat" z more havyse a ostence za pomoci bambusky, na coz ne kazdy ma nervy.

Dachur
06-03-2014, 16:26
je od levelu 100 nebo 120 fishao prut??

díky Dachur

luk1234
06-03-2014, 16:31
K mému odhadu mě jen mrzí že neni nadsazen a že se herb někdy neopije a nechce třeba 50 sardinek :) Ale odhad jsem stavěl z doby potřebnou na získání rychlobot :)

Veropetka
06-03-2014, 16:31
:D jj Dělám přesně to, co tu píše shob. Na prut šetřím už od září a nehraji vůbec turnaje. Nemám ani moc ulovených druhů ryb, protože lovím na těsto a bambusku a návnady pro Herbovy ryby kupuju z druhé ruky za měnu a na mince ani trochu nesahám.. Mince beru pouze od Herba a Boba. Turnaje nehraji, jsou nevyspitatelné a může se stát že prohraji více, než získám. Na prut sice stále ještě nemám ale stačí trocha trpělivosti a dočká se každý :D

Nuu
06-03-2014, 16:51
Dachure, myslíš jako Fishao prut zdarma? Děláš si legraci, že?

Veropetko, proč jsi nám ze shoba udělala snoba, chudák :D

Veropetka
06-03-2014, 16:56
malá nechtěná chybka...opravím :D

123812
06-03-2014, 17:01
Ahoj já šeřil od začátku a na turnaje nevím kdy jsem začal chodit.....
Nic jsem nekupoval.... a teď taky ne a chodím na turnaje si zachytat ( když si nechci kupovat energii....) :-), a ještě u toho vyďelám ňáké mince :-) .

MisaM
06-03-2014, 17:46
tak od začátku můžou být i dva roky ne:-)

123812
06-03-2014, 18:43
Hraju to od září :-) ale prut už ňákou dobu mám takže to neber že jsem šetřil 180dní :-) .

Sip
06-03-2014, 19:43
Ahoj. Mám nápad že by třeba na den vysvědčení či vánoc byl fishao prut ve slevě.

shob
06-03-2014, 23:22
Tak napad to neni spatny, ma to ale jeden hacek. Co kdyz jsi cely rok zlobil? - za to ti prece Jezisek nemuze dat slevu na prut, ba naopak: zlobivcum, co nebyli pres rok hodni nebo donesli na pololeti ctyrku z fyziky by se prut mel v den vanoc/vysvedceni o 25 procent zdrazit. Pravdepodobnejsi je, ze by autori hry mohli udelat nejakou "svatecni" slevu na nakup minci/dolaru (podobne jako jsou treba koncipovany casove omezene slevy na STEAMu) - takovy napad uz tu myslim take na foru zaznel, tak ted je otazka, zda se bude libit i vydavatelum hry...

MisaM
08-03-2014, 20:39
Mně by se líbilo, kdyby třeba občas ve fish boxu místo věčné energie byla sleva na fishao prut, např. 20-50%, 50 samozřejmě jen ojediněle a se slevou by se dalo třeba i obchodovat (pro ty co by si nechtěli šetřit ani na levnější)...

MasterGirl
09-03-2014, 09:19
"Fisaho prut je moc drahy ,zlevnete to" ...Moc to hrotite ,ja bych ho naopak zdrazila ,prijde mi levny uplne bez problemu se da vydělat 200+ minci za den ...staci chodit na turnaje a pochopitelne vyhravat je ...ja mam přes 950 + minci (nikdy jsem si je za realne penize nekupovala) s jednoho turanje v poho vydělat i přes 30 minci :)) a to nepocitam herba ,ukoly atd :)

shob
09-03-2014, 11:30
Ano, pres 200 minci za den se vydelat da, ale je to pomerne vzacny jev. Pokud by to byla bezna praxe, tak 95% hracu uz nosi v batohu 2-10 Fishao prutu. Tolik diskutovana vysoka cena prutu ma sve opodstatneni - pokud by byl prut vyrazne levnejsi, tak by i hraci, kteri by byli ochotni si ho koupit za realne penize, radeji pockali. Pokud by byl naopak vyrazne drazsi, radikalne by se zuzila skupina tech, co by do nej byli ochotni investovat skutecne penize. Oba dva extremy by mely za nasledek pokles prijmu pro vyrobce hry. Fishao neni nejaky komunitni open source projekt, ale komercni zalezitost - je tedy pochopitelne, ze interni ekonomika hry je nastavena tak, aby vyrobce minimalne uzivila.
Jasne - chapu, ze kdyz prijde 10-lete dite za rodici s zadosti o grant ve vysi cca 5.000,- na nakup virtualniho predmetu a jeho rodice zrovna nejsou uhlobaroni, odejde s neporizenou. Nicmene - pokud by byly vyslyseny nejruznejsi prosby typu "pruty za polovic", "pruty ve Fishboxech", atd., mohlo by se pak stat, ze jednou prijde den, kdy se misto prihlasovaci obrazovky ukaze stroha hlaska "Internetova domena fishao.com byla zrusena z duvodu neuhrazeni udrzovaciho poplatku" a bylo by vymalovano. Sice by vsichni meli super pruty ale nebylo by kde chytat...

Fishernator
09-03-2014, 15:25
MasterGirl, ty možná vyděláš víc než 200 mincí za den, já taky, a ještě asi tak 10 dalších hráčů (zdvojené, ztrojené atd. účty nepočítám), ale pochybuju, že to platí pro všechny. Na každém turnaji se objeví někdo zkušený s Fishao prutem, a jemu připadne výhra, resp. tito hráči obasdí tak první 4 místa. Proti Fishao prutu se bez něj bojuje těžko. O zkušenostech ze stovek turnajů ani nemluvě. Chápu jejich nářky, ale neustálé volání po zlevnění je nesmysl.

luk1234
09-03-2014, 16:38
Abych ukončil tuto diskusi :) 52*10 za Boba - 520 mincí za rok +365 * cca 4(průměr) 1460 - to znamená že za rok je hráč pokuď šetří si schopen na fishao ušetřit dík obchodování ( ryby za návnady / zelené) a ještě má cca 700 mincí k dobru :) Snad jsem diskusi o zlevňění atd. ukončil.

Fishernator
09-03-2014, 16:41
Ovšem když hráč bude rok stát a nic nedělat, zapomněl jsi dodat. Pro mě je teda představa roční nečinnosti, případně chytání na těsto dost o ničem.

MisaM
09-03-2014, 18:11
200 mincí za den bez super prutu si nějak nedokážu představit...

Banished
09-03-2014, 19:17
Na co prosím tě potřebuješ Fishao prut na turnaje, to mi řekni...
Magická 15 - Chytáš na hmyz, chytáš ryby do 100cm, tady ti stačí velký prut a vyhraješ.
Lake run - Pokud chytáš na nástrahy, tak chytáš ryby do cca 150cm (když ti přijde velký jeseter, co má rekord 264, tak asi zapláčeš, nicméně i ten má průměr 89cm) A pokud chytáš na hmyz, tak ti může přijít pangas, který má rekord 313 a vytáhneš ho na neon.
Boat on the sea - Tohle je snad jediný turnaj, na který potřebuješ lepší prut, protože ti může přijít tuňák, případně hlístoun. Nicméně se dá také vyhrát s neonovým prutem a s trochou štěstí tady vyhraješ i s bambusem.
Tak, shrneme si to, ano?
Magická 15 - Velký prut
Lake run - Postačí silný prut
Boat on the sea - Zlatý prut (pokud chceš vytáhnout tuňáka)
Nějak mi uniká smysl slavného Fishao prutu, bez kterého nejde vyhrát tolik turnajů...

luk1234
09-03-2014, 19:24
Nemáš tak úplně pravdu, když máš Fishao prut tak nešetříš a koupíš hodinky, lektvary atd.

Fishernator : psal jsem kupovat veci na pláži za zelené / ryby :) Né nic nekupovat :)

MisaM
09-03-2014, 20:08
no ale magická 15 a lake run mi přijde o náhodě vzhledem k tomu že tam nezáleží na prutu apod, rozhodně tam vyhrát x krát za den šílenou částku si myslím moc nejde, pokud člověk není v nějaké top 10.

Hermesss
09-03-2014, 20:15
Myslím, že by se toto téma už mohlo ukončit. Začíná se to přesouvat úplně k jinému tématu!!!

shob
11-03-2014, 14:38
Tak zda se, ze cetne narky, ze s cenou Fishao prutu preci jen neco neni v poradku byly nakonec ze strany vyrobce vyslyseny - pristi tyden nam ho s nejvetsi pravdepodobnosti zdrazi. Nechame se prekvapit o kolik procent to povyskoci, ale nebude to hadam nic prijemneho...

dejvid10
11-03-2014, 18:30
Ale zůstane napořád jestli jsem to dobře pochopil

SandraB
11-03-2014, 20:12
No jo jenže si vlastně těžce protiřečí. Když se hra načítá tak tam vtipně píšou že nemáme zapomenout že jedním z hlavních účelů hry je naplnit fishdex. Pak se ale dočtu že zdraží fprut bez kterého ani některé druhy ryb chytit nejde. To mě hlava fakt nebere. Podle mě to měli nechat tak jak to bylo doposud a jen přidávat druhy ryb a nebo nové .lokace. No ale jak říká náš Vena : ruka trhu je mocná, a oni jako správní podnikatelé nalákali nás zákazníky ku hraní a pak pomalu zdražují a zdražují. Bohužel je tato hra velmi chytlavá. A tak pokud bude chtít hráč něco v této hře dokázat bude muset solit. Jenom mám obavu aby se to trochu neminulo účinkem a z této hry se nestala seznamka pro děti a ty jak známo moc solit nemohou a tak se jen budou plácat po pláži a tropit nezdobu ke které fishao prut rozhodně potřebovat nebudou. A starší hráči kterým se opět fishao prut notně vzdálí prostě přestanou hru hrát,protože upřimně řečeno většina těchto hráčů si vytkla za cíl získat fprut aby mohli chytat všechny druhy ryb a mohli investovat mince spíše do nástrah lektvarů a tak podobně. Docela bych uvítala nějakou reakci od tvůrcú této jinak moc hezké hry.

Nuu
11-03-2014, 20:28
SandraB: Na to jsi přišla jak? Sice jsou ryby o 7m a výš, ale to neznamená, že nemohou být menší, dám ti jen příklad můj první Piloun měl 229cm druhý 726, tak mi pověz, 229cm nelze vytáhnout bez Fishaa?

Myslím, že se dá bez Fishao prutu, úplně normálně hrát.

Smety
11-03-2014, 21:16
Zkutečně nechápu nebo nevím jestli mají vůbec ti ,,programátoři" rozum! Prut FISHAO stojí 1200 mincí a bude se zdražovat? vím že už to tu asi bylo řečeno ale.... WTF OMG... Tohle není normální! vždyť už teď by ste museli dát do hry min. 5 000,- kč Vždyť tolik nestojí ani prem. účty ve WoT nebo když tam přejdu tak nej. tank své úrovně stojí 1 200,- kč! Jako nevím nevím... Já nikdy žádnou hru neprogramoval ale i tak si asi myslím že v dnešní době si určitě každej koupí prut za 5 litrů (kdo nepochopil ironie)!!! Jako sorry ale tohle je zkutečně... Buď vydírání nebo fakt nevim co si mam myslet a napadá mě hodně sprostejch slov!

Smety
11-03-2014, 21:18
No jo jenže si vlastně těžce protiřečí. Když se hra načítá tak tam vtipně píšou že nemáme zapomenout že jedním z hlavních účelů hry je naplnit fishdex. Pak se ale dočtu že zdraží fprut bez kterého ani některé druhy ryb chytit nejde. To mě hlava fakt nebere. Podle mě to měli nechat tak jak to bylo doposud a jen přidávat druhy ryb a nebo nové .lokace. No ale jak říká náš Vena : ruka trhu je mocná, a oni jako správní podnikatelé nalákali nás zákazníky ku hraní a pak pomalu zdražují a zdražují. Bohužel je tato hra velmi chytlavá. A tak pokud bude chtít hráč něco v této hře dokázat bude muset solit. Jenom mám obavu aby se to trochu neminulo účinkem a z této hry se nestala seznamka pro děti a ty jak známo moc solit nemohou a tak se jen budou plácat po pláži a tropit nezdobu ke které fishao prut rozhodně potřebovat nebudou. A starší hráči kterým se opět fishao prut notně vzdálí prostě přestanou hru hrát,protože upřimně řečeno většina těchto hráčů si vytkla za cíl získat fprut aby mohli chytat všechny druhy ryb a mohli investovat mince spíše do nástrah lektvarů a tak podobně. Docela bych uvítala nějakou reakci od tvůrcú této jinak moc hezké hry.

Souhlasím!

SandraB
11-03-2014, 21:20
No dobrá, a jak často ti zabere že si ho můžeš dovolit klidně urvat? A co hlístoun? Ten a jemu podobný ryby berou každejch 5minut že? Asi nemám takové štěstí jako ty a tak sem v Thombani potřebovala cca 600 náhozů na rypouna. A proto že jsi toho pilouna 726 chytil, lze předpokládat že fprut máš, a tak už jsi jistě zapoměl jaké to je utrhnout rybu a ani nevědět co to bylo. Škoda že lidská pamět je tak krátká. Nic ve zlém ..... přeju hezký den.

Nuu
11-03-2014, 21:46
Nemám ho tak dlouho a dost dlouho jsem hrála bez něj! Takže moc dobře vím, jaké to je ho nemít a jaké to je trhat ryby a ano i hlístoun se mi s Fishem trhá a co? Má mi to roztrhat i žíly?
Je to jenom hra!

Místo toho štěkaní na mne už jsi mohla mít vyhraný turnaj a být k němu o krok blíž, tolik k tomu, že každý umí jen remcat jak je drahý.

Veropetka
11-03-2014, 21:58
Lidi, neřešte to a šetřete si dál... To proč nám neřekly o kolik se to zdraží má určitě jasný důvod. Myslí si, že dokud je to relativně levné, tak jim to koupí hromada lidí za reál peníze a oni vydělají. Je to jen marketingový trik. Určitě to na více jak 1500 - 2000 nevyleze.. Sice se šetření protáhne o 4 měsíce, ale kdo si počká, ten se dočká a konec :D Děláte jako kdyby vypukla apokalypsa....

SandraB
11-03-2014, 22:05
Bud tak laskavá a používej stejný ton jakým s tebou mluvím já nejsem žádnej fracek! Tím chci říci že jsem po tobě NEŠTĚKALA!!!!!!

Tímto prosím moderátora aby tuto planou diskuzi utnul je naprosto k ničemu a mrzí mě že jsem sem vůbec psala. Olouvám se že jsem Nuu považovala za muže a psala jí v rodě mužském. A OPĚT jí přeji hezký den, nebo lépe řečeno zbytek dne...

Nuu
11-03-2014, 22:21
Chápu hráče, jako je Veropetka, že na něj šetří od samého začátku hry a oni řeknou, že budou zdražovat. Ale vážně nevím, proč by celá hra měla viset na F prutu.

Mluvím s tebou slušně. Jen jsem ti chtěla říct, že moc dobře vím, jaké je ho nemít. Také ti přeji hezký zbytek dne.

luk1234
11-03-2014, 22:40
Nuu - jde o to že hráč bez F prutu si prostě řekne tak teď jdu na XXX rybu a musí si vzít třeba zlatej prut + návnadu atd. U F prutu se řeší jen návnada ktera se ti vlastne platí i z potencionalních výdajů co bys bez nej dala do prutu.

Nuu
11-03-2014, 22:50
luku1234: Četl jsi co jsem psala? Já ho také celou hru neměla mám ho +- měsíc, vím co to je hrát bez něj, vím co to je sbírat mušle a shánět pruty od ostatních.

Je to znát když ho potom máš, to je pravda, ale jak jsem psala, dá se hrát i bez něj.

Smety
15-03-2014, 12:34
Hrát ano... Ale nedá se bez něj vyplnit celej FISHDEX.... A i tak nejsou lidi dojný krávy na peníze! V týhle době si to nemůže dovolit každej a zdražovat ho mi přijde jako pitomost...A Nuu ano.... jrála si bez něj a šlo to.... Ale i tak je to v pozdější fázi hry nemožné!

matko159
15-03-2014, 13:02
souhlasím s tebou Smety, bez fishao prutu je hraní obtížnejší než s ním, už teď je hodne drahý a myslím, že kdyby ho zlevnili tak by si ho koupilo víc lidí, mi to připadá jako kdyby si ho kupovalo moc lidí když ho chtějí zdražit, přitom si ho zatím koupilo jen 160 lidí, což se mi zdá málo, ale ani se tomu nedivím

Fishernator
15-03-2014, 13:52
Hrát bez Fishaoprutu je nemožné ? Nechytíš hlístouna, pár žraloků a jinak si můžeš chytat po libosti.

Senju_Hashirama
15-03-2014, 17:05
Zdravím. Je zajímavé, že oponenty těch, co fishao prut nemají, jsou ti, co ho mají :D. "Sytý hladovému nevěří"

Samozřejmě, že hra se dá hrát i bez něj s bambusákem a na těsto ;). Myslím si, že víc jak o kvalitu (do kolika cm lze rybu ulovit), jde o počet nahození, kterých tento prut má neomezeně. To je hodně pak znát, když nemusíte počítat každé nahození, které nemilosrdně ubývá ať je výsledek jakýkoli a kde sehnat nový prut (hlavně za co). Fishao prut už prostě nezmizí i kdybyste s ním mlátili ryby po hlavě. Podotýkám, že za den tak cca 150 - 200x nahodím, takže pruty, co se opotřebovávají, se moc dlouho neohřejí. :)

Fishao prut je drahý, ale na druhou stranu a jak jsem již psal, nezmizí a po zakoupení už ho znova kupovat nebudete. To bude zřejmě to hlavní, co tvoří cenu tohohle prutu.

No a závěrem snad jen, že nikdo z nás tu není schopen to nějak ovlivnit, takže si tu můžeme lamentovat jak je libo, ale cenu neovlivníme.

Sajonára :)

Smety
16-03-2014, 11:57
Fishernatore :) Hrát se dá ale ty pruty něco stojí... Vím že tobě to asi nepřijde protože už ten prut máš celkem dlouho ale není to jednoduchý jít do turnaje kde sou si všichni rovni a pak tam přijde moderátor 150lvl s FISHAO prutem a prostě ostatní nemají šanci dostat se na 1. místo ;) Zakázal bych používání tohoto prutu v turnajích protože to jinak není fér vůči ostatním.... Vím že je to trošku z cesty ale myslím si že nejsem sám kdo si toto myslí.

Zdražování prutu je absolutní blbost... Ale i kdyby jsme si tady lámaly ruce a trhaly zuby tak jim to bude jedno.... Jim jde o peníze....

Nuu
16-03-2014, 12:09
Jak už tu již bylo jednou zmíněno, turnaj jde i bez F prutu vyhrát a že je někdo moderátor nemá na to vliv, a ba naopak čím vyšší máme levely, tím se mi zdá, že nám berou horší ryby :D

Nemyslím si, že ho zdraží o moc, třeba ho i nějak vylepší. Můžeš být rád, že ho neodstranili úplně, jak měli v plánu.

shob
16-03-2014, 12:43
Dnes me celkem snadno na turnaji vyklepl hrac s levelem 12 a pouze velkym prutem! (byl to beh okolo jezera). I kdyz sem se snazil sec mi sily stacily - svaty Petr pri me tentokrate nestal; ani urcite zkusenosti, vysoky level a Fishao prut mi nepomohly - prohral jsem o cca 400cm, coz je celkem dost a sel jsem s brekem domu chudsi o par minci. Jasne - Fishao prut je velka vyhoda - podstatne snizuje naklady na turnaj a v podstate na celou hru, o tom neni pochyb. Ale rozhodne to neni zarukou uspechu na turnaji - je to jen urcita vyhoda. "Matadori" turnaju vyhravaji predevsim diky bohatym zkusenostem, presne nacasovane a precizni praci s mysi (kazda milisekunda se na turnaji pocita) a proto, ze pouzivaji hodinky/elixir. Toto vsechno plus ten Fishao prut jim dava naskok pred ostatnimi - stejne ale cas od casu turnaj "projedou" - preci jen, faktor nahody se uplatnuje u kazdeho hrace plus minus stejne.

Sip
20-03-2014, 18:44
Na turnaje FISHAO prut nepotřebuješ teda na Magickou 15 ne já ji vyhrál s bambusem a těstem.

EMENKI
20-03-2014, 19:08
jo da se vžit bez fishao prutu

lifi2351
21-03-2014, 08:52
Připojím se k obhajobě F prutu. Fishao prut jsem neměl taky, díky silným a kvalitním prutům jsem postupně na něj našetřil (v turnajích). Kupoval jsem pruty od ostatních hráčů a mimo turnaje jsem chytal na bambusák a těsto, abych ušetřil. Kupoval jsem ho za 1200 mincí, čili levněji než teď.
Když říkáte, že fishao prut je předražený...

Toto je přepočet ceny prutu na jedno nahození:

velký 0,05 mince, silný 0,08 mince, kvalitní 0,06 mince, bronzový, stříbrný a zlatý prut 0,12 mince, duhový 0,15 mince , záříci prut 0,199 mince

Počet náhozů, které můžete s těmito pruty udělat do ceny fishao prutu:

velký 39800 náhozů, silný 24875 náhozů, kvalitní 33166,67 náhozů, bronzový, stříbrný a zlatý prut 16583,33 náhozů, duhový 13266,67 náhozů , záříci prut 10000 náhozů. To znamená průměr 22975,61 náhozů v případě rovnovměrného použití prutů. to znamená, že i kdyby člověk nahodil průměrně 100 x za den prohází hodnotu fishao prutu za 229,75 dnů.

Opravdu je cena za fishao prut velká? Nezapomeňte připočíst také to, kolikrát použijete bambusák - pokud máte úkol pochytat sardinky, přeci nepůjdete na ně se zářícím prutem. Navíc běžné pruty se dají koupit na pláži za fish měnu nebo mušle. Myslím si, že i hlístoun, ikdyž jen malý, se dá chytit na zážící prut.
Neomezeně náhozů? Za celou hru jsem do teď (120. úroveň) nahodil 30.000x . Můj odhad je, že bez fishao prutu jsem nahodil minimálně 25000x. Takže při výše uvedeném průměrné ceně náhozů bych za 5000 náhozů na fishao prut spotřeboval 549,17 mincí.

Myslím si, že hra se dá hrát kvalitně i bez Fishao prutu. Je to jen o uvažování při hře. Pokud i přesto po něm toužíte, mám 2 rady. Kupte si ho - je to defakto jednorázová investice, která se vám postupně vrátí tím, že nemusíte utrácet fish mince a fish měnu za pruty. Myslím si že se vám to vrátí tak do roka, nebo na něj prostě našetřete - plňte úkoly u Herba, každý týden si zahrajte Bobovu minihru, otravujte dědulu v Lake town choďte na turnaje a plňte úkoly. Každý z nás, kteří tento prut máme na něj dokázal našetřit. Zkuste to.
Mimochodem chodil jsem často do turnajů a byli tam hráči s F prutem, ale i tak se mi je dařilo porazit.

MM607
22-03-2014, 08:57
Dnes po aktualizaci mám další teorii,pokud jste někde ve prostřed(okolo 1000 mincí)doporučil bych Hlísoun Prut,máte 10 00 náhozů,tak si ho kupte a můžete spokojeně šetřit na fishao prut,máte ho cca na 3/4 roku, to se všechyn určitě nevyprodají,máte teáky 2mětry k dobru

MM607
04-04-2014, 12:15
s zdražením F prutu si myslím že cca 75% hráčů do lvl 20 a 30% hráčů nad tento lvl skončily s hraním(prottže chtěli mít F prut ale zdražil se),a smížil se i prodej mincí za reálné peníze,myslím že si lidé při ceně cca 1 300 mincí si koupili cca 150 mincí,tím utratili asi 750 Kč,teď ale když se Herb zlevnil radši skončí a stáhnou si raději za 99,99 kč minecraft.V současném stavu na něj nelze skoro vůbec našetřit(cca za 1 týden máme 24-31 mincí za předpokladu že jste lvl 120+ a lidé co mají lvl 20 mají cca za týden 20 mincí(10 za Bobovku a 10 za herba)takže na něj našetří cca za 3 roky a 11 měsíců(tak to to asi nikdo šetřit nebude).Tedy,je lepší když máte našetřeno cca 500 mincí tak si koupit pak Oar prut,protože máte 10 000 náhozů, ato si mezitím můžete šetřit dále a dále nba další a vyplatí se vám to.Takže závěr je VELMI NEGATIVNÝ.Takže bych nejraději vše vrátil jak ot bylo,Děkuji MM607

martin9473
04-04-2014, 12:44
právě jsem to chtěl napsat, teď abych šetřil minimálne rok, co neplánuji

MM607
04-04-2014, 12:51
už asi s touhlke hrou skončím,

Iva01
06-04-2014, 06:08
Myslím, že je realné na tento prut našetřit, jednou jsem našetřila 500 mincí, ale pak mě to přestalo bavit. :P

martin9473
06-04-2014, 08:00
předtím to bylo realné, teď už ne, když Herb dává max. 4 mince a prut je drahší

alvin22
06-04-2014, 14:48
Slyšel jsem že fishao prut dostanu od 150 levlu nevim jestli je to pravda.je to pravda ?

Nuu
06-04-2014, 14:49
Není to pravda.

123812
06-04-2014, 14:54
Nevím teda co je na tom šetření tak strašného, naučte se turnaje a máte ho tak cca za 100-150 dní.

duryss
07-04-2014, 06:57
S tímto stavem hry se turnaje nedají hrát. Navíc po slevě lektvarů a hodinek bez nich do turnaje nemůžete. Náklady na turnaj tak vzrostly. Aby se to vyplatilo tak musíte vyhrát turnaj kde se účastní minimálně 10 lidí a nesmí se kousat. F prut už nechci. Mám 850 mincí tak našetřím na oar prut pokusím se zaplnit fishindex, rozdám inventář a konec

nikolas100
08-04-2014, 12:13
jj presne je drahy je to zbytecne meli ho zlevnit a ne zdrazit ne kazdy ma na to aby rozhazoval jen tak penize do virtualnyho prutu tvurci asi zapomeli na chudobni lidi a tim ze udelali to co udelali ze vse udali drazsi krome zbytecnejch veci a hodinek a elixiru to je ok ale neda se nasetrit a veci jsou drahy to bych musel jen setrit a ne hrat a to by mi trvalo asi 4 roky jestli ne i vic tak jak si mam nasetrit na F prut? a jestli ho daji na 600 tak to bude ok proto ze uz i z toho prutu nemusi byt kazda 1 ryba a jen tvurci prijdou o polovinu hracu. diki za pozornost je mi jedno co si o tom mysli i tvurci je to jen takove upozorneni ze ztraceji hrace a uz dost lidi pokukuje po jinych hrach a moderatori(admini) to je mi taky jedno co si mysli ja to rikam hracum a tvurcum a moderatore jen poprosim aby tenhle clanek odevzdali tvurcum...

dekuji za pozornost♥

123812
08-04-2014, 14:21
Pořád si jenom stěžujete! Nechápu proč slevňovat na 600, není důvod! Pořád jenom zlevnit a zlevnit nic víc!
Já si teda myslím, že byl zdražen za to jak si pořád všichni stěžujete! Radši už toho nechte než ho zase zdraží.

tuenek
08-04-2014, 16:55
123812: Dovol abych s Tebou mohl trochu polemizovat, máš dojem, že neumím hrát turnaje? Pokud se ti tam připojí několik adminů a případně dalších hráčů s Fprutem, to znamená né výhodu skrz prut, ale výhodu skrz mince na podpůrné prostředky jako jsou lektvary a hodinky, na které normální hráč samozřejmě nemá, jelikož ho hodně stojí pruty a návnady. Pokud vylezeš na turnaj Boat on the sea a je tam někdo s hodinkama a lektvarem štěstí, tak nemáš šanci. Podmínky by měly být stejné, prut beru, ale hodinky a lektvary jsou nesmysl, jelikož nic takového v reálném světě neexistuje a pokud jedeš jako rybář na turnaj, máš jen prut a návnadu a závisí na štěstí a tvém umu. Magická 15 tka? To samé, bez hodinek si nahraný. Zkrátka a dobře, to co píšeš je holý nesmysl. Abys vydělal hodně z turnajů, musel bys chodit jen na ty, kde je minimálně 10 hráčů a víc. V těchto případech ale je tam vždy hodně hráčů které zmiňuji výše a nedá se to bez lektvarů a hodinek ustát. Jediný turnaj o nejdelší rybu je víceméně vyrovnaný, jelikož tam stačí rychle chytat "blbé" siveny, kteří mají slušnou délku v průměru, takže na to stačí i velký prut a troška štěstí, ale i zde kralují magické hodinky.

oggi
08-04-2014, 17:37
tuenek: Myslím, že neumíš hrát turnaje, jestliže nepoužíváš hodinky popř. lektvary... :) A moderátoři jsou taky hráči a vydělávají si stejně jako ostatní...

123812
08-04-2014, 18:11
Tuenek nic takového jsem neřekl, ale dobrá no myslím, a jestli nemáš 4 mince na hodinky tak to teda.... A teda jako nevidím nevýhodu to, že tam přijde moderátor, a na lodi může vyhrát i levl 1 bez hodinek bez lektvaru, prostě chytí 5* a jsou nahraní i s hodinkama.....

Tomas22092003
09-04-2014, 13:33
osobně si myslím, že zdražení F prutu bylo zbytečně velké a třeba po nějakém čase dojde k úpravě, protože zatím to vypadá že jediný způsob kromě utracení hromady reálných peněz jsou turnaje , Herb je od 20 března také velký skrblík a nedá více jak 4 mince , spíše se ale drží pouze dvou ...

a výhoda pro majitele F prutu je napsána o několik řádků výše ... nemají potřebu šetřit zlaté mince a tudíž je mohou více investovat do podpůrných prostředků ... jediná možnost je doplnit sadu turnajů o nějaký s limitem (nemusel by být jen jeden), aby si člověk mohl maličko více věřit a majitelů F prutů by mohli případně nostalgicky zavzpomínat na doby kdy museli také na pruty šetřit .... minimálně by to hru oživilo

ale je otázkou zda obyvatelé české republiky jsou cílovou skupinou pro provozovatele , pro jiné národy vyhodit 200 EUR třeba tak velký problém není a pak tu můžeme jen plakat jak želvy a nezmění se pro nás nic ....

MM607
11-04-2014, 12:28
Už chci s tímhle skončit,takže VYZÝVÁM VŠECHNY HRÁČE FISHAO CO JSOU NESPOKOJENI ČI I SPOKOJENI S F PRUTEM ABY PŘIŠLI V 13 50 VE ČTVRTEK(17.4. 2014) NA ČESKOU PLÁŽ K FISHMARKETU,TAM SE USKUTEČNÍ HLASOVÁNÍ A VYNESEME ROZSUDEK NAD TĚMITO VĚCMI:
Cena F prutu :mad:
(pokud by jste m nenašli jsem žlutá Sibiry čepice lvl 86)

Zlevnění věcí
Skrblík Herb :confused:
Turnaje apod.(nevýhoda lidí s lektvary)
a můžeme dále probrat i to co vás napadne dál,budu to tu editovat.

pak se okolo 14 15 přesunem do Ria a tam u Ohně bude malá odpočinková akce která bude do 14 25. :rolleyes:

Děkuji vám,MM607

Nuu
11-04-2014, 12:40
Páni vzpoura postaviček na FISHAO? Čeho tím chceš docílit? Kdo vás bude poslouchat?

Pret
11-04-2014, 12:47
Pokládám si tutéž otázku co Nuu - pár lidí se shodne na tom co se jim nelíbí a další pokračování nebude. Uspět můžeš se smysluplným nápadem, pokud ho umíš prodat a a je v tom cosi zajímavého/lákavého - což "permanentně si stěžující postavičky" opravdu nejsou.

oggi
11-04-2014, 13:18
MM607: vážně, jsi čekala/čekáš, že na tu akci někdo přijde, když ji uděláš už ve 13:50, kdy normální školou povinný člověk, či pracovník je ještě ve škole/zaměstnání... Nikdo tu v tuto dobu není...
To, že se 10 nadšenců dohodne, ničemu nepomůže..

luciekaa
11-04-2014, 13:42
Při vší úctě, MM607, když jsem si přečetla tvůj příspěvek, musela jsem se podívat, jestli náhodou nejsme v sekci Pro zasmání...

luciekaa
13-04-2014, 16:30
Já tě neodsuzuju, jen nechápu, čeho tím chceš docílit, že se na jednom místě v jeden čas sejde pár lidí...
Je fakt, že zrovna tento čtvrtek školou povinní budou mít asi prázdniny, ale pracujících se ti tam asi moc neshromáždí.
Sama za sebe taky nesouhlasím s některými nejnovějšími změnami. Ale 10 minut ve hře radši strávím chytáním ryb než debatováním o věcech, se kterými stejně nic neuděláme. Proto tu asi máme fórum, abychom mohli psát své návrhy a připomínky. Když to napíšeš ve hře, myslíš, že to bude mít jiný ohlas?

oggi
13-04-2014, 17:38
To jsi školou povinný možná tak na nižším stupni ZŠ anebo na VŠ, kde je rozvrh úplně jiný... Normální školák (2. stupně ZŠ či SŠ) končí až kolem 15:00 - pochybuji tedy, že by někdo ve 13:50 přišel.. :)

Sip
13-04-2014, 19:12
Příjde, protože jsou prázdniny.

oggi
13-04-2014, 19:50
Detailisto.. Tady jde o to, že nám ten prut opravdu nezlevní a ta vaše debata úplně ztrácí smysl.. Teda ne, že bych chtěl přijít o zajímavý program - 15 minut naříkat na pláži a pak 10 minut sedět u ohýnku v riu.. :)

MM607
14-04-2014, 15:10
Dobře odsoudili jste mě,ruším tutu akci.

oggi
14-04-2014, 17:13
MM a nějaký číslíčka: Stačilo už, ano ? Jenom tu spamuješ kvůli ničemu.. Čeho bys chtěl dosáhnout.. Prut nezlevní, ani zadarmo ti ho nedají. A akce typu 25 minut budem někde naříkat je opravdu soda.. Uznávám, že jsem nevěděl že jsou prázdniny.. Kdybys napsal třeba "Velikonoční posezení" a v rámci toho pak navrhl témata na probrání (včetně F prutu) tak prosím, ale tohle je blbost největšího kalibru... :)

chameleon123
05-03-2015, 21:36
Může sportu stát 500

filip0099cz
18-12-2016, 13:04
jaka je šance že z fishboxu padne fishao prut? a na kolik nahozeni?

bonachytra
18-12-2016, 15:15
jaka je šance že z fishboxu padne fishao prut? a na kolik nahozeni?

řekla bych, že žádná