PDA

View Full Version : Vaše nápady / návrhy

Pages : [1] 2 3

Dorian
30-09-2013, 20:10
Ahoj rybáři,

rádi uvítáme vaše nápady na nové věci, nebo třeba i vylepšení stávajících prvků. Toto téma je založeno právě pro tento účel. Dříve ale než nějaký svůj nápad publikujete, přesvědčte se že nikdo jiný nebyl rychlejší než vy.
Nevkládejte prosím žádné absurdní návrhy, buďte vždy soudní. Nezapomeňte návrh náležitě popsat včetně všech návazností, jinak není možno návrh přepracovat pro vývojáře. Především se v příspěvcích tohoto tématu vyvarujte komentářů ostatních návrhů jako "To se mi také líbí/nelíbí", "To je hloupost" atd. - riskujete tak postih.
Dále bych všechny chtěl ujistit, že i když zde případně nebudou žádné reakce teamu, neznamená to že návrhy nejsou zpracovávány a pokud budou opravdu zajímavé a propracované, je velká šance pro jejich zapracování v některých dalších aktualizacích (prodleva může být i několik měsíců).

Děkuji všem za zájem o vylepšení hry ;)

Váš porybný Dorian
http://www.pictu.cz/image.php?di=F72H (http://www.pictu.cz/?di=F72H)

Rikitan2013
30-09-2013, 21:16
Zdravím všechny, mám tři návrhy/dotazy ke hře:

1) BĚŽECKÁ "žlutá" OBUV: (možnost běhat rychleji) za 150 fishmincí. Když si obuv koupím, budu stále běhat rychleji, nebo je možnost si obuv "sundat" a běhat standartně jako většina hráčů ?

2) PRODEJ RYB VE FISH MARKETU. Momentálně můžu prodat buď ryby "po kuse" nebo "najednou". Prodej po kuse je pečlivější, ale samozřejmě trvá docela dlouhou dobu. Osobně při prodeji většího množství obyčejných ryb volím možnost najednou. Co když ale budu mít vzácnou rybu, kterou nebudu chtít nikdy prodat ? Musím pak vždy ve FISH MARKETU už jenom prodávat ryby jednotlivě, abych jí omylem neprodal se všemi najednou ? Bylo by možné mít možnost u každé ulovené ryby (např. zaškrtnutím nějakého checkboxu) zvolit možnost, že jí NECHCI NABÍDNOUT VE FISH MARKETU ?

3) VÝMĚNNÝ OBCHOD MEZI HRÁČI:

a) PRODEJ/NÁKUP RYB: Když prodávám rybu a nabídnu jí do výměny, samozřejmě vidím jak vypadá, ale nikde není napsané pro kontrolu její jméno. Některé ryby jsou jedinečné a snadno rozpoznatelné, ale jiné jsou relativně podobné a snadno může dojít k záměně / problému při obchodu. Bylo by možné vidět jméno ryby (případně velikost) i při obchodu s jiným hráčem ?

b) PRODEJ/NÁKUP PRUTŮ: stejný problém jako v případě RYB. Dokonce ještě větší, protože pruty jsou drahé. Aby byly při výměně vidět veškeré informace a detaily k prutu, tj. název + na jakou délku je + aktuální počet nahození (to už je). Tuhle otázku píšu z praxe, protože ve snaze koupit VELKÝ PRUT jsem byl už 2x podvedený a dostal jsem pouze OBYČEJNÝ PRUT. Nešlo totiž ve výměnném obchodě poznat, o jaký prut šlo. Tímto by se zamezilo mnoha chytrolínům např. vydávat OBYČEJNÉ pruty za VELKÉ/KVALITNÍ PRUTY.

c) všeobecně by systém výměnného obchodu potřeboval trochu vylepšit, aby zde nedocházelo k podvodům a nedorozuměním. Fiktivní situace: 1 hráč nabídne 50 ks kobylek, 2 hráč nabídne 100 ks kukuřice. 1 hráč výměnu odsouhlasí a je připravený kliknout na tlačítko uzavírající obchod. Ale 2 hráč bleskově vychytrale změní počet kukuřice z "100" na "10". Pokud není 1 hráč hodně všímavý, obchod proběhne a podvod zjistí hned poté. Téměř vždy se 2 hráč okamžitě odhlásí z mapy / hry a není k dostižení.

Budu rád, jestli moje poznatky poslouží jako námět ke zlepšení této hry. Jestli jsou tyto nebo podobné body už v řešení od někoho jiného a budou začleněny v nějaké z příštích aktualizací hry, bude to skvělé.

Lovu zdar a ať pořádně berou :-)

Rikitan

zujmujchuj
01-10-2013, 20:24
k tym bezeckym botam, daju sa vyzut v nastaveniach/ editor postav a potom naspat obut v inventari/vzhlad ale ja ich nevyzuvam vobec komunikovat sa da v poho neni ziadny problem a nemam potrebu chodit pomalsie nikdy

NunchakuMan
04-10-2013, 12:53
3 Nápady
Zaprvé, často vyměňuju oblasti různých jazyků a musim se kvůli tomu vždycky odhlásit, abych si zvolil jinou zem. Šlo by udělat nějak třeba na mapě tlačítko, kterým by se otevřela nabídka změny na jiné světy? (Norsk, English...)
Druhý nápad, šla by nějak udělat možnost kupovat fish mince za fish měnu?
Třetí nápad, zda by v obchodu mezi lidmi mohly být použity k výměně i Fish mince. Například že by si dva vyměnili Velký prut, který už má méně nahození za 3 Fish mince a podobně.
Děkuju :-)

Dorian
05-10-2013, 08:35
Druhý a třetí nápad je nerealizovatelný. Je potřeba si uvědomit, že hra je zdarma - aby zdarma zůstala, musí mít provozovatel logicky nějaký příjem z poskytování placených nadstandardních možností.

Masut
05-10-2013, 15:13
Ahoj. Šlo by udělat aby okna jako mail, obchod a podobně vyskakovali někde bokem? Vždy jsou uprostřed a pokud se mě někdo na něco ptá, nebo si se mnou píše, tak to nevidím, protože s těmi okny nejde pohnout.

Další nápad je aby se potvrzovalo ve fishmarketu, jestli chci dané ryby opravdu prodat. Občas se totiž dívám na to kolik mám celkově ryb a za kolik a kdybych místo ne se uklikl a dal ano tak by ryby byly v ... Jelikož dělám ty ceníky a mám cca 110 druhů ryb, tak by to byla škoda. Jednou se člověk ukliknout může, 2x je pravděbodobnost rapidně menší.

Rikitan2013
06-10-2013, 06:24
Ahoj, mám další dotaz / nápad týkající se filtrování ulovených ryb ve FISHINDEXU. Je někde možnost filtrovat nebo seřadit ryby např. podle počtu hvězd, velikosti, lokality chycení případně typu návnady ? Např. kdybych se chtěl podívat, kolik 4* ryb jsem už celkem chytil na kobylky. Díky.

Rikitan2013
06-10-2013, 06:51
Ahoj, navazuji na příspěvek od MASUTA k PRODEJI RYB VE FISH MARKETU. Možná úplně ideálně by bylo vytvořit tři zaškrtávací čtverečky (checkboxy) přímo ve FISHINDEXU u ulovených ryb ?

1) NIKDY RYBU NEPRODAT - zaškrnutím tohoto pole by ryba nešla prodat ve FISH MARKETU. Každý hráč má nebo bude mít ryby, které nechce nikdy prodat. Ryba by se mohla ve FISH MARKETU zobrazovat, ale jako neaktivní. Nemohlo by tak nikdy dojít k nechtěnému prodeji.

2) VŽDY RYBU PRODAT - zaškrnutím tohoto pole by se naopak ryba automaticky ihned po ulovení sama prodávala za cenu denní nabídky. Je mnoho ryb (např. sardinky a mnoho dalších), které nikdo nechce a ve FISH MARKETU se pak musejí odklikávat a prodávat. Vyjímkou jsou snad jen úkoly od Herba, kdy jsou tyhle obyčejné ryby potřeba, ale to už si každý hráč musí pohlídat sám :)

3) UKÁZAT RYBU NA OBCHOD - zaškrnutím tohoto pole by se ryba automaticky přidala do seznamu ryb pro obchod s dalšími hráči, např. do nově zřízeného seznamu "NABÍZENÉ RYBY". Když dnes chci ukázat jiným hráčům, jaké ryby mám na prodej, musím zdlouhavě vybírat jednu rybu po druhé a přidávat jí, aby jí ostatní viděli. Takhle by se při VÝMĚNNÉM OBCHODU jen vybral onen "seznam", kde by už byly všechny ryby (případně i věci) připravené ukázat na výměnu.

Možná vás napadnou ještě další možnosti, které by mohly usnadnit dvě důležité věci ve hře, prodej ryb ve FishMarketu a obchod s dalšími hráči.

Rikitan2013
12-10-2013, 06:39
Ahoj, měl bych návrh / dotaz týkající se ZOBRAZENÍ ULOVENÉ RYBY těsně po ulovení. Dnes když chytím jakoukoliv rybu, objeví se okno s fotkou + informacemi o rybě, které se musí pokaždé zavřít kliknutím na křížek (pravý horní roh).

Když lovím větší množství ryb, tak právě ta nutnost zavírání okna přes křížek je docela pracná. Bylo by realizovatelné někde v nastavení hráče mít možnost určit, jak chci aby se mě právě toto okno zobrazovalo ?

Například:

1) stejně jako doposud (nutnost zavřít křížkem)
2) objeví se pouze na několik sekund a samo zmizí (odpadne zbytečné klikání)
3) neobjeví se vůbec (zůstane pouze hláška o tom, že ryba byla přidána do inventáře)

V případě bodu 2) by se dokonce mohlo okno objevit pouze ve zmenšené velikosti např. v levém horním rohu namísto uprostřed.

Fishernator
12-10-2013, 07:39
Zdravím, mám návrh aby bylo do hry zavedeno počitadlo hráčů v dané lokalitě i tak, aby jsem viděl kolik hráčů je v lokalitě přímo se mnou ve chvíli, kdy jsem v ní já. například vlevo nahoře vedle ukazatele počtu fishmincí je vhodné místo.

Další návrh se týkká zatraktivnění turnajů, mohly by se zavést dílčí odměny, jako např. v turnaji na lodi kdo přesáhne 500 bodů, dostane 1 fishminci, kdo přesáhne 1000 bodů, dostane další dvě. Turnaj o nejdelší rybu - celková délka 5 metrů - 1 mince, délka 10 metrů, další dvě. V magické patnáctce bych zavedl že každý kdo uloví svou desátou rybu, dostane dvě mince.

Dorian
12-10-2013, 07:44
Ahoj, měl bych návrh / dotaz týkající se ZOBRAZENÍ ULOVENÉ RYBY těsně po ulovení. Dnes když chytím jakoukoliv rybu, objeví se okno s fotkou + informacemi o rybě, které se musí pokaždé zavřít kliknutím na křížek (pravý horní roh).

Když lovím větší množství ryb, tak právě ta nutnost zavírání okna přes křížek je docela pracná. ...

Samozřejmě děkujeme za návrhy, ale tento v update seznamu nebude určitě. Není nic pracného pohnout myší a udělat jeden klik. Chápu že by bylo zjednodušující nadhodit a kurzor nechat na místě nadhozu a v případě že ryba zabere, znovu nadhodit na přesně to stejné místo. Účelem této hry je pobavit, ne nabízet absolutní rutinu, kterou by tato úprava přinesla.

Těšíme se na další návrhy.

Fishernator
13-10-2013, 15:52
Vím, že by to byl běh na dlouhou trať, ale nedal by se změnit systém obchodování ?

Optimální by bylo kdybych mohl nabídnout na trh své zboží a udat tam za co ho chci vyměnit. Až by se našel zájemce a nabídl by mnou požadovanou cenu, obchod by automaticky proběhl. Obě obchodující strany by pak byly o proběhnutí obchodu informovány zprávou ve hře.

Proč to navrhuji - vyměnit cokoliv je naprosto STRAŠNÉ, když něco nabídnu, honí se za mnou banda s prominutím idiotů s levelem 1 - 5, "řvou" "jááááááááá, tadýýýýýýýýýýýý, já chcu, stůj " a podobné hovadiny. Ještě nikdy jsem nic nevyměnil aby mě neotravovaly desítky takovýchhle ignorantů. Dám jako příklad text mého inzerátu :

Prodám různé pětihvězdičkové vzácné ryby, za jeden kus chci 50 x NÁVNADU RYBA. Je to tak nesrozumitelné ?

Dnes jsem si dělal statistiku co nabídla druhá strana a tady jsou výsledky :

6 nejobyčejnější prutů těsně před dosloužením, 3x zeleninová kulička 10- 30 kusů, x-krát wobler 28 a 18 v počtu 3 - 50 (i když ty aspoň vypadají jako ryba) , jeden zelený rybí radar, 3 krát naprosto směšný počet mušlí ,a samozřejmě banda lidí s levelem do 8 a IQ jako dnešní datum, kteří hulákají "jáááá máááám", a mají velký kulový.

TO SE PROSTĚ NEDÁ

Děkuji za vyslechnutí :)

P.S. : Omlouvám se za nevhodné uložení postu a děkuji za přesunutí do správné sekce

Dorian
13-10-2013, 17:24
Vím, že by to byl běh na dlouhou trať, ale nedal by se změnit systém obchodování ?

Přesunuto ze samostatného tématu, příště prosím zvolit vhodné téma rovnou, děkuji.

shob
13-10-2013, 22:33
Pár poznámek, co mně tak napadly při hraní:

1. Prodej mušlí: když má člověk u sebe větší počet mušlí, je docela otrava to měnit za ryby po 50 kusech. Nešlo by to udělat jako ve Fish Marketu, tj. např. dvě NPC, jedna by měnila po 50 kusech a druhá vše, co hráč má?

2. Status avatara ve hře: že by si mohl člověk zapnout nějaký status, když potřebuje na chvíli odběhnout a nechce se odhlašovat - graficky by to mohlo vypadat třeba tak, že by postavička jakoby spala. Tento status by zároveň mohl automaticky naskočit při nečinosti hráče (např., když 120 sec neprovede žádný vstup z myši nebo klávesnice).

3. Možnost chatu v průběhu obchodování: někdy by opravdu nebylo špatné napsat pár vět v momentě, kdy je otevřeno okno pro obchodování. Mockrát se mi už stalo, že jsem docela seriozni ochod zrusil chvili chatoval o podminkach a pak zase zbytecne vyvolaval nabidku pro ochod. Mozna je to drobnost, ale myslim, ze i pro dalsi hrace by to byla uzitecna funkce.

4. Nejaky in-line prekladac nazvu ryb a veci v obchode: kdyz se nekdy bavite s nekym, kdo hru hraje v nejake jine jazykove mutaci a nabizi neco na vymenu, tak je nekdy i pracne se domluvit napr. na nazvu vzacne ryby a podobne. Akorat si pravda nedokazu predstavit, jak by to nejak rozumne fungovalo v praxi...

Jinak super napad na hru - cest autorum,

Petruv Zdar vsem virtualnim rybarum,

Shob

prachyn
14-10-2013, 11:11
Ahoj,
já bych uvítal mít možnost si seřadit věci v inventáři. Hlavně třeba návnady. Přece jenom chci mít stejné skupiny blízko sebe + od nejhoršího po nejlepší.

Prachyn

Issobel
15-10-2013, 13:17
Ahoj,
jelikož při ranním sběru mušlí na plážích různých států často zapomínám kde zrovna jsem, uvítala bych, kdyby se mi někde, třeba vedle ukazatele levelu, zobrazoval název státu, nebo třeba jen vlaječka místa mého působení. Takto se mi často stává, že se odhlásím a následně se opět omylem přihlásím do toho samého státu, ze kterého jsem zrovna odešla. Jsem hlava děravá a po obejití pár pláží už nevím kde jsem.

Druhá věc, co by se mi líbila je to, že po skončení turnaje, bych ráda viděla žebříček výherců. Třeba jen první 3 místa, abych viděla, kolik mi do výhry chybělo cm nebo bodů zkušeností. Vždycky mě to zajímá, jestli jsem to neprohrála jen o nějakou čudlu.

Poslední co mě napadá se opět týká fishmincí. Bylo by skvělé, kdyby hráč zas každý dokončený level dostal aspoň jednu fishminci.

Děkuji Issobel

Dorian
15-10-2013, 14:28
Ahoj,
nejsem si jistý jestli to víš, ale když jsi na turnaji, tak u ukazatele času můžeš vpravo kliknout na ikonku a rozbalí se ti přehled účastníků a vedle jejich průběžné výsledky.

Issobel
15-10-2013, 21:47
Ahoj,
nejsem si jistý jestli to víš, ale když jsi na turnaji, tak u ukazatele času můžeš vpravo kliknout na ikonku a rozbalí se ti přehled účastníků a vedle jejich průběžné výsledky.

tak to jsem nevěděla, děkuji

touchmoon
30-10-2013, 12:00
V záložce komunikace bych navrhl odskrtavaci tlacitko, abych mohl oznacit vsechny prichozi nebo odchozi zpravy a mohl je tak snadno vsechny smazat...

Rikitan2013
02-11-2013, 14:56
Měl bych jeden nápad ohledně narozenin. Když má být FISHAO společenskou a sociální hrou, co kdyby každý hráč, který má ten den narozeniny (určeno z datumu registrace, pokud je uvedeno), měl např. nad hlavou mini obrázek dortu ?

Každý by věděl, že má narozeniny a dle uvážení mu může popřát, poklábosit, dát nějaký dáreček :) apod.

Zdenda88
05-11-2013, 14:44
Dobrý den, neplánuje se prosím zvýšení stropu u energie alespoň třeba na 30 ? Myslím, že by to výrazně zvýšilo hratelnost. Už jsem si zkoušel asi dvakrát koupit mince pomocí SMS, ale logovat se každou půlhodinu, aby člověku nepropadávala energie, to mi přijde docela odrazující... Kdyby se energie doplňovala např. po dvě hodiny nebo alespoň jednu hodinu, už by to bylo o něčem jiném. Je mi jasné, že je to tak nastaveno, aby si lidé kupovali za mince energii...Myslím ale, že by se dal udělat trochu kompromis a při dobíjení energie na 30 by si stejně řada lidí stejně dokupovala. Kdyby to nebylo schůdné, tak by stačilo aspoň zlevnit nákup energie za "fish money" na 20 nebo alespoň na 30, 40 už je docela pálka ;)

Dorian
05-11-2013, 18:56
Zdravím, toto se neplánuje. Je pravda, že by tím byl dotčen nákup mincí a tím pádem i probíhající vývoj hry.

Miranda02
09-11-2013, 11:32
Ahoj,

Docela by se do Fishaa fodila směnárna...
tam by sis mohl/a změnit fishměnu na fishmince ...

tedy jestli něco takového uz není ... =D

Dorian
09-11-2013, 18:31
Zdravím,
lituji, ale nelze očekávat funkce, které budou provozovatele připravovat o příjem z prodeje fishmincí.

123812
13-11-2013, 14:14
To by bylo super;)

Dorian
13-11-2013, 15:58
@123812
Přečti si pravidla tohoto tématu, nalezneš je hned v prvním příspěvku.

shob
14-11-2013, 04:11
Se zájmem jsem tu sledoval diskuzi o podvodech v turnajích. Příliš jsem nechápal, jak by něco takového bylo možné, ale
dnes ráno mi došlo, v čem to pravděpodobně spočívá. Postup podvodu samozřejmě nebudu zkoušet, ani prozrazovat ba ani naznačovat - faktem je,
že hráčka gaga20 asi nebyla příliš bystré děvče, pokud si myslela, že se podvodný příjem mincí nedá vcelku jednoduše vystopovat. Další postup
ze strany provozovatele hry pak byl vcelku předvídatelný. Můj návrh na vylepšení hry tedy zní - nechtějí autoři jednoduchou změnou pravidel turnajů zamezit tomuto druhu podvodů? Ušetřila by se tím analýza chování nepoctivců a v konečném důsledku by pak turnaje byly možná o něco malinko těžší.

Dorian
14-11-2013, 08:04
Změna turnajů je již zařazena do update seznamu.

gogo007
14-11-2013, 09:05
Ahoj,

já bych uvítal, kdyby bylo u Bobovi minihry vidět, kdy si jí můžu znovu zahrát. Já vím, že je to týden, ale kdybych to tam viděl napsané, kdy a v kolik můžu přijít, byl by to přece jen přehlednější.

Díky za odpověď Honza

Dorian
14-11-2013, 10:04
Přehlednější by to bylo, ale také méně zábavnější. Mě by taková hra tedy nebavila, kde při prvním pohledu bych měl vše co mám udělat napsané.

Fishernator
14-11-2013, 18:00
A co třeba založit jakéhosi "správce" , který by se aktivoval na určitou dobu za určitý počet mincí. Třeba na měsíc za 5 mincí. Ten by pak ukazoval všechny periodické akce, které dávají mince, maso, atd. Kdo by chtěl, koupil by, kdo ne, hrál by postaru.

Dorian
14-11-2013, 18:34
To už zní lépe.

Kilisa
26-11-2013, 13:08
Ahoj!
Už to pár dní hraju a mám několik věcí, které mě vysloveně rozčilují:
1. Nemožnost chatovat při uzavíérání obchodu.
2. Při vylovení ryby se ukáže, co jsem vylovil. Jediná možnost, jak zavřít okno, je kliknutím myši. Nešlo by to udělat i na Enter, Esc, Mezerník a pod?
3. Při turnaji se mi stává, že přejdu do dalšího levelu (udělám denní úkol) a opět se mi objeví okno s informacemi. Je to zbytečná ztráta času. Šlo by to přehodit až po ukončení turnaje?
Díky

Zdenda88
27-11-2013, 13:25
Dobrý den, bavil jsem se s pár lidmi a došel jsem k tomu, že by bylo nejlepší zrušit obchodování ve stávající formě. Zavedl bych místo toho např. aukci různých věcí ve Fishmarketu, ať už za mince, mušle nebo "rybí peníze".
Už několikrát jsem tady totiž zaslechl, že je možné si vylepšovat účet zřízením nových účtů a od 10. levelu přeposílat zboží na jiné postavy + s různými postavami získávat mince např. z Bobovy minihry. Je mi jasné, že např. na jedné IP adrese můžou být třeba 3 hráči, ale myslím, že někteří jedinci mohou mít bez přehánění klidně několik desítek účtů. I proto jsem se ještě nezúčastnil ani jednoho turnaje, protože bych byl v nevýhodě, jelikož bych si na každý turnaj nemohl dovolit např. elixír. Zrušil bych také (nebo nějak upravil) doporučení v denních úkolech, protože mě může docela naštvat, když si neudržím lepší ceny v denních úkolech jen proto, že nechci někde spamovat odkazy na hru. Když hra poběží jak má a nebudou tady podvodníci, reference se budou šířit samy bez nutnosti zapracovávat nějaká doporučení do denních úkolů. Navíc jak jsem tady četl o jednom z posledních banů, dá se podvádět i s těmi doporučeními a systém hry k tomu částečně i vybízí. Domnívám se proto, že zrušení obchodování (a nahrazení aukcemi, které může každý sledovat) a těch doporučení je ta nejlepší možná cesta k odfiltrování podvodníků. Kdyby se tyto věci zrušily, může mít někdo 10, 50 nebo (s nadsázkou) i milion účtů, ale nepřinese to nikomu žádnou výhodu. Kdyby se to (alespoň ty aukce) dalo zrealizovat ještě před Vánoci, prospělo by to myslím jak programátorům, tak férovým hráčům. Odpadlo by různé zdůvodňování banů, protože by prostě nebylo možné podvádět. Kdyby mě napadlo ještě něco, tak se ozvu...ale myslím, že jinak se podvádět snad ani nedá (nepočítám - li nějaké hackery ;) )

Dorian
27-11-2013, 15:52
Zdravím,
systém obchodování úpravou projde. Co se týká denních úkolů, ty také.

Veropetka
27-11-2013, 16:16
Souhlasím tady se Zdenda88. Ty obchody by chtěly změnit. Navrhuju to ale nedělat jako aukci, ale jako normální trh. Jako je to například v jiných online hrách. Každý by si zadal nabídku (co za co) a dal by to na trh. Zde by se hráči mohly proklikávat a příjmou si nabídku, která se jim líbí.
:)

matko159
01-12-2013, 10:23
podle mne by nebylo špatný, zavést trochu jiný system turnaju, myslím tim udelat turnaj zvlášť pro hráče do 20 levelu, zvlášť pro hráče 50+ a tak dále
protože když jdu na turnaj a je tam nekdo na 100 levelu a má radary, nej udice a návnady, je nemožné vyhrát s bambuskou

percyk001
02-12-2013, 13:24
ahoj doriane, napadlo mě že toho NPC v riu u těch banánů by to mohlo být, že by se mezi stromama objevilo třeba 5-10 náhodně a hráč by je měl posbírat a kdyby je snědl daly by mu energii třeba 1 banán= jedna energie

ještě by se třeba mohlo udělat že hráč si udělá obleček na každou oblast zvlášt

nohavice2
03-12-2013, 14:43
Ahoj Mám návrh ohledně prutu fishao dá se totiž koupit jen v obchodě za draho ale nemohl by se třeba vyhrávat v soutěžích třeba za 1. místo 500 náhozů a tak. Dopředu děkuji za odpověď

awer
05-12-2013, 10:44
10 fishmincí každý měsím

Dorian
05-12-2013, 19:36
FISHAO prut na omezenou dobu může být i ve fishboxu.

123812
05-12-2013, 20:38
Prut Fishao, je i ve fishboxu??Ten bych chtěl mít.:D

Zdenda88
05-12-2013, 22:28
Když je řeč o těch fishboxech...nedával bych do nich věci, které můžu mít zadarmo. V týdnu jsem měl radost, že jsem po delší době narazil na fishbox a bylo v něm 50 ks těsta, což byla docela studená sprcha ;) . Jinak když získám fishbox, je v něm vždy stejná věc, ať už ho otevřu dnes nebo za měsíc (resp. kdybych stejný fishbox někomu dal), nebo je tam prvek náhody a při pozdějším otevření můžu mít něco úplně jiného ? Děkuji.

Issobel
06-12-2013, 07:24
Zdendo - buď rád za těsto ve fishboxu, já ho měla prázdný :(

Taky by nebylo špatné, kdyby fishboxy padaly častěji a byly tím trošku dostupnější. Třeba dopoledne, když na fishao není tolik hráčů, jsem fishbox padnout snad ještě neviděla. Za to k večeru, když je na pláži 100 hráčů, padá co 10 minut, ale i když ho vyhlížím a utíkám ho hledat, nemám na něj štěstí.

Tak mě napadlo, že by nebylo špatné, kdyby se sem tam nějaký malý dáreček objevil i v mušli. Mušle přece skrývají perly, tak proč by v nich nemohlo být třeba pár žížal. Ne v každé, ale třeba v každé sté co na pláž padne.

Fishernator
06-12-2013, 14:42
Kdyby se mělo jít do důsledků, tak perly se dají najít ve škeblích, ne v mušlích. Nicméně mě osobně přijde Issobelin nápad velmi zajímavý.

Já osobně bych uvítal, kdyby se při nákupu energie za fishmince objevilo ještě kontrolní okno s dotazem, jestli chceš nákup opravdu udělat. Netýkalo by se nákupu za fishaoměnu ! Už několikrát jsem místo 10 energie za fishaoměnu koupil 50 energie za mince :(

matko159
06-12-2013, 20:23
a kde najdu ty škeble ??

rybka
06-12-2013, 23:49
na plazy furt se tam spavnujou

rybka
06-12-2013, 23:57
taky vas furt štve to hledani herba co kdyby se pri prvnim spauvnu za den na nakym svete objevil takovej napis kde se herb nachazi bilo by to docala dobri ne

Fishernator
07-12-2013, 04:18
Nechápu smysl tvojí zprávy rybka. Když se budeš obtěžovat podívat se i do jiných témat tady na foru, zjistíš že každý den se o pohybu Herba můžeš dočíst, a to už od velmi časného rána.

matko159
07-12-2013, 11:47
a jak je rozeznám od mušlí ??

123812
07-12-2013, 15:49
Škeble ve fishao nejsou, jen mušle.

Fishernator
08-12-2013, 10:05
Navrhuji, aby bylo jednou týdně všem hráčů poštou posláno velmi stručné shrnutí pravidel - nedělat tu seznamku, žádné nadávky, spam... Za provinění bych pak dával výtečníkům ne varování, ale rovnou ban. Člověka pěkně naštve, když se mu stane něco jako mně dnes ráno. Opakovaně jsem vyzýval hráčku LizaSimpsnova ať nespamuje nebo dostane ban. Ona se vysmála s tím, že maximálně dostane napomenutí. Dokonce mě snad údajně nahlásila sama - klasická nebetyčná drzost provinilců. Teď jsme od ní našel zprávu - cituji : "chi chi chi nic". Napomínání je na nic, děcka a puberťáci dělají bordel dál. Nejde mi o tuhle konkrétní hráčku, ta ať si užívá své malé velké vítězství, když ji to potěší. Ale postihy by se obecně hodně zjednodušily a zefektivnili.

roudnice1
08-12-2013, 10:53
Souhlasím s tebou ale tuto hru hrají většinou děti to by Fishao skoro nikdo nehrál všichni by měli ban.

Fishernator
08-12-2013, 11:39
Díky za tvou poznámku roudnice1, špatně jsem se vyjádřil, myslel jsem ban na herní chat a zprávy. Děti by hrály dál, jen by tu bylo ticho :)

Pret
08-12-2013, 16:39
Nemyslíte, že by si raději založili nový účet než aby týden čekali? Děti jsou dnes velmi vynalézavé :)

Veropetka
08-12-2013, 18:13
Souhlasila bych s tím, aby se občas každému ve zprávách objevily pravidla. Při zakládání účtu se sposta dětí nepodívá na pravidla, protože ještě příliš moc nepřemýšlejí. Sice u přihlašování se musí zaškrtnout souhlas s pravidly, ale ty děcka to zaškrtávají jen pro to, že je to jinak nepustí dál.
Mohlo by se také upozoňovat, že tahle hra není seznamka, ale je s prominutím "hloupost" za to začít dávat ban. To by totiž tady na fóru začalo být ohodně hustší atmosféra, než je tomu teď. Už tak tady panují velké spory o tom, kdo za co může a kdo zase ne. (takovouhle negativní atmosféru jsem na žádném fóru zatím nezažila)

Pret
08-12-2013, 18:24
Veropetka, svatá pravda :) Přijde mi že to spousta z nich ani neví/nevěděla a pak přijde rozčarování když dostanou "Ban" nebo "Varování" ..což je samozřejmě neomlouvá v tom, že si nepřečetli pravidla. Občasné připomenutí považuji taktéž za dobrý nápad, ačkoliv nevěřím že si je přečtou všichni.

Fishernator
08-12-2013, 19:14
Atmosféra na foru je dána jeho uživateli Veropetko. Tak třeba my tu diskutujeme v klidu a míru, ale podívej se na ten materiál jinde - hlavně na herní ploše, ale i na foru. Slovní projev otřesný, děcka jsou tady na seznamce, na chatu s kámoši ze školy a hra je nezajímá, spousta spamu kam se podíváš, pravopis čtyři mínus. Souhlasím že detailní pravidla nejsou úplně jasná, pokud vím, neexistuje český oficiální překlad, ale zrovna o spamu a seznamce se tady i na ploše mezi hráču toho namluví tolik, že mi na tom nepřijde nic sporného. Vyhýbat se účinným opatřením jen aby tu nebyla hustá atmosféra mi nepřijde úplně šťastné, přece to tady nenecháme těmi experty zaneřádit ? Myslím, že můj návrh je dlouhodobě nejúčinější proti spamerům. Ještě bych ke svému návrhu dodal, že kdyby se kontrolovaly IP adresy a tak podobně, a za řekněme 3 bany na chat na jednu IP adresu by byl ban definitivní a kompletní, mohli by mít moderátoři lehčí spaní.

roudnice1
08-12-2013, 19:21
to my příde zas moc tvrdé ale jinak se toho nezbavíme např. (seznamka)

Veropetka
08-12-2013, 21:58
Fishernatore, já to nemyslím tak, že by se měl zmírnit řád. To by samozřejmě zhoršilo situaci, ale chtěla jsem jen říci, že kdyby byl režim tvrdší, mohlo by se to zhoršit ještě více. Je to těžké no. Nikdy nevíme, co si ty děti dalšího vymyslí. Souhlásím s tím, že atmosféru si tu utvářejí hlavně hráči, ovšem příjde mi hloupost jim zakázat, aby se spolu bavily(když nebudou mluvit vulgárně, tak nevidím problém). V jiných online hrách se spolu také baví o různých věcech a není to zakázané. (samozřejmě seznamka už je něco o čem by se dalo uvažovat jako hranice (ne)slušného chování) Ideální začátek by byl ten, že by se občas do zpráv poslaly pravidla, jak jsi tam už jednou psal a já to okomentovala také. Následně potom by se mohly nasadit další opatření, kdyby to nezabralo.
Ovšem přes IP to možná zas tak nepůjde. Spousta lidí má stejnou IP adresu, jako někdo jiný, kdo s tím dotyčným nemá nic společného. Například já jsem u jistého poskytovatele internetu, který dává všem svým klientům úplně stejnou IP adresu a to jen kvůli tomu, že je to levnější či co. Kdybych chtěla jedinečnou IP, musela bych si u nich připlatit, což by u mě byl problém.(zablokováním jedné takové adresy můžete zablokovat přístup až 1000 lidí)
Opravdu už nevím co s tím, chtěla jsem jen poradit. Tohle je velice těžké téma. Řád zde samozřejmě být musí.
Neboj se, myslím si, že horší už to nebude a nic se tady neznezaneřádí. Věřím, že se to časem sklidní.
Co se týká poskvrňování jazyka českého, tak s tím to bude ještě těžší. Hráči nemůžou dostávat ban za něco, co je škola naučila špatně. Na fóru by se tohle mohlo usměrnit, ale ve veřejným chatu ve hře s tím asi nic neuděláme. Vždyť většina z nich jsou děcka, co se to ještě neučily a ostatní s tím v reálném životě budou mít stejně velké problémy a to je vytrestá samo :D

Issobel
09-12-2013, 06:18
Dneska srším nápady (asi z nedostatku spánku),

1, Lektvar na dvojnásobné BZ - s nákupem možným třeba od levelu 100, klidně i nižšího. Při použití lektvaru se započítá dvojnásobné množství BZ. Třeba jen na hodinu. Samozřejmě nákup za fishmince a s nemožností použití v turnaji - hlavně Boat on Sea. Všichni víme, že čím vyšší level, tím těžší je dostat se dál. Myslím, že by byl takovýto lektvar dosti prodávaný.

2, lektvar, nebo třeba rukavice (říkejme tomu jak chceme) pro snazší sbírání předmětů. Po použití by se v dané vzdálenosti, třeba 5 kroků, automaticky všechny předměty připsali na účet hráče - rybí kosti, mušle, fishbox, mince v Bobově minihře. Hráč by na ně tedy nemusel úplně šlápnout, často i několikrát, aby se mu připsaly. Také samozřejmě nákup za fishmince.

3, tento nápad je bohužel nereálný, ale kolikrát bych nejradši dala BAN za češtinářské umění našich dětí. Když na mě hráč vychrlí tuto větu (úplně se to stydím napsat) "Chitila jsi v piramidě ribu", tak se mi otvírá kudla v kapse a nemám ani chuť na toto odpovídat :mad: . Možná by hráči při registraci do hry, měli podstoupit test českého pravopisu, hlavně ve slovech: ryba, pyramida, chytit, kamarád, přes, lesba (ano, i s tímto slovem se ve hře často setkávám)

Zdenda88
09-12-2013, 10:50
Já bych zkusil přidat za denní úkoly zboží v hodnotě +1 mince. Jestli jsem to správně vysledoval, tak první den je to za 2 mince, 2. = 4 mince, 3. = 6 mincí a 3+ = 8 mincí. Kdyby to bylo 3, 6, 9, 12 , mohlo by to řadu hráčů více motivovat, protože by měli alespoň teoretickou šanci, že by mohli dostat kvalitní nebo silný prut. Takhle vím, že nejlepší věc, kterou můžu dostat je víceméně velký prut. Je mi jasné, že nelze mince jen tak rozhazovat...ale přijde mi, že by to byla ještě celkem schůdná změna. Klidně by mohly být i trochu ztíženy podmínky pro dosažení výhry v hodnotě těch 12 mincí.

Issobel
09-12-2013, 12:46
A ještě jeden nápad bych si troufla mít. Chybí mi ve hře tlačítko/ikonka pro přesměrování na fórum. Možná i proto spousta hráčů o fóru ani neví. Takhle se musím dostat na úvodní stranu, tam kliknout na fórum a do hry se pak znovu přihlásit. Jeden čas jsem měla menší herní okno a v rámu kolem toto tlačítko bylo. Dokonce mě hodilo rovnou na české fórum. Ale nic jsem nepřenastavovala, neměnila a tato možnost zmizela.

123812
09-12-2013, 13:17
Na téehle stránce je tlačítko forum a chat pomocí kterého jde se domluvit i při obchodu: http://fishao.gamware.net/

- - - Updated - - -

Na téhle stránce je tlačítko forum a chat pomocí kterého jde se domluvit i při obchodu: http://fishao.gamware.net/

Zdenda88
09-12-2013, 13:49
Docela bych uvítal, kdyby u profilu mohlo být i pár stručných informací. Např. bych tam napsal, co zrovna hledám a co bych za to mohl nabídnout, a rovnou by mi mohli psát lidi, kteří by mohli mít zájem. Tím by se trochu zkrátil čas při domlouvání obchodu. Např. když mi někdo nabídne obchod bez předchozí domluvy, téměř nikdy na to nereaguji. Stojí to totiž trochu času a pak se stejně většinou dozvím, že dotyčný nabízí něco o co nemám zájem nebo něco, o co bych zájem sice měl, ale za nepřiměřenou cenu. Až se bude plánovat změna v tom obchodu, dobré by bylo, kdyby se dalo prodávat např. i za mince, ne jen vyměňovat. Např. nepotřebuju velký prut...tak bych někde stanovil, že ho prodám prvnímu, kdo mi dá 4 (možná i 3) mince. To bych docela bral. Prostě by to bylo něco na způsob trhu ve spoustě her...Stanovení minimální ceny a dražba nebo okamžitý nákup za vyšší než dražební cenu. Mohl by být stanoven i poplatek za takovou dražbu buď ve Fishměně nebo i v mincích, v případě, že by se zavedly nějaké drobné typu "dvaceťák" či "padesáťák". Mohl by tak každý kupovat vyloženě to, co hledá. Např. když si budu teď chtít koupit pár kusů řekněme kvalitního prutu, budu chodit třeba hodinu dvě po pláži a ptát se, než zjistím, že to opravdu nemá cenu ;)

Issobel
09-12-2013, 14:06
123812 - ano vím o této stránce, děkuji. Ale to herní okénko je na mě zase moc malé. Na chat někdy chodím, ale bývám tam sama. Navíc je tam to tlačítko poměrně velké a v ne úplně ideálním místě, občas na něj omylem kliknu. Ano vím o režimu přes celou obrazovku, ale mívám otevřeno většinou víc oken z různých stránek (diskuze, FB, email..) a v režimu přes celou obrazovku zase nemůžu tak snadno mezi jednotlivými okny prohlížeče přepínat sem tam. Já si navymýšlím, co :rolleyes:

percyk001
09-12-2013, 14:41
1.možnost chatovat s druhým hráčem po dobu obchodu
2.trénink díky kterému by bylo jednoduší chytat ryby + místo na obrazovce kde by se hráčům ukazovalo jakou mají úroven tréninku
3,1.na začátku obdržet do inventáře knihu pravidel, každý hráč by si ji musel přečíst než by dostal rybářskou licenci
3,2.nebo položka vobchodě např. rybářské rukavice s kterými by se snáze lovilo
4.směnárna ve které by šlo směnovat fishmince za fishměnu
5.jinou texturu velkého prutu je skoro stejný jako obyčejný prut
6.změnit vzhled vnitřku chrámu v mystic desert (vypadá to jako v cirkuse, hlavně ten bazének)
7.při obchodování mít možnost obchodovat s fishmincemi a fishměnou
8,0.ten co v rio tropical říká "samaki" by vás mohl vyzvat na souboj o fishminci pokud by jste prohráli dali by jste mu fishminci při vítězství by jste získali fishminci a nový druh oblečení
8,1. mohli by jste si u toho zvolit obtížnost 1-10 šlo by o domorodcovu návnadu, prut a jeho "rybářské umění"
8,2. pokud by hráč neměl fishminci a přesto ho vyzval domorodec by jeho výzvu nepřijal
8,3. výzva by mohla býti opakována po 10 dnech
9. při turnajích by byly turnaje zvlášt´ pro level 20 a méně, zvlášt´ pro level 20-50 a zvlášt´ pro level 50+
10. dárek na vánoce - každý hráč by dostal jakoukoliv náhodně vybranou položku z obchodu
10,1. hráč by ale 100 dnů před tím než by dostal dárek nesměl nít žádný prohřešek např. ban, restartování účtu atd.
10,2. hráčovi by se po prvním přihlášení po 23. prosinci v 23:59 zobrazilo blahopřání a upozornění žeč má v inventáři dárek
10,3. ten dárek by byla dárková krabice vinventáři v předmětech - aby jste ho otevřeli musel by hráč kliknout jako u fish boxu na POUŽÍT a zobrazila by se mu věc kterou dostal

odpověd bych pokudmožno přijal takovouto:
1 ano\ne poznámky k návrhu (pokud budou)
2 takto prosím na všech řádcích
3
4
5
6
7
8
9
10

i za kamarádku kamiku se loučí a předem děkuje za odpověd hráč percyk001

123812
09-12-2013, 15:34
Za 1. už jde.(http://fishao.gamware.net/)
Za 4. už říkal Dorian, že je to nerealizovatelné.
Za 5. moc dobře jde poznat velký od obyčejného.
Za 7. nerealizovatelné, protže by si někdo založil více účtů a potom by si fishmince posílal.
Za 10. já bych třeba chtěl fishao prut Ježíšku, at´ víč.

Více se mi nechce komentovat.

Zdenda88
10-12-2013, 09:08
Uvědomil jsem si, že při systému obchodu, jak jsem navrhoval výše, by stále mohlo docházet k podvodům, jelikož by někdo kupoval svoje zboží s druhou postavou a vylepšoval by si tak jeden účet. Navrhuji tedy, aby se dalo např. ve Fishmarketu prodat zboží za polovinu prodejní ceny, s čímž souvisí pro tyto účely i zavedení "půlzlaťáku" . Aby se to nekomplikovalo, mohlo by se zboží, které je na kusy, prodávat klidně jen "nenačaté" (ne např. 52 prutů či 7 návnad). Při tomto systému bych se mohl zbavit věcí, které nepotřebuji a zároveň by to byl řekněme "interní obchod", při kterém by se nedaly využít další účty a nemohlo by docházet k podvodům. Já si třeba moc nepotrpím na různé módní doplňky a takový dámský účes nebo obyčejné boty bych prodal ihned.

Issobel
10-12-2013, 11:36
1. tato možnost už ve hře je, jak už psal 123812. Jen se přihlásit přes odkaz, který vložil
2.toto mi přijde zbytečné, nebo úplně nechápu jak to myslíš. Nemám pocit, že by bylo třeba chytání ryb nějak trénovat. není to nijak obtížné. Prostě nahodíš, zabere a chytíš ji, nebo se ti utrhne, pokud máš slabý prut, nebo se zrovna nesoustředíš na hru.
3,1 s tímto bych souhlasila. Každý by měl znát pravidla hry, než začne hrát. Bohužel nejsou (nebo aspoň jsem je nenašla) v češtině a překladač taky nepřekládá zrovna nejlépe.
3,2.aby se snáze lovilo, k tomu jsou radary (ukáží ti, kde se ryby nacházejí a kam máš nahazovat), magické hodinky (abys chytal rychleji), lektvary štěstí (snáze s nimi chytíš vzácnou rybu), různé pruty (se kterými chytneš velké ryby)... Rukavice pro snadnější chytání mi tedy přijdou zbytečné. Nevím co by měly umět navíc, když by se s nimi mělo snáze lovit. K tomu aby se neutrhla ryba je třeba lepší prut a ne rukavice.
4. odpověď najdeš hned na první stránce tohoto tématu
5. jsou si podobné, ale poznat se dají. Jiná textura by to ale mohla usnadnit.
6. nevím, co na to říct. Mě se líbí.
7. akorát by to zvýšilo množství podvodníků, kteří by si posílali mince a měnu z jednoho účet na druhý
8. souboj je zajímavá myšlenka, ale v čem by se bojovalo? V chytání ryb?
9. do turnajů se nehlásí tolik hráčů, aby byly obsazené všechny kategorie. Možná by se pak hlásilo do turnaje hráčů víc, ale asi jen v nižších kategoriích. Mimochodem i tento dotaz už tu byl zodpovězen.
10. dárek náhodně vybraný... pokud by se měli dávat dárky, tak všem stejné. I kdyby k tomu došlo, nevěřím, že by někdo dostal víc jak velký prut. Možná by bylo lepší, kdyby na Štědrý den padaly dárečky místo fishboxů, akorát trochu častěji, aby se na každého, nebo na co nejvíc hráčů, dostalo. Nebo by si ten svůj dáreček musel každý najít (jako třeba když se sbírají kosti) kdekoliv v hráči dostupných oblastech.

"odpověd bych pokudmožno přijal takovouto"
A tato věta mě, ani nevím proč, velmi pobavila :D (nic ve zlém ;) )

milanko
10-12-2013, 18:24
1.Boilis kedy by niekto nahodil na nejakú plochu krmivo ktoré by v danej oblasti zvýšilo šancu na chytenie rýb vyprchal by podľa chytených rýb.Pomer cena výkon čiže cena za zvýšenie šancu na ulovenie ryby by bola vetšia ako za elixíry ale mohli by ju používať aj iný hráči myslím že by to bolo fér že hráč dostane veľmi dobrú navnadu pre ryby a slabší hráči by sa mohli pri ňom trochu priloviť.
2.Indikator ryby- Mohol by som napriklad učiť sa a tento indikátor by silno zapípal a dal by mi nejaký čas cca. 2 sekundy aby som prišiel na fishao vďaka tomu by som mohol robiť aj niečo popri hre.
3.Rating v turnajoch- Ak by hráč vyhral v turnaji získal by rating .Ak by mal dajme tomu 500 rating mal by možnosť ísť na lepšie turnaje z lepšími odmenami (o trochu) prípadne by nemal možnosť ísť na nižšie rating turnaje takto by sa silný hráči oddelili od slabších , hráči z vysokým ratingom by dostávali pozvánky na turnaje v určitom termíne kde by boli všetci hráči s týmto ratingom (ten by napr. nemuseli platiť za fishcoiny ako bonus ku ratingu
4.Za 4,5 miesto aby hráč dostal niečo ako ingredienciu do nejakej dobrej návnady kedže aj oni zaplatili fishcoiny toto by motivovalo aby hráči sa na to hneď nevykašlali a hrali viac turnaje.
5.Tímové turnaje- Hráči by hrali turnaje v tímoch ale nebolo by to len také jednoduché museli by napríklad dvaja stáť na stupienky ako to je v tej zóne aby odomkli hráčovi napr. jazero alebo by traja hráči lovili jednu rybu a ak by jeden z nich urobil chybu tak tým dvom by sa oveĺa ťažšie lovila (skákala by ta čiarka viac)
6.Nájdi poklad-Raz za čas prípadne za fishcoiny by hráči mali možnosť aby ich to dalo do zony niečo ako na turnaji a niekde tam by bol schovaný poklad a nejaké motivačné menšie , prípadne že by napríklad na mape boli darčeky omezené množstvo a za určitý čas musia hráči nazbierať čo najviac darčekov alebo niečoho , tie môžu zbierať podobne ako mušle a zameniť ich za udice,návnady.
7.Trofej- Neviem či to bude ale ak nie chcem navrhnúť aby sa do domčeku mohli umiestniť trofeje-vypchaté ryby
8.Varenie- Nebolo by zlé kebyže sa môžu vzácne ryby piecť a za také upečené použiť na energiu , aby ich hráč mohol piecť alebo variť musel by získať recept za fishcoiny, alebo iným spôsobom bolo by to super pretože vzácne ryby nemá hráč každú chvílu ale zároveň by to bola nová šanca na zbieranie vecí,receptov.
9.Informačná tabuľa- napr. za jeden fishcoin by hráči videli na tabuli nejaký váš oznam napr. predám ryby pridajte si ma :adam123 ubudlo by spamu a hráči by dostali dobrú reklamu prípadne nejaký oznam,podte na turnaj a podobne hráč by mal garantovane napríklad 25 minút a dovtedy by mu ostala dokým by ho nenahradil iný hráč.
10.Krabica z rybami za fishcoin- hráč by mohol kúpiť napríklad krabicu rýb(alebo ako sa to voľá) a tá by padla niekde na mape ale muselo by tam byť nejaký minimum hráčov aby si to sám nemohol posielať.
11.Špecifická návnada-Návnada ktorá by bola na určité vzácnejšie druhy rýb ale hlavne aby som neustále dookola nechytal na rôzne návnady tie isté 1,2,3 hviezdičkové ryby osobne mi nevadí čakať a žiadna ryba ale radšej občas vzácna ako neustale častá.
12.Opakovač- Za fishcoiny by bol opakovač (alebo nejak inak si to nazvite) a nahadzoval by na to isté miesto dookola dokým by nechyla ryba.

Uruma
11-12-2013, 07:48
Ahoj,
poté co se objevila možnost chytání ryb "za domem" uvítal bych vylepšení ve formě informační cedule, na které by byl seznam všech ryb, které má daný hráč vyšlechtěné a tudíž je mohu u něj chytat. Teď když k někomu přijdu, tak vím tužku co u něj plave :)

Dacan
11-12-2013, 09:10
Zdravim,
ja mám zase opačný názor. Jednak stejně nevíš na co danou rybu chytíš, tak ti to moc nepomůže. (aspoň zatím). A pak si myslim, že je to hlavně o domluvě s tím koho máš v přátelích... Kdybys měl v přátelích jen opravdu přátelé, tak ti přece každý řekne co za ryby za domem ma?!?

Issobel
11-12-2013, 12:05
Ale co když jsem zapomněla, jak se vyšlechtěná ryba jmenuje a ještě jsem jí nechytla.

Přidala bych úspěchy týkající se domů.
1. počet vyšlechtěných ryb
2. počet chycených vyšlechtěných ryb
3. hodnota dekorací koupených nebo umístěných v domě
4. počet návštěv v mém domě

Zavedla bych možnost týmového chytání - např. budu chtít chytat s kamarádem ryby. Uzavřeme spolu tým a BZ za chycené ryby v tomto týmu se nám budou počítat na půl. On chytí rybu za 10 BZ, každý dostaneme po 5. Já chytím rybu za 34 BZ, každý dostaneme po 17.... V týmu by mohlo být více hráčů, dejme tomu 10 a podle počtu hráčů by se dělily BZ. Fungovalo by to ale pouze pro hráče chytající v jedné oblasti, nebo třeba na jednom místě a po odejití z oblasti, by se spojenectví přerušilo (nebo jen přísun BZ, když bych si třeba jen šla pro těsto a po návratu do oblasti by to zase fungovalo). Každý by mohl kdykoliv opustit tým, zakladatel týmu by mohl vyřadit z týmu hráče, který nechytá a jen se snaží zvýšit si takto level. Nefungovalo by to v turnajích. Nemyslím tím ale spolky, které všichni známe z jiných her. Jen hru mezi hráči zrovna připojených a chytajících. Po odhlášení se z hry by se spojenectví přerušilo.

nohavice2
11-12-2013, 17:35
já mám návrh k 24. prosinci by jsme si mohli o něco napsat k ježíšku ale museli bychom proto něco udělat

123812
11-12-2013, 17:40
Tento nápad se mi líbí, ale myslím že by každý chtěl FISHAO PRUT, a jak by k tomu přišli ti, kteří si ho koupili za peníze.

Veropetka
11-12-2013, 18:06
Já si myslím, že by ti stejně k ježíšku Fishao prut nedaly. A kdyby jo, tak by to bylo stejné, jako ve fishboxech (omezený počet náhozu) :D
Vždyť z nějakého důvodu je počet fishao prutů omezen na 10 000ks. Kdyby ho dali každému k vánocům, tak by to ztrácelo smysl.

Zdenda88
11-12-2013, 18:34
Ten Fishao prut ve Fishboxu je na omezenou dobu, nebo je omezený počet náhozů ? Myslel jsem, že na kusy nemůže být. Kdyby byl k Vánocům Fishao prut. např. na 2 dny zdarma (příp 200ks, jestli je na kusy), bylo by to víc než dostačující. A vůbec nejlepší by bylo, kdyby každý dostal 100 nebo alespoň 50 mincí, pak by si nikdo nemohl stěžovat. Např. lidem, co už Fishao prut mají, by Fishao prut na omezenou dobu asi moc nepomohl ;) Mince jsou prostě mince :)

Veropetka
11-12-2013, 18:40
To jo no. Já přesně nevím, jak to s tím prutem ve fishboxu je. Nikdy jsem ho tam nenašla. Tyhle informace mám od jiných hráčů.
mince by byl asi nejlepší dárek k vánocům :D

Fill1998
12-12-2013, 06:16
Spíše než mince by mě na Vánoce potěšil výhodný nákup Fishmincí. Třeba by se jednalo o "Šťastnou hodinku", která bude předem na fóru oznámena (dejme tomu v nějakou hodinu 23. nebo 24.12.). Během této štastné hodinky by se Fishmince za NÁKUP zdvojnásobily - př. při koupi 888 fishmincí za 2700,- KČ bychom dostali 1666. Bylo by to ojedině, třeba při takových událostech jen 2x za rok, ale mnoho hráčů by si mince koupilo a i realizačnmí tým by měl z toho radost :)

Zdenda88
12-12-2013, 18:09
Dobrý den, plánují se nějaké úkoly spojené s vybavením domu a chovem ryb ? Návrh tu dávala např. již Issobel (viz včera). Předpokládám, že už se na něčem pracuje...V opačném případě by chov ryb postrádal tak trochu smysl, jelikož by se vyplatilo Fisměnu raději investovat do energie. Děkuji za odpověď.

fonuska33
13-12-2013, 00:49
ahoj,chtěla bych aby se mapa rozšířila.

ahoj,jeste bych poradila aby do ukolu se nedavalo nove doporuceni a 3.top v turnaji.u malych lvl proste to nepujde a tak neudelaji nikdy úkol.prosiim o zmenu.

kikina44
15-12-2013, 14:54
já mám nápad takoví že každý hráč bi měl svého mazlíčka ktereho si koupí za 100 fsh měn do bitu muselbi se oně starat jakí koliv domácí mazlíček musel bi jíst jídlo bi se kupovalo podle toho jakí mazlíček bi to bil např kočka granule 10 fishměn nebo já nevím to je fuk muselo by také pít a ještě potřebi pro mazlíčky např:pes vodítko atd a obchod s jídelm bi se postavil v rio tropical tam jak ohěn tak tam nahoře bi to bilo

- - - Updated - - -

místo toho smajlíka tam má bít p

Fishernator
15-12-2013, 15:33
Navrhuji, aby někteří hráči měli ban na forum už jen kvůli svému projevu.

123812
15-12-2013, 17:41
Taky si myslím.

rybka
15-12-2013, 18:06
potřebuju poradit
když dam obchod tak mi to u ňekterejch hráčů píše ´´ nemůžeš obchodovat s hráči ve tvé síti ´´ tak se ptám co to znamená?: Zmatený:
odpovězte prosim

tak co Fishernatore stači to psát takhle hezky

Fishernator
15-12-2013, 18:15
Rybko, znáš to řčení o potrefené drůbeži ? Já tím strašlivým projevem nemyslel tebe, nemusíš startovat. Ale jsi naprosto mimo správné téma, tady se dávají zlepšovací návrhy.

Co popisuješ znamená, že se snažíš obchodovat s hráči, s kterými obchodovat nejde, máte jednu IP adresu nebo tak něco, je to věc tvého poskytovatele internetu. Najdi si správné téma, už se to tu řešilo x-krát. Nicméně mám pocit, že máš bohužel smůlu - pochopíš až si přečteš správné téma.

Abych nebyl taky úplně mimo téma, navrhuji aby se daly dát dekorace i do prostoru za domem, který momentálně slouží jen k chytání ryb. Mít tam postel je samozřejmě blbost, ale možnost vypiplat si tam okrasnou zahradu s fontánou a bonsají by byla fajn :)

rybka
15-12-2013, 18:28
tak jo budu chodit na to spravny tema ale este jena vec je to rcení o potrefené huse ale nic

a nato tvoje stema dekoracema na zahrade souhlasim

jitule458
15-12-2013, 18:52
Prominte pokud jsem mimo téma, ale na vylepšení bych prosím chtěla navrhnout, aby když je hláška, že přistál fishbox tak aby tam byla, že byl i sebrán at člověk nelítá jak .....

a druhá zda by u turnajů mohlo být napsáno umístění všech. Nevím jak je to počítačově náročné upravit jsem na to antitalent. Díky za zprávu :-¨)

Issobel
15-12-2013, 19:48
souhlasím s Fishernatorem jak v příspěvku s projevy, tak v příspěvku s dekoracemi za domem. Také by tam mohly být záhonky, ve kterých bychom si mohli vypěstovat rostlinné návnady (kukuřice, třešeň)

rybka
15-12-2013, 19:54
jo presna tak a este by mohly udelat ze pri vstupu do domu pratel bi tam u toho zeznamu mohly dat vihledavac protozed mne to trva hrozne dloho nez nekoho najdu nebo ho nenajdu vubec

roudnice1
15-12-2013, 20:29
Souhlasím taky s tím pěstováním kukuřice atd..

Fishernator
16-12-2013, 03:25
Záhonky s třešněmi Issobel ? :) Co třeba kdyby se třešně daly sebrat jednou týdně na stromě v jedné z oblastí ? Rostlinnou návnadu a kukuřici bych šoupl na záhonky za dům. Tvůj nápad se mi velice líbí.

Issobel
16-12-2013, 07:34
No sad jsem myslela, ale nechtělo se mi to až tak rozepisovat :D. Důležité je, že jsem byla pochopena ;)

honza042002
16-12-2013, 15:47
proc se tam neudela banka ze 1 mince=100meni

honza042002
16-12-2013, 15:55
a naopak
☻☺

123812
16-12-2013, 16:47
Je to sice dobrý nápad to s těma kukuřicema a třešněma, ale nevím co bych s tím už dělal(kukuřice kolem 1000, třešně 450, zelená koule 450), :D :D :D

honza042002
16-12-2013, 17:02
taky si myslim ze stema kukuricema a tresnema je dobrej napat

123812
16-12-2013, 17:21
A příště nedělej multiposting. Jako před mojí zprávou, jinak ti Dorian dá ban.

A byl bych rád kdyby ses snažil psát bez pravopisných chyb děkuji 123812.

honza042002
16-12-2013, 19:25
ty tam mas taky chybi

Fishernator
16-12-2013, 19:39
Navrhuji, aby ryby ve fishmarketu byly řazeny SKUTEČNĚ podle abecedy. A mně osobně by mnohem víc vyhovovalo, kdyby se mi po zvolení prodeje jen vybraných kusů, zobrazil můj rybí inventář jen na jedné stránce, resp. třeba 30 druhů najednou - něco jako když máte správně rozložené pexeso :) . To rolování a hledání je na mašli, bylo by to mnohem přehlednější.

123812
17-12-2013, 13:52
"Honza0420002" jaké chyby máš na mysli??

honza042002
17-12-2013, 18:19
Žako pred was

Dachur
17-12-2013, 18:27
Já mám nápad že třeba mám velký prut (počet nahození například 20) a že by byl někde nějaký dům do něj bysme šli tam bysme třeba někam vložily co chceme třeba například velkej prut nebo cokoliv a že by nám to vrátilo ten prut opravenej ale stálo by to nějaké ty fishměny.:cool::cool:

Fishernator
18-12-2013, 03:32
To asi neprojde Dachure, hráče bys tím sice nadchnul, ale provozovatele bys nejspíš přivedl na buben, a už by nic neprovozoval. Fishměna je relativně zadarmo za ryby, fishmince musíš buď vydřít na turnaji, nebo koupit, provozovatel potřebujeme abysme nakupovali, nemůže to tu vést jako charitu.

123812
18-12-2013, 13:32
"Honza042002" kde jsem to napsal?

Dachur
18-12-2013, 15:58
Mám další nápad víte když je tam aby mi tento hráč nedával pozvánky pořád dokola že jo?????Tak že by tam bylo a ji aby mi neposílal žádné zprávy:)

Fishernator
18-12-2013, 17:46
Mám pocit, že tento návrh se již zpracovává - aby se daly zablokovat od konkrétního hráče bubliny na ploše, i soukromé zprávy. Promiň :)

Dachur
19-12-2013, 15:21
tak že to už je????a jak to udělat??

Fishernator
20-12-2013, 03:22
Ŕíkám že se zpracovává. Kdysi dávno jsem v jiné část fora brečel nad tím, kolik je tu spamerů co píšou na ploše hovadiny. Dorian říkal, že v návrhu je funkce, která zablokuje vybrané hráče abys neviděl co píšou.

123812
20-12-2013, 19:43
To jsem taky viděl, prosím tě oprav tu hrubku.(úíšou naprav na píšou)

honza042002
21-12-2013, 19:40
a molhy kdyz vam posila nekdo soukromou zprávu tak at se tam ukaze kdo to pise

Fishernator
28-12-2013, 13:39
Ocenil bych, kdyby v obchodě při nákupu bylo vidět, kolik kusů té položky mám už v inventáři - především u návnad. Bylo by to přehledné a mnohem rychlejší.

nohavice2
29-12-2013, 18:23
ve fishboxu by mohl být častěji prut fishao

Fishernator
30-12-2013, 08:28
Tento návrh by měl být zpracován přednostně:D:D:D

Issobel
30-12-2013, 12:19
tento nápad bych taky uvítala ;)

A k tématu - když jdu na návštěvu ke kamarádovi, mám dost problém ho v seznamu najít. Přeskakuje mi to ze 14000 domovních bodů rovnou na 20000, takže ti co jsou mezi jako by nebyli. Musím si s tím fakt pohrát, abych daného hráče našla a mohla navštívit. Uvítala bych proto, změnu v systému vyhledávání domů přátel, ke kterým chci na návštěvu. Ať už listování jako v žebříčcích, nebo jinak. Prostě tak, aby to bylo jednodušší. Jen dodávám, že mi seznam přeskakuje ať už seznam projíždím pomocí posuvníku, nebo i kolečka na myši. Děkuji

Dagobart
30-12-2013, 12:38
Ahoj,
bylo by celkem pěkné a určitě zábavné pokud by:
1 - dali by se ulovit speciální ryby které by se dali rozkliknou a padali by znich věci, návnady a nebo tak různě.
2 - dali by se vylovit i jiné věci, třeba i odpad, truhlice a tak, které by se dali prodat
3- dali by se ulovovi truhlice různých barev a kvality, které by se mohly rozkliknout a vněch by něco bylo, třeby něco na prodej, perly, zlato a tak
4- v domech by mohla být místnost a nebo nějaká skříň, do kterých bychom si mohly ukládat ryby a věci co nechceme prodat, aby se nemusely nosit u sebe.

Krtkus
31-12-2013, 02:41
Dagu tvé nápady jsou sice zajímavé ale:
1 - věci padají z fishboxů, takže speciální ryba není třeba
2 - k čemu lovit odpadky, když lze prodat všechny ulovené ryby?
3 - viz. 2, ryby mají různou kvalitu a taky cenu
4 - tohle je jediná věc, která zní jako nový nápad

Osobně bych v domě spíš uvítal nějaké místo na stěně, kde by si majitel mohl vystavit 2-3 své úlovky, kterých si nejvíc cení. Myslím, že by to ani neznamenalo moc práce pro vývojáře ;) Teoreticky by stačilo vzít "destičku s rybou" z fishboxu, nastavit proměnnou tak aby se zvětšovala podle délky ryby a přidat pod ni popisek s délkou, druhem ryby a místem úlovku. Otázkou je, jakou zátěž by to znamenalo pro server, ale to už je věc tvůrců aby posoudili, zda je tento nápad uskutečnitelný.

Fishernator
31-12-2013, 06:49
Vystavení ryb by nebylo špatné, už se tu o tom několikrát i mluvilo. Mě by zase zaujalo nějaké využitý vyhraných pohárů z turnajů, buď výstava, i když vystavit pár set pohárů je dost nereálné, nebo je nějak uplatnit přímo ve hře, např. jako platidlo, aby šly prodat, prostě cokoliv.

fonuska33
31-12-2013, 18:15
Po novem roce by mohl prijt update na to ,aby slo zmenit heslo...Ano tedka me ukamenujte ,ze heslo ma byt takove ,aby na nej nidko neprisel...... ,ale nebudu si prece vymyslet buhvijak kvalitni heslo ,když hru neznam a nevim ani ,jestli bych ji hrala ...dělala jsem to tak vždy ,ze pokud me hra chytla zmenila jsem heslo ,bohužel jsem netusila ,ze tady to nejde :(

nohavice2
01-01-2014, 13:53
ahoj mám návrh mohli bychom do hry přidat to že na ceduli za domem bude kromě toho že tam bude číslo a budou tam i názvy ryb

Fishernator
01-01-2014, 14:02
Nohavice2, tahle funkce tam byla od začátku, pak byla odstraněna a pochybuju že se plánuje její obnovení. Už se o tom diskutovalo v jiném tématu, tuším "Již brzy:Domy ve hře Fishao" - nebo jak se to téma jmenuje.

Co je podle mě třeba ale rozhodně změnit : mám v domě zřejmě 10 rybářů a nemůžu do něj, do svého vlastního domu ! Píše mi to "Promiň, tento svět je plný". Do vlastního domu by snad měl mít každý přístup automaticky, ne ?

nohavice2
01-01-2014, 17:35
to jo máš pravdu. a mohl by se vynaleznout fotoaparát se kterým by se fotili ryby které jsme ulovyli

Fishernator
01-01-2014, 17:58
Příště prosím místo psaní dvou příspěvků pod sebou v rozmezí jediné minuty použij funkci editovat = Edit post.

Veropetka
01-01-2014, 19:58
Nevím, jestli to zde bylo již zmíněno, ale docela bych u přátel ve hře ocenila, kdyby měli na profilu a v seznamu přátel napsanou informaci, kdy byly naposledy online. Je to z toho důvodu, aby si mohli hráči mazat z přálel přátele, které se tu již dlouhou dobu neobjevili a pravděpodobně přestali hrát. Ve hře mám kvůli obchodu v seznamu hodně přátel a usnadnilo by mi to jejich třídění........

rybka
02-01-2014, 00:30
jj sti souhlasim ale misli na to že maš ukol ´´mej tolik a tolik přátel´´ takže jako ale nejlepší by prostě bylo kdyby tam daly vyhledávač a jak do obchodu tak do přatel kdyz chcete jit do domu:)

Zdenda88
02-01-2014, 16:01
Dobrý den, docela bych uvítal, kdyby šlo na profil napsat nějaké info. Např. bych si tam napsal něco jako "koupím kvalitní nebo silný prut; běžecké boty neprodám" atd . Usnadnilo by to dost komunikaci při obchodu a člověk by nemusel lítat stále po pláži a používat ctrl+c a ctrl+v.

fishevca
02-01-2014, 16:17
Dobrý den, nemohl by se udělat třeba jednou za rok "den otevřených dveří"? Během tohoto dne by se otevřely všechny světy pro všechny hráče. Možná se vám to zdá k ničemu, ale třeba by to vedlo k větší motivaci hráčů a netrávili by většinu seznamkou nebo nečím podobným. Předem děkuji za odpověd'.

nohavice2
02-01-2014, 17:52
nebyl by to špatný nápad ale jak by k tomu pak přišli levli které se poctivě dostali do těchto oblastí

percyk001
02-01-2014, 18:13
podle mě by se z úkolů měl oddělat úkolZÍSKEJ JEDNOHO NOVÉHO PŘÍTELEa z úspěchůZÍSKEJ např. 100 PŘÁTELDůvod: hned když přijdu do hry, tak mám cca po 5 minutách zaplněné SZ žádosdtmi o přátelství + už vidím jak má nekdo nejmín milion přátel:p

fishevca
03-01-2014, 11:14
Ti co by už měli 120 lvl+ by třeba dostali malý dárek, za to že nemohou využít této příležitosti. A navíc si myslím, že v oblastech které jsou přístupny už od nuly (pláž, rio, laketown) by bylo prázdno. Což by se dalo využít např. k hledání mušlí. Ale nedaly by se splnovat úspěchy v těch oblastech kde ten hráč nemůže např. mluv se všemi NPC. fishevca:)

verca578
03-01-2014, 11:20
Navrhovala bych aby se ve fishdexu zobrazovala i nejmenší možná velikost ryby, pak nevím jestli se třeba kapr obecný dá chytit i s bambusákem nebo ne. Předem děkuji za odpověd'. verca578

rybka
04-01-2014, 13:39
mam taky nápady:
1.aby v domech byly úkoly například dosáhněte určitého počtu bodů nebo mějte ve své řece nějaký ryby nebo všechny ryby
2.aby v globálních úspěších bilo ´´splňte Herbův úkol 1 pak 2 pak 3 ´´ a takhle a byli by za to jedna mince
3.aby za každou úroveň bila aspoň jedna mince
děkuji za odpovědi předem :cool:

rybka
04-01-2014, 17:39
a ještě aby se rejnokům žralokům a chobotnicím v téhle hře přestalo říkat ryby protože to ryby nejsou
chobotnice je hlavonožec a rejnok s žralokem sou paryby

drak4567
05-01-2014, 07:59
ahoj me napadlo jestli by slo obchodovat s hraci i s fishmincemi prosim uskutecnete to

Ahoj drak4567

Issobel
05-01-2014, 09:08
Draku toto je myslím zbytečné spamování fóra. Kdybys toto téma přečetl od začátku, věděl bys, že tento nápad už tu několikrát padl a byl zamítnut. Provozovatel potřebuje vydělávat, takže obchodování s fishmincemi mezi hráči opravdu umožněno nebude.

fonuska33
08-01-2014, 19:57
navrhovala bych aby se dal zmenit oblicej protoze mame vsichni stejny tak by si ho aspon kazdej moh dat jak chtel potom bych navrhowala ze muzi maji vice obleku nez zeny,zena ma jen jeden a to stejny ak chlap a chlap dostae od 40lvl oblek a zena nic tak aby dostala treba nejaky saty neo neco a u muzu ych navrhowala vousy.dekuji za odpoved.

Tomas22092003
09-01-2014, 12:29
ahoj, nešlo by nějak lépe vymyslet to obchodování ? úplně u toho postrádám možnost současně s nabídkou komunikovat s tím s kým bych obchodovat chtěl ...nějaký malý chat spuštěný současně s nabídkou na obchod ...

bindao
09-01-2014, 13:29
Ahoj jsem bindao ale chtěl bych aby ty věci naopak zlevnili znám doby kdy ještě 10 energie stálo 25 fishměn a třeba dříve za vstup do pyramidy byla 1 fishmince a teď to stojí 5.

Fill1998
11-01-2014, 08:06
Mám zde pár návrhů:
1) Především, když jdou ty mince tak pomalu získat, je to opravdu těžké, tak by počínaje, dejme tomu, levelem 50 byla za každý level jedna mince. Je to nepatrná odměna, ale určitě by z toho nekrachl rozpočet. Je to navíc mnohem lepší než dostat za splnění deseti levelů pouhou minci. To je trošku k smíchu, protože jsem teď v levelu 111 a když vidím 9 levelů jen plná energie a 10. level dostanu jednu minci, tak z toho nespadnu ze židle.
2) Měla by se přidat nějaká pořádná odměna k levelu 100, vždyť je to ten nejzajímavější level a dostane se tam jen koruna, to je zvláštní. Mohla by se např. odemknout nová mapa, protože jedna je dostupná v levelu 80 a druhá až ve 120 a ten rozdíl je opravdu velký (něco kolem 380 000 bodů zkušeností). Tak by měla být po těch dvacítkách dokončena mapa dostupná od stovky.
3) Herb by měl požadovat něco jiného než pořád to samé, viz. lovím sardinky a na jednu sardinku připadá 6 chycených chrochtalů. Tak si myslím, že když je těch 1* ryb v každé oblasti více než 1 (vyjma mystic deserts), tak by se to mohlo obměňovat - např. by mohl být v té pinheiře jednou úkol chytit sardinky, jindy chrochtaly. Tento "update" by rozhodně pomohl.

SandraB
11-01-2014, 14:26
Petru zdar.
Mám jeden nápadeček. Nebylo by od věci zřídit černou listinu s proradnými obchodníky kteří nás okrádají? Každý by měl možnost se juknout a vyvarovat se tak problému. Jde jen o to jak zkontrolovat pravdivost tvrzení,a pak teprve napsat jméno.
Díky SandraB

Fishernator
12-01-2014, 06:16
Zdravím. Navrhuji, aby se u ryby, jejíž chov se za domem nepodařil, zvýšila šance na příští odchov o 10%, už mnohokrát mi odchov selhal, naposledy 3x za sebou u ryby s 47%, a když teď vidím za domem ryby s šancemi 4, 13 a 15 %, navíc dost drahé, tak je to dost bezútěšné. Byla by to taková malá náplast po nezdaru. Děkuji za pozornost.

MM607
14-01-2014, 17:05
Ahoj,mám tu jeden návrh: Speciální radar, který, když zadáte jméno ryby objeví se místo kde by mohla zabrat. Fungoval by i za domem i v pyramidě. Stál by asi 20 fishmincí a vydržel by asi 45-60 minut. Takže by to bylo dobré pro rybáře třeba na Boat on sea , když potřebujete chytnout 5* rybu .Děkuji za odpověď. MM6078

Fishernator
15-01-2014, 20:18
Zdravím, líbilo by se mi, kdyby byla za domem každého hráče ještě jedna tabulka, kde by mohl psát pro své hosty krátké vzkazy - např. jakou má novou rybu

honza042002
16-01-2014, 16:05
a proč nende vypustit rybu
třeba když chytim sardinka oblá
tak ju mužu vypustit

vojtisuna
16-01-2014, 17:53
Ahoj, šlo by nějak udělat když si koupím energii před koncem kola aby mi zůstala? Občas si totiž nevšimnu, že končím kolo a koupím novou, pak se mi načte jen ta nová a koupená zmizí. I když nečekaně vypnu hru tak ta kooupená mi zmizí :-(((( Myslím, že když si jí už koupím mohla by mi zůstat. (nejlevnější zrovna neni) Děkuji pěkný den

Fishernator
17-01-2014, 03:20
Co znamená konec kola ? Myslíš dokončení levelu=úrovně? Pokud vím, energie by ti neměla mizet. Když máš třeba 50 energie a dokončíš level, nebo vypneš hru, mělo by ti zůstat 50, aspoň donedávna to tak fungovalo.

vojtisuna
17-01-2014, 06:25
Juju dokončení levlu, to bych taky čekala ale mě prostě zmizí a mám jen těch 15 :-((

MM607
17-01-2014, 11:20
Mám jeden návrh:
Speciální radar:
Stál by:20- 30 fishmincí
Délka trvání:45 min.-1 hodina
Uměl by najít místo kde bere konkrétní ryba kterou by jste zadali(museli by jste být v na správném místě takže když zadáte Ropušnici a budete na pláži neobjeví se.Fungoval by i za domem,pokud by tam hráč tuto rybu neměl tak by se nic nezobrazilo.Nezobrazovalo by se to i u sezóních ryb(v létě Kanice bělopruhého.Fungovalo by to jako u fishdexu takže když by jste zadali K tak by se objevili ryby na K. Jedna možnost je vyhledávání již ulovených ryb a ne neulovených a 2. možnost u všech ryb.
MM6078

duryss
17-01-2014, 11:53
Co třeba nějaká hazardní minihra o mince? Na ukrácení času než se doplní energie. Mě by se líbila třeba ruleta.

pepanda
18-01-2014, 12:01
Mě napadlo ze byste udělaly rybí trh a mohly by hráči udělat vlastní stánek :)a taky mě napadlo ze byste mohly trochu upravit ten lov ze když ryba zabere ze se splávek rozjede a tak :)

nohavice2
18-01-2014, 16:29
ahoj navrhuji aby se do laketown nebo do cool montain přidala ryba plotice obecná, bolen dravý, amur bílý jsou to známé ryby a udivuje mě že v této hře nejsou děkuji za odpověď

MM607
18-01-2014, 18:00
Ahoj,mm nápad týkající se domu,daly by se dekorace dát i na louku před řekou,pak když by se už nedalo kam stavět dala by se louka s řekou rozšířít.Taky by se dal přidat s 1. rozšířením rybník na ryby kde by se daly taky ryby odchovat,byl by na to jiný NPC než Rex.Taky když by se řeka rozšiřovala dal by se tam přidat most.Je to nápad spíše do budoucna(asi by to zabralo několik aktualizací)ale je to snad dobrý nápad.Mám tu pár dekorací které by se tam daly postavit,ryby jsem zatím nevymyslel ale ty dekorace by mohly stačit:
Malý keř,Strom,Lavička,Rozkvetlý strom třešní,Ozdobný kmen s květinou,Kámen,Altán,Záhon s květinami,Most přes řeku,Rybník na ryby
Děkuji MM6078

honza042002
18-01-2014, 18:53
:)rozměna za 1 mince=100 fishměny

pepanda
18-01-2014, 20:56
a když se bude obchodovat s lidma tak i fismince :)

Fishernator
19-01-2014, 06:27
Obchod fishmincemi už tu byl navrhován mnohokrát, a mnohokrát bylo striktně řečeno, že k tomu nikdy nedoje, bohužel. Osobně pochybuji i o směnárně, protože měnu lze dostat bez vynaložení finančních prostředků za odchyt ryb, provozovatel by přišel o značnou část příjmů a už by nic neprovozoval :)

Valkyra
19-01-2014, 14:28
navrhuji založit mravnostní dozor :-)

honza042002
20-01-2014, 15:46
co to je mravnostní
:confused:

honza042002
23-01-2014, 17:01
je to aji dobře že se neobchuduje s fishmincemi protože skoro všeci by je chtěli,,Prodám mušle za mince¨

jitule458
23-01-2014, 20:27
neuvažujete o tom,že by bylo chytání boxu omezené na osobu a den? Např, že každý muže chytit max 10 boxu za den? Furt je chytají ti samý a ostatní co nemají rychlé boty nemají šanci.

SandraB
24-01-2014, 10:53
Jak překvapující že? :eek: NEZAPLATÍŠ......NEBĚŽÍŠ......... :D

pavel5599
24-01-2014, 15:11
mám pár návrhů
1. mám návrch že by byl i diamantoví prut
2. že kdyš maš prut třeba 50 a druhý úplně stejný taky s 50 tak bych navrhoval kovárnu kde by šli dva stejné pruty skovat dohromady
3. že by šel zvětšit dům
4. mohly by se otevřít mušle a mužou tam být perli a za ty perli by byli fishměny nebo nějaká návnada
5. že by šlo mýt né jen pruty ,ale i rybářské sítě a nebo ještě harpunu :)
6. šlo by obchodovat s energií
7.v nějake oblasti by mohli vylézat žížali
a uskutečněte že by se za dům můžou dávat dekorace nebo pěstovat zeleninu nebo že se muzou davat na stoli jiné dekorace například televizi nebo kytku nazemi mít televizi mi příde celkem trapný

tomas159951
24-01-2014, 18:34
ahoj napadlo mě že kdyby někdo chitl 5hvězdičkovou co sem já již chitil tak ve fish marketu by mu daly 1 minci a taky mě napadlo že by mohl dávat herb více mincí

Fishernator
24-01-2014, 19:05
Po příspěvku hráče pavel5599 znovu navrhuji zkoušet všechny registrované hráče z pravopisu - zařaďte tento návrh do top priority, děkuji.

SandraB
24-01-2014, 20:46
pavel i tomas mají nápadně podobně vyšperkovaný pravopis......zřejmě dobrej oddíl nebo co :D
jinak nápad s perlou není až tak špatný,jen sem ho tu možná někde už četla

luk1234
27-01-2014, 10:55
Mam nápad - Rybářský svaz - domek by mohl mít v některé méně využité oblasti třeba v Cool Moutain, uvnitř by byl sluha co by vždy zakladateli a nebo členům (5 by jich to muselo schválit, zakladatel svazu by nemusel hlasovat a prostě by to koupil) nabídl co za výbavu do něj koupit - například bar, kulečník atd. Chod svazu by se zajišťoval každý konec týdne odvodem 100 fishměny na jeho účet ( asi by se to řešilo automaticky ), registrace by vás stála cca 500 fishměny a musel by vás schválit zakladatel svazu že vás v něm chce mít. Aby nebylo na serveru x svazů atd. tak by to bylo omezeno max 50 hráčů na svaz a aby na každém serveru připadal jeden svaz na cca 100 lidí ( takhle se zvedne prestiž členů ) za svazovou budovou by bylo jezero - něco jako je řeka za domem ale tady by byly unikátní 5* rybky, namátkou mě napadají různé druhy akv. ryb - třeba Bojovnice pestrá, různé tetry a jiné klidně větší kousky co nejsou ve hře zastoupeny, třeba síh marena ( jen bych se vyhýbal mořským druhům vzhledem k tomu že by to mělo být jezero). Tohle by byly ale pěkně drahé kousky na které by se právě skládali členové z těch poplatků. Navíc aby se to vývojářum vyplatilo tak založení svazu by stálo 50 fishmincí a každé nové místo pro člena 5 fishmincí, fishmince by bylo také možno poukázat na chod svazu ale daly by se utracet jen za svaz věci a né vybírat.. Když se to takhle vyřeší myslím že to bude fajn - možnost si zavést na oblečení svazovej znak a tak.
Navíc by byla škoda nezavést trofeje pro svazy a tím zvednout i soutěživost ( prostě pohár co by byl vidět v budově svazu zvedne sebevědomí)

Myslím že můj návrh je dost komplexní a zaslouží reakci :D

Smety
27-01-2014, 17:19
Já bych do baráku přidal akvárium do kterého by si mohl hráč dám ryby z inventáře a poté by tam byla animace těch rybiček.... Dále vyhledávání přátel... Tam bych přidal kolonku kam by hráč zadal jméno svého přítele a následně by ho vyhledal... A dále bych přidal nějaký prut např. do 100 cm na nekonečno náhozů za např. 50-60 mincí aby to nebylo moc a bylo to dostupné :)

matko159
28-01-2014, 12:04
když koukám na mapky, tak nevidím žádnou která by byla přístupná od lvlu 100, co takhle nová mapka ?? mohl by to být nejakej potok (taká mapka ješte neni :D ) nebo nejaké moře, a hlavne přidat nové druhy ryb

Tomas22092003
28-01-2014, 13:26
ahoj, asi se budu s někým opakovat, ale asi by bylo nejlepší udělat nějaký jiný model obchodování, ideálně hlídán systémem, aby nemohlo docházet k podvodům ... něco ve smyslu zadám že chci koupit 100 kusů rotačky za 300 měny například a když by se někdo našel tak by to jen odkliknul a byl by obchod provedený ... někdy se s někým dohadovat přes poštu či bubliny je velmi vysilující a myslím že by se pro to mohl postavit i nový domek ... nějaká tržnice ... ten co by chtěl prodat by samo sebou o to hned "přišel" že by se to do systému natáhlo a platnost nabídky by byla třeba 24 hodin a hlavně by to mělo být vidět ve VŠECH světech a ne jen v tom jednom ...

dále postrádám lepší vyhlášení a dohledání turnajů, co kdyby chodila do pošty nějaká zpráva s kompletními výsledky turnaje ? a magická 15 by chtěla zavést nějaké počítadlo ... takto člověk oproti těm dalším dvěma turnajům netuší ani trochu na čem je .... a myslím že by lidi ocenili i nějakou sjetinu jaký turnaj je v jakém světě nyní aktuální či lépe umožnit světy měnit s tím přihlašováním je to hodně náročné na čas ...

doufám , že jsem neplácal nesmysly a pokud to již bylo napsáno dříve tak se omlouvám ....

Smety
28-01-2014, 15:26
Po příspěvku hráče pavel5599 znovu navrhuji zkoušet všechny registrované hráče z pravopisu - zařaďte tento návrh do top priority, děkuji.

Souhlasím :D

duryss
29-01-2014, 10:00
Na sibiři je taková malá opuštěná chatka a tam by jsme mohly prodávat účesy a další věci které už nikdo nechce a kterých máme z denních úkolů víc než dost. Nemusí to být za mince. Klidně za měnu, nebo cokoliv co se hodí.

FBlubis
29-01-2014, 10:53
prosim zaridte aby se dalo obchodovat i mincemi :confused:

pavel5599
29-01-2014, 13:22
to už tu bylo milionkrát

Francoa
31-01-2014, 09:15
Myslim,ze by bylo vhodny,kdyby se v prichozich zpravach dala smazat cela strana zprav a nezaskrtavat jednu podruhy.

jery
31-01-2014, 10:05
Souhlasím, mám tam 42 stránek zpráv a po jednom se mi to mazat nechce :-)

Francoa
31-01-2014, 11:03
Souhlasím, mám tam 42 stránek zpráv a po jednom se mi to mazat nechce :-)

Ted uz jen doufat,ze super moderator vyvojarum napise,pokud nekdy jim vubec psal :D

Francoa
31-01-2014, 11:07
Super moderator by mohl zalozit svoji vlastni slozku do ktere by prispival jen on a v te slozce by uvadel,jake otazky pise vyvojarum a posleze by doplnoval jejich odpovedi.

hopik
31-01-2014, 12:32
to bych taky uvítal.. vubec nevíme co je a co neni v řešení a zbytečně se tu o všem dohadujeme..

pepanda
01-02-2014, 07:39
Tak alespon aby se návnady mohly kupovat za fishměnu :)

pavel5599
01-02-2014, 13:40
mám návrh že kdyš je hra na fishmince mohla by být i na fishměnu :)

Fishernator
01-02-2014, 13:47
Mně by se líbilo, kdyby se jako vklad do turnaje mohly dát mince jako dosud, a nebo fishměna, třeba 1000 ks. Vítězové by pak brali mince i měnu, podle toho, kolik je v banku. Měna je přece jen dostupnější, turnaje by hrálo víc lidí a bylo by to živější.

Smety
02-02-2014, 11:31
S návrhem hráče luk1234 souhlasím protože rybářský svaz by bylo něco jako klan, prostě skupina lidí v jednom týmu což mí přijde jako skvělí nápad. a i ostatní co luk1234 napsal by bylo super pro tuto hru by to bylo přínosem protože by hru začalo určitě hrát více lidí :)

Koudy911
02-02-2014, 18:42
Můj nápad je Udělat Ban list aby se vědělo kdo,zaco a jak dlouho ten ban má

matko159
03-02-2014, 00:21
dostal jsem skvelej nápad- vycházím přitom ze skušenosti že když se na turnaj dovalí hráči jako Fisheur, Valasek, Fishernator... tak nižší levely mají velmi malou šanci vyhrát, nebo se umístnit. Mohli by se zavést turnaje, kde by byl stanovený limit, co se týče udic, elixíru a kouzelných hodinek- udelat kopec ruzných turnaju
příklad: beh kolem jezera- dovolená výbava: udice na ryby do 100 cm, žádne elixiry, radar a kouzene hodinky
díky takovým vecem by se zvýšila popularita turnaju i mezi hráči s nízkým levelem, jelikož by měli patrne velkou šanci vyhrát, v podstate by to bylo o štestí, čím by se to přiblížilo skutečnému rybaření- skutečné rybaření je především o štestí, ne o tom že si nekdo koupí fishao udicu za skutečné peníze a kouzelné hodinky a má vystaráno

Fishernator
03-02-2014, 07:02
Já si zase myslím, že rybaření je o tom, jaké máš vybavení. Když jdeš na žraloka z klacíkem který urveš ve křoví, nemáš tak velkou šanci, jako když si na něj pořídíš kvalitní vybavení. My jsme si to kvalitní vybavení pořídili a proto vyhráváme, samozřejmě je to i o zkušenostech, to hodně, ale i tam záleží na každém jak je získá a dokáže se poučit z předchozích turnajů. Nepřijde mi logické omezovat naše možnosti, když jsme si je zaplatili - o to provozovateli jde především, mít výdělek.

SandraB
03-02-2014, 07:28
Přátelé oba máte svojí pravdu...čili...souhlasím s oběma,ale na turnajích v realu platí také určitá omezení. Můj názor je ten že bych na turnajích zakázala radary,lektvary a jiné podobné skopičinky :o), ovšem to na jaký prut a jakou návnadu kdo chytá bych nechala na každém jednotlivci. Myslím si totiž že volbou prutu a návnady se dá ovlivnit výsledek velkým způsobem. Stačí si například porovnat sílu velkého prutu a duhového prutu při závodech o nejdelší rybu a výsledek je více než jasný. Chci tím říct že by se trošku snížily rozdíly mezi hráči různých levelů a bylo by to více o štěstí a dovednosti, a myslím že by se tak do turnajů hlásilo opravdu více lidí.A protože za turnaje se platí, měl by to být zájem provozovatele aby turnaje hrálo co nejvíce lidí. Sandra

luk1234
03-02-2014, 07:53
Sandro - a co se stane na turnaji když využiji radar :) Dalších 10 lidí vidí kde chytám a hážou tam též. Co se týče Elixírů tak bych dal zákaz jen na loď - kde to opravdu rozhodne o vítězství.

SandraB
03-02-2014, 08:05
Myslím si že pokud někomu zabere tak se tam nasáčkují všichni tak jako tak. Bez ohledu na to, jestli máš radar nebo ne. Jde jen o to kdo najde to správné místo jako první.

matko159
03-02-2014, 08:51
já vím Fishernatorku že chceš pořád vyhrávat, samozřejme by byli turnaje i bez omezení kde by si mohl dále vyhrávat, ale polovina by mohla být s omezením, například kouzelná 15 bez hodinek- ty hodinky při kouzelné 15 byvají vždycky rozhodující, vždycky vyhrál ten kdo je měl (vždycky hráč s vysokým levelem)
ješte otázka na tebe Fishernatorku: jaký máš požitek z hry když si všechno zaplatíš ?? podle mě to je o ničem, tolik peněz vyhodit už jen za virtuální prut (ani moje 2 reální pruty dokopy s navijákama nestáli tolik jako fishao prut)

Pret
03-02-2014, 09:10
matko159: Tak ti nevím.. nemám Fishao prut a ani jeden z těch tří jmenovaných hráčů není neporazitelný. Musíš se však také vybavit. Nebo je tu stále možnost chodit do zemí, kde hraje pár lidí, tam se můžeš účastnit turnajů bez hodinek. Ovšem pokud chceš uspět v zemích, kde je větší výhra - musíš počítat s větší konkurencí a na turnaj se patřičně vybavit. Ono to vybavení taky neskáče samo do inventáře a pokud si na něj našetřili/vydělali/koupili.. nemůžeš po nich chtít aby jej nepoužívali.

Doplním ještě, že je to mimo vybavení a zkušeností taky o troše štěstí. Už mě na turnaji "Boat On Sea" vypekl i hráč s bambusem.

matko159
03-02-2014, 10:42
na boat on sea jsem už taky jednou vyhrál s bambuskou, protože to je o bodech zkušenosti,
jenom bych byl rád za turnaje kde by byli všichni rovní a bylo to podle mě zábavnejší
nebo ješte jeden návrh- taky vychází z realních rybářských turnaju- do pořadí turnaje by se započítaval jenom 1 nebo jen určité druhy ryb- příklad beh kolem jezera a počítají se jen karasi

nohavice2
03-02-2014, 13:15
ahoj navrhuji ABY SE udělat Laketown Nebo to v pohodě montain přidala ryba plotice obecná, Bolen dravý, amur bílý jsou na známé ryby udivuje MĚ ZE v Teto LZZ nejsou Děkuji za odpověď

_zdenda_benda_
03-02-2014, 13:28
Ahoj,navrhuji aby byly různé akce, kde by se vyhrávali třeba fishboxy,pruty a všechno možné :D Plnili by se různé mise např. chyťte 3 lososy nerky. To je jen příklad,to by vše ještě FISHAO doupravilo ;) Zkrátka je to proto,aby byla hra zábavnější ;) Jo a souhlasím s tím návrhem rybářský svaz nebo nějak tak :D

luk1234
03-02-2014, 14:55
Dobrej nápad na ryby to by se mophlo dělat třeba v těch svazech jak jsem ho navrhnul - rybářský svaz x jiný svaz rybářů - taková soutěž jak navrhujete s rybama jak navrhuje benda. Jde o to že takhle by se dalo fakt zvednout úroveň lepších hráčů a zároveń regulovat sprosťáky a seznamování - oprostě svaz by to v rámci vedení nahlašoval určitě efektivněji než náhodnej chudák na pláži :)

Fishernator
03-02-2014, 15:07
To s nahlašováním v rámci svazu je s prominutím naprostý nesmysl. Svaz nikoho nenahlašuje, hlášení kohokoliv vychází vždycky od jednotlivce, v jakém jesvazu je ti k ničemu. Spíš naopak, neumím si přestavit že někdo z tvého svazu, týmu, tě s chutí nahlásí za porušení pravidel. A úplně vidím v barvách, jak vznikne svaz, který si dá do stanov že jeho členové můžou "v klubovně" či jak nazvat ten dům který pro každý svaz navrhuješ, mluvit sprostě polibosti.

luk1234
03-02-2014, 16:15
jasně ale já to myslel v kontextu že se budou víc hlídat mezi sebou 2 svazy na veřejnejch místech :)

Jasně ale takhle budou se vzájemně víc vzájemně hlídat -> vymizí to :)

Fishernator
03-02-2014, 16:37
Svaz s tím nemá co dělat, buď slušný jsi a nepravosti hlásíš, nebo je ti to buřt, game over.

luk1234
06-02-2014, 19:11
Fishernatore - to je totéž jako když budeš mít jen svejch 10 kamarádů v přátelích :D Prostě u tebe doma by se smělo nadávat jak na sraze dlaždičů alkoholiků :) Já to myslel tak že na veřejném prostranství se dva kluby ohlídaj vzájemně víc dík konkurenci než když je ohlídaj klasický hráči :)

honza042002
07-02-2014, 21:07
luk1234 ma pravdu podle me a ten dum by se mohl pojmenov jak by chtela ta skupina a mohli by delat ribarske souboje

dejvid10
07-02-2014, 21:45
Navrhuji u turnajů aby byly kategorie např: 1 - 14, 15 - 30, 31 - 44, 45 - 61, 60 - 74, 75 - 99, 100 +
Aby to bylo fér. dnes (7.2) jsem hrál turnaj magická 15, jsem level 31 a byly tam ještě dva s nižšíma levelama. A najednou tam přišli 3 s rychlobotkama
(a asi 2 level 100+) A vyhráli. No je to fér???

To samý u turnaj lake, někdo má fishao prut a vyhraje

Nuu
07-02-2014, 23:26
Ahoj, jako vysoký level s Fishao prutem ti k tomu něco napíši.
Není pravda, že vše záleží na F prutu a levelech, kolikrát se mi na turnajích také nedaří a boty i s prutem jsou mi k ničemu.
Jsou i hráči, co prut nemají a mají vyhráno přes 200 turnajů.
Samozřejmě netvrdím, že nejsou v botkách (Turnaj race) a v prutu (nejdelší ryba) výhody, ale není to jen o tom.
Hráči s vysokými levely mají více zkušeností, ale štěstí jim vždy také nepřeje :)

honza042002
08-02-2014, 07:39
jj to musím souhlasit Nuu
ted sem byl na turnaji a byl sem a měl sem jenom bambusovi prut a těsto
akora že by ty turnaje mohly stat min

miminka
08-02-2014, 10:18
ahojte vsichni ja tady pisu 1. raz a dostal sem tak zepar napadu:):

1. co kdyby byl v dennich ukolech i fisbox?

2. co kdyby tam byly i fismince?

3. pak jestli by se mohly dat prodavat meny za mince napr.:
20 men nebo i vic = 1 mince pak by to lidi vic motivovalo ne?

4. pak ze by v aqayame byl taky tak zvlastni rybnik tam na pravo dolu co je ten ruzovy strom stalo by to na 10 min. 10 minci ale byloby tam tohle:
pri vstupe by hraci dostali fishao prut, navnadu co je tam nejlepsi treba rybu
a byly by tam pouze 5* ryby ovsem pri vylezeni z domecku by tem rybarum ten prut nebo navnadu vzalo co?

5. co kdyby se dalo koupit radio do domu vim ze je s tim moc prace ale zadal by se tam nazov pisne (mohl by to udelat pouze majitel domu) a pak by se ta pisen spustila a bylo by to jak dysco.

6. pak me napadla pujcovna napr.: prrutu i na turnaj
dalo by se tam pozicat vsechno ale bylo by toho nekonecno vsechno na 1 hodku ale stalo byto asi takhle:
FISHAO prut by stal na 1 hod 10 minci a tak by to bylo i pri jinejch vecech ovsem levnej

ja se s vami loucim :rolleyes:

honza042002
08-02-2014, 13:03
ta 5 to je dobrej napad

miminka
08-02-2014, 14:50
jj diki moc honza042002:)

miminka
08-02-2014, 19:41
ahojte tak ja sem opet tady a chtel bych poprosit o to aby se dalo obchodovat z mincama

vas "erik":confused:

Veropetka
08-02-2014, 20:25
Tohle už tady ale bylo nespočetkrát. Kdyby tohle tvůrci zavedli, tak by tím okrádali sami sebe.

Jedinné, co by podle mě s mincema přicházelo v úvahu by byla jednosměrná směna z 1 mince např. na 100 fishměn, ale né opačně.

Like2003
09-02-2014, 12:35
Navrhuji aby kdiž hrajete turnaj tak aby na nacitani bylo

neches hrát turnaj klikni zde.Mně tět turaj se načítal 5 min a nic jsem nestihl :mad:

Fishernator
09-02-2014, 14:20
To je ale problém tvého PC like2003, ne turnaje.

nohavice2
09-02-2014, 14:22
ahoj navrhuji ABY SE udělat Laketown Nebo to v pohodě montain přidala ryba plotice obecná, Bolen dravý, amur bílý jsou na známé ryby udivuje MĚ ZE v Teto LZZ nejsou Děkuji za odpověď

Fishernator
09-02-2014, 15:31
Nohavice2, už jsi to tu psala, myslím že stačí když podáš svůj návrh jen jednou. Krom toho, na světě jsou tuny známých ryb, nechápu proč tu opakovaně zmiňuješ tyhle tři.

hopik
10-02-2014, 07:38
Nohavice2: já bych teda řekl, že tvůrci téhle hry nejsou češi a u n ich tyhle ryby třeba zase tak známé nejsou:D Můžeme být rádi za našeho kapra.

Krtkus
10-02-2014, 15:20
Na sibiři je taková malá opuštěná chatka a tam by jsme mohly prodávat účesy a další věci které už nikdo nechce a kterých máme z denních úkolů víc než dost. Nemusí to být za mince. Klidně za měnu, nebo cokoliv co se hodí.

Dnes mne při pohledu do batohu napadlo zbavit se věcí,které jsem dostal jako odměny za úkoly a nepotřebuji je a nikdy je nevyužiji. Jak jsem ovšem velice brzy zjistil, jsou i mezi hráči v podstatě neprodejné. Takže pod tento návrh bych se klidně podepsal;)

SandraB
11-02-2014, 12:11
Zdravím všechny příznivce tého hezké, i když bohuže někdy obtížně hratelné hry. Byla bych velmi ráda kdyby někdo kompetentní předal tvúrcúm můj návrh či nápad k posouzení. Budu ale velmi ráda když se k tomu vyjádří i ostatní. Tak tedy. Neustále zde čteme nářky různých hráčů na to že se jim hra seká atp.. Obvykle se jim dostane lakonické odpovědi že problém je na jejich straně (malá rychlost internetu či pomalý počítač) a že si za to v podstatě mohou sami.I když někdy je opravdu chyba na straně hráče! Já za sebe mohu říci že moje problémy jsou zcela stejné, avšak musím dodat že každý den hra běží jinak. Jeden den hra jede perfektně a druhý den nemůžu pomalu chytit ani sardinku,jak se to seká! Přitom ale podmínky z mé strany jsou po oba dny naprosto stejné! Bydlím cca.100 m od telefonní ústředny a jsem připojena kabelem(64mb\s),tudíž nelze předpokládat že by rychlost přenosu dat takhle dramaticky kolísala,a navíc jsem si to měřila a rychlost je prakticky shodná každý den. A co se počítače týká myslím že výkon mého čtyřjádra je na tuto hru více než dostačující. A tím se dostávám k podstatě samotného návrhu. Nešlo by prosím sem přidat nějaký program kde by si každý mohl otestovat jak na tom vlastně s připojením a s počítačem je?: Takové programy myslím existují a běžně se používají při instalaci her do PC. Zkrátka by tam bylo uvedeno jaké parametry hra požaduje a čím kdo disponuje. Stačilo by aby si hráč otestoval svoje připojení a svou sestavu a hned by bylo jasno KDE je vlastně problém, který by se potom myslím mnohem lépe řešil ku spokojenosti obou zůčastněných stran. Ovšem můj názor je že tento server je těžce přetížen,protože u nás v Česku jsou problémy nejmarkantněji znát. Nedivme se potom že hráč který si chce opravdu zahrát rychle prchá do míst kde není takový nával a hra jede lépe. A z toho následně pramení nevraživost jiných národů vůči hráčům z čech. Děkuji za pozornost.

S přáním hezkého zbytku dne SandraB

PS: omluvte případné chyby.....děkuji

Fishernator
11-02-2014, 15:50
Zdravím. Já teda rozhodně nehraju na nějakém superstroji, ale hra se mi neseká, jen někdy na české pláži, a na mimořádně natřískaném turnaji není tak plynulá jako jindy, to je vše. Pokud má někdo sem tam až takové problémy, že skutečně téměř nemůže hrát, nedokážu si představit čím by to mohlo být. Snad se k tomu vyjádří někdo povolanější.

Nuu
11-02-2014, 16:52
Ahoj, občas mám také problémy se hrou, ale jak psal F. pouze na české pláži, pokud je tam hodně lidí. Nikde jinde ve světech s tím problémy nemám, na ČR neudělám ani krok kolikrát.

Hermesss
11-02-2014, 19:10
SandraB : Ahoj , tak jsem se ptal tvůrců čím by to mohlo být. Je potřeba vědět kdy se to seká , v jaké oblasti , jestli se to seká jen když je online hodně hráčů. Také psaly , že by bylo dobré to natočit přes program fraps http://www.fraps.com/download.php .Jinak server by měl bez problému zvládat 10000 hráčů.
Krtkus : Nejspíš nějaký domeček na prodávání zbytečných věcí bude.

miminka
12-02-2014, 09:32
vim ze mi to neuznate celej tim fishao i kdyz by to byl podle me supr napad:
udelali by ste tohle? pls vas celej tim
ze by se dalo prodavat mince za normalni penize at je to fer ne?

z pozdravem "erik"

hopik
12-02-2014, 12:23
tohle bych spíš zařadil do tématu pro zasmání;)

Nuu
12-02-2014, 12:27
Vůbec jsem nepochopila co tím chce básník říci :D

Fishernator
12-02-2014, 18:02
Prodávat mince za normální peníze miminko? A kdo je bude odkupovat, ty ? :D

Hermesssi, ohledně sekání, například dostat se do Marshville se mi podaří na první pokus tak v jednom přípaě z deseti. Obvykle se hra po minutě načítání celá zasekne. Děje se to na všech serverech. Už jsme to tu řešili kdysi dávno s Dorianem, ale od té doby se nic nezměnilo.

Hermesss
12-02-2014, 18:07
Jak jsem psal, bylo by dobré to natočit, abych to mohl dát tvůrcům.

Fishernator
12-02-2014, 18:22
Nechci se dotknout tebe, vím že jsi psal, že požadavek natočení vzešel od provozovatele hry. Přijde mi to naprosto směšné. Proč bychom to měli natáčet ? Když si stěžuje víc hrášů, asi na tom něco bude. Předpokládám, že autoři hry ji sami hrají a testují ji tak rovnou v praxi, není možné aby se s tím také nesetkali.

honza042002
13-02-2014, 10:19
jj souhlasím stebou fishernator

Smety
13-02-2014, 12:33
Ahoj řekl bych že ty ,,Vaše nápady/návrhy" Nikdo nečte a i když to jsou dobré nápady tak na ně nikdo neodepíše nebo se ve hře nějak neobjeví :d hlavně že když chytnete rybičku tak se vám objeví nad hlavou :D

hopik
13-02-2014, 17:30
Přesně tak, můžeme se tu bavit o tom, co by se dalo změnit a jak by to bylo super kdyby se tohle nebo támhleto změnilo. Ale věřit tomu, že nás někdo vyslyší a bude se našima návrhama zabývat, je opravdu hodněš naivní..
A to s tou rybičkou nad hlavou sem teda taky nepochopil, je tu sposta nedokonalých věcí, kterýma by se měli tvůrce zabývat a ne přidávat další nepotřebné blbosti, které nám tak maximálně přidají k sekání PC.

Hermesss
13-02-2014, 17:45
Vaše nápady se předávají , ne tedy úplně každý nápad. Fishernatore psal jsem jim to a bylo mi právě řečeno , že jim to funguje úplně bez problémů. Proto mi napsaly ať to hráči natočí. Aby viděly kdy a kde se to sekne a třeba při jakém počtu hráčů online atd.

Fishernator
13-02-2014, 17:53
Jen mě prostě zaráží, že jim nestačí několik shodných svědectví, toť vše.

Hermesss
13-02-2014, 20:37
Bylo mi právě řečeno, že všechny chyby které by mohly zpomalovat hru byly odstraněny. Pokud by nadále trvaly tak by bylo dobré , aby jste to opravdu nahrály co se vám seká. Byl jsem o to požádán znova.

Fishernator
14-02-2014, 03:32
OK, tak uvidíme, díky že ses zeptal. Ale je vtipné jak autoři tvrdí že hra se nezpomaluje, načež dodají že všechno co ji tpomalovalo bylo právě odstraněno :)

matko159
14-02-2014, 06:53
co kdyby byl nový prut ?? když je ve hře nová ryba 10 m ryba tak by mohl být nový prut, který byl dostupnej pro víc lidí než fishao prut- prut na ryby do 10 m s omezeným počtem náhozu, nebylo by to skvelé ??
jde o to aby mělo víc lidí šanci chytnout tuhle rybu, ne každý má peněz na rozhazování (si myslíte že rodiče dětem jen tak dají 5000 korun na virtuální prut ??)

Pepe1177
14-02-2014, 12:57
Zdravím všechny rybáře chtěl jsem navrhnout jednu věc bylo by dobré kdyby se v 80 levelu mohlo zařídit stejně jako v sibiři na určitou dobu otvírala brána jelikož věčinou tam nikoho nenajdu a nemám možnost se dostat za plot mohlo by se s tím něco udělat alespoň otevřít na určitou dobu za mince bylo by to dobré z důvodu nedostatku hráčů v tomto levelu děkuji za odpověď lovu zdar Pepe1177 děkuji moc

miminka
14-02-2014, 14:10
matko159-skvely napad a to na konci je naozaj pravda gdo ma tu chorobu co mam ja (celiakii) vi ze ta strava je draha navic my nemame moc penez na rozhazovani a je to 5000 kc = 200 eur njn sem slovak ale to nic a proto nemohu s tebou nesouhlasit :(
PS: moc lidi se me pta co je to ta celiakie to tady ted nebudu podrobne vysvetlovat nemam na to cas tak si to "vygooglite"
byl bych rad gdyby se tady ozval nekdo co ma tu stejnou chorobu co ja :confused:

matko159
14-02-2014, 14:32
miminka: já tu chorobu nemám, ale taky nemám peněz na rozhazování, rodiče by mi tolik nikdy nedali, a jistě nejsem sám

luciekaa
14-02-2014, 16:33
miminka a matko159: A smysl vašich posledních příspěvků v této sekci je jaký???

matko159
14-02-2014, 17:09
takový, aby byl i nejaký přístupnejší prut, ne takový, na který abych si buď šetřil rok nebo utratil 5000,
pokud máš fishao prut, tak to težko pochopíš

luciekaa
14-02-2014, 20:55
Spíš jsem to myslela ohledně debaty o celiakii...
Nic ve zlém, ale spousta lidí má spoustu důvodů, proč do toho nevrážet peníze, ale není nutné tím zahlcovat fórum...

matko159
14-02-2014, 21:04
co se týče celiakie, taky si myslím že je to trošku špatný argument, kvuli jedné osobe by se určite nic nezměnilo,

miminka
15-02-2014, 08:13
njn ale i tak to ma tady jiste vic lidi a gdyby se zminili i ty co nemaji na zbytecne utraceni............
mozna by ten prut vysel a bylo by to supr

co mam profil se segrou sme asu 35 nebo kolik dni zbirali mince jak se dalo a meli sme pouhych 150 minci :(
a koupili sme bezecke boty a vic nemame a nemuzem si to dovolit kupovat jak nekteri co sem daji majland za nejaky pomyslny prut ted mam ty boty ja dala mi je ze sem uz nechodi

miminka
15-02-2014, 08:29
nemeli by moderatori pomahat novackum a davat trest spravodlivo?

asi mesic ani ne prisla na ceske rio nejaka holka za Hermesem a on se tam bavil z jednym klukem
a kdyz se ho ta holka zeptala "kde dostane testo zadara"
jeste ho i poprosila on ji nic nerek pak sem ji to rek ja

ale to nic ted je to o cem pisu

kdyz udelam nejaky maly prestupek pri tom si to nevsimnu ze sem to udelal hned me zabanuje
no kto asi?
"Hermess"
a kdyz ja nekoho nahlasim za napr.:
nadavky spam atd.
co mi prijde?
Varovani a proto sem na Hermessse nastvanej a chci odkazat Hermesssovi ze od ted je to pro me uz jen hermesss z malym h
a damianovi bych rad vzkazal tohle:
uz sem ho za to arogantni spravani nahlasil co se asi tak stalo?
prislo to hermesssovi a dal mi varovani
tak te damiane prosim o to abys "vyhodil" hermessse ze sluzby

hermessi je mi jedno co zleho ted o me reknes pak reknu nehezky veci ja o tebe
neni to vyhraska ja i v normalnim zivote se nebavim s takymito lidma ja jim hned "zavru" tu jich "tlamu".

vsem dekuji za pozornost a dekuji i za odpovede vsem jeste raz dekuji

Dominik999000
15-02-2014, 17:24
Mám nápad prosím Saltyho nebo Doriana aby mohl Losos keta ve hře třeba aby byl v Laketownu nebo Cool moutain a měla by 3 nebo 4 hvězdičky.a ještě Losos kisuč taky prosím aby byl taky ve hře ten by se mohle chytit v mystic desert nebo sibiri city prosím nech tam budou tyhle ryby moc prosím. Váš Dominik999000 ;)

Dominik999000
16-02-2014, 13:24
chci aby se dali vyměnovat fishmince bylo by to dobry třeba někdo by měl jen 50 vhození velkého a někdo má jen 2 mince tak by to šlo vyměnit váš Dominik999000

matko159
16-02-2014, 14:04
chci aby se dali vyměnovat fishmince bylo by to dobry třeba někdo by měl jen 50 vhození velkého a někdo má jen 2 mince tak by to šlo vyměnit váš Dominik999000

jsem jediný kdo nechápe ??

Fill1998
16-02-2014, 14:40
Matko, na pochopení to jednoduché je, chtěl tím říct, že např. za 50 náhozů velkého prutu by se mohly nabízet fishmince, takže by někdo nabídl třeba 2 mince. To je ovšem nesmysl, protože výměna prémiové měny, si myslím, nikdy ve hře nebude možná. To je podobné jako směnit fishměnu za fishmince, naprosto nereálné.

nohavice2
16-02-2014, 19:07
ahoj před pár minutami se tu objevili 4 nové ryby můžete mi říct jaké děkuji

luk1234
16-02-2014, 19:21
nějákej pstruh, mezi Aquabonitou a duháčem je mezera

Fishernator
16-02-2014, 20:02
Nohavice, jednak se ty ryby neobjevily před pár minutami, a především jsi mimo téma.

Dominik999000
16-02-2014, 20:11
Chtěl by sem aby byla ještě jedna nová ryba Pstruh Rakouský.Dal by se chytit v cool moutain a v laketawnu ve pstruží farmmně a měl by 3 nebo 4 hvězdičky a dosahoval délky 32 až 115 cm.Váš dominik999000

Dominik999000
16-02-2014, 20:19
Znám jen dvě nové ryby HLÍSTOUN ČERVENOHŘIVÝ a ČTVERZUBEC TRPASLIČÍ :-D

Banished
16-02-2014, 20:20
Zakažte mu někdo prosím přístup na fórum -.- Nebo se mi mozek odporoučí na dovolenou.