PDA

View Full Version : Rybník v Thombani town

Fishernator
06-10-2013, 08:03
Zdravím, jak odemknu rybník v Thombani town ?

Doufám že u toho nemusí být dva, a každý stát na jednom tom kameni ....

Díky

Edit : tak jsme to právě vyzkoušeli s hráčem Fisheur, dva lidi tam jak tydýti stojí a ostatní rybaří, bohužel jsme se sešli jen my dva tydýti, takže jsme rybník odemkli a pak na něj čuměli, to je opravdu dokonalý nápad tvůrců hry....

Dorian
06-10-2013, 18:20
Já naopak tento nápad oceňuji - nutnost kooperace. Bohužel ale opět přichází na scénu skutečnost, že zřejmě nějaký český herní server neudělal moc vhodný popis a nahnal sem své nezletilce s tím, že jde o seznamku, jinak si to prostě vysvětlit neumím. Takže je prostě potřeba chvilku počkat, než vás dožene více hráčů a bude více hráčů na prostřídání.

Fishernator
06-10-2013, 18:39
Ty jo, osobně podezřívám jeden konkrétní server, ale nejspíš ho nesmím kvůli reklamě jmenovat. Fakt strašný, třináctiletý děcka shání někoho na sex, ve hře se líbají a podobné hovadiny. Nejčastější věta je "hledám kluka / holku" , hned potom "kdo má FB", člověku se z toho chce řvát.

Dorian
07-10-2013, 08:14
Musím souhlasit, místo toho abych se věnoval opravdovým hráčům (a i svému hraní), tak celou dobu nedělám nic jiného, než že těmto dětem blokuji komunikaci. Tou "dobou" samozřejmě myslím svůj volný čas z reálného života, protože to dělám nezištně - to se pak chce člověku teprve řvát :(

P.S.: napiš mi ten server osobní zprávou tady na fóru, schválně se podívám.

Masut
07-10-2013, 19:19
A největší sranda je když si člověk v klidu loví ryby a přiběhne k němu pár postaviček a začnou hustit užž máááššš holkuuu??? :-)

Fishernator
08-10-2013, 18:15
Jo, mě nějaká tydýtka otravovala půl dopoledne - že chce být moje holka. Podle stylu jí bylo tak devět. Když jsem ji jemně vybídl ať se zklidní nebo každý pozná že je hloupá, pustilo se do mě několik dalších tydýtek že jsem na ni sprostý, ovšem ty už používaly drsnější výrazy jako psychiatrické diagnózy, pánské a dámské pohlavní orgány a tak podobně.

Dorian
09-10-2013, 11:06
Bude se pracovat na důmyslnějším způsobu komunikace, kdy by mělo jít i umlčet konkrétní hráče. To znamená že si je půjde označit jako ignorované, pak jejich "bublinky" nebudou pro daného hráče vidět. Bohužel si ale na to ještě počkáme, nejdříve se musí dokončit rozpracované věci.

WexxAr
10-10-2013, 18:07
Jj jít po český pláži je jak jít ve školce xD By mě zajímalo kolik z nich sou nějací staří úchyláci, kteří z těch naivních děvčátek chce jen vylákat fotky :/
Po přítelkyni šel celý odpoledne nějakej vocas že jí miluje a furt jí to opakoval dokola xD

Masut
11-10-2013, 18:42
Jinak pokud nekdo bude chtit tombani, mam 83 lvl muzu taky staci mi sem napsat zpravu v cca kolik a pokud nebudu mit neco dulezityho jinde rad prijdu

Pepe1177
23-02-2014, 11:13
Ahoj vím že se tu diskutuje o spoustu věcech ale chtěl bych jen říct což už sem to jednou psal a nedostal jsem odpověd že 80 lv vypadá dobře ale ty vrata od rybníku no nevím ,kdyby to bylo jak na sibiři nebo na farmě že by se otvíraly jen na určitou dobu nebo by se otevřely za mince .je těžké tam stát a koukat když většinou ti pomatení nezletilý kteří nemají jako hru ale jen jako srandu nedělají lv.ani úkoly ale jen otravují s těmi jejich hloupími otázkami každý ví o čem píši bylo by to možné ??? nikdo nechce jen tak stát a nehrát hru v lv. každý chce získat kus dalšího lv.aby postoupil a chytl si nové ryby díky za odpověd pepe1177:o

Pepe1177
28-02-2014, 17:43
Ahoj koukám že se asi odpovědi nedočkám ,kdyby alespoň to šlo udělat no myslel jsem že se tu čte vše a dává se k tomu odpověd :(

Fishernator
28-02-2014, 17:58
Odpověď je, že prvek spolupráce v Thombani town je vynikající nápad. Teď je v levelu 80+ mnoho desítek hráčů, co jsme měli říkat my, kteří jsme byli v Thombani v době, kdy v dostatečně vysokém levelu bylo 6 lidí na všech serverech dohromady ? A taky jsme to přežili. O změně systému přístupu do jezírka za plotem podle mě není důvod uvažovat.

Pepe1177
28-02-2014, 18:22
Ahoj fishernátore díky za odpověd si asi jediný, který dává odpovědi ,ale hlavně žes napsal fakt díky :) jen mi šlo o to že sem tam věčně sám nikoho sem tu jen tak nepotkal a když tu někdo byl tak neodpověděl když sem se ptal na pomoc a zmizel ,proto mě to mrzí že alespon by to tu mohlo fungovat třeba jako na voru nebo farmě ,no nic se nedá dělat ještě jednou díky snad někdy tu někoho najdu a přemluvím ke spolupráci šťastný lov kámo :)

Fishernator
28-02-2014, 18:56
Měl bys líp vážit slova Pepe1177, na foru je celá řada hráčů, kteří jsou ochotni podělit se o své nedocenitelné zkušenosti a odpovědět na otázky. Nicméně tito hráči jsou v drtivé menšině proti armádě těch, kteří se ve hře nevyznají a pokládají dotazy. Nemluvě o tom, kolik práce pro moderátory a zkušené hráče je ve hře samotné, myslím že si to neumíš ani představit. Takže tě žádám abys tu přestal tvrdit že nikdo na foru neodpovídá na otázky, dotýkáš se tím lidí, kterých si vážím.

Do Thombani si někoho seženeš snadno, prostě se podívej přes tlačítko obchodu, kolik lidí z tvých přátel je online a má level 80+, pak už jen zbývá najít si je v seznamu přátel a poprosit je, aby ti chvíli postáli na správném místě. Díval jsem se že tě mám v přátelích, můžeš napsat i mně, postojím ti. Mám v této oblasti stejně už dávno všechno ulovené a chytání mě nezajímá, můžu jen dělat závaží. Dobrý lov.

Pepe1177
28-02-2014, 19:12
Díky nemyslel jsem nic špatného ohledně hráčů a tvůrců této hry asi jsme se špatně pochopily ,moc ti děkuji za tvůj dodatek že mi pomůžeš a pokusím se ještě někoho sehnat jsi vážně kámoš díky ,já tuto hru taky hraju s rodinou už dlouho sice nemám takové levely ale snažím se .V 80 LV je to super tvůrci odvedli kus práce a těším se na další nové přídavky od nich .JE TO SKVĚLÁ HRA :)

Fishernator
01-03-2014, 13:41
Třeba dnes jsme se bez jakéhokoliv domlouvání sešli v Thombani postupně až v sedmi lidech, cizí lidi, včetně jednoho Holanďana. Vystřídali jsme se ve stání na podstavci i chytání, odchytali si denní úkoly, vyměnili zkušenosti, přijali přátelství, a popřáli si hodně štěstí. TOHLE je smysl plotu v Thombani town :)

Fishernator
06-03-2014, 18:44
Jen ještě dodám, že když někdo chce pomoct v Thombani, musí být jeho zpráva srozumitelná. Jestli autor zprávy "cs cs pod do 80+" , která mi právě přišla, vážně předpokládá že budu lítat po všech serverech a hledat ho, tak se vážně plete. Nehledě na to, že slušná žádost vypadá jinak, aspoň by se mohl obtěžovat napsat českou větu a zakončit, případně začít, to výrazem "prosím".

Nuu
06-03-2014, 20:03
Také nemám problém si tam komukoliv stoupnout, kolikrát stojím i v anglické Thombainu, jde jen to to, jak říkal F - slušně požádat. Po zprávě typu, pojď do Thombain chci si zachytat mě fakt nehne.

chosee76
10-03-2014, 18:45
Nechci zde spamovat, ale také se přidám, pokud mě někdo slušně osloví tak udělám jen závaží. je to jen a jen o domluvě.

survivor
11-03-2014, 16:15
taky myslím

tuenek
16-03-2014, 22:16
Ahojte všichni, moc prosím, zda mi někdo nemohl skočit za mnou do Thombani do ohrady.. potřebuju parmu velkotlamou jako úkol

ronaldo5
17-03-2014, 07:42
ja bych mohl asi tak ve 3 hodiny odpoledne
co ty?

svarog
17-03-2014, 08:22
Když sem potřeboval "sochy" v thombani, probehl jsem se po pláži, asi 3x vykřikl o pomoc a hned se našli ochotní hráči. Zkus to tak...

ronaldo5
17-03-2014, 09:13
presne tak a navic kdyz je v thombni nekdo je tak ja se treba podivam na mapu a jdu tam abych postal a pridavaji se i ostatni hraci

princesrock
30-11-2014, 22:33
pomohol by mi zajtra niekto v thombani? uz nielko dni sa snazim, ale nenachadzam ochotnych ludi na plazi:-/

luciekaa
01-12-2014, 08:00
Princesrock: V kolik hodin?

jitule458
01-12-2014, 10:07
taky stačí napsat většinou chodím do dvojky

princesrock
01-12-2014, 11:54
dnes vecer o jedenastej by ste mali cas? na ceskom 1

luciekaa
01-12-2014, 12:10
Pokusím se dorazit ;)