PDA

View Full Version : NeskutoČné?!

kvetka00
01-04-2016, 17:09
Akým právom ma niekto nahlási,keď som žiadnym spôsobom nikoho nepoškodila.Dôvod zoznamka.Keď mám za úlohu nájsť si priateľa,tak nech ma nepotvrdí,ale dostať zákaz chatu na mesiac???Urobí sa s tým niečo?Keď ma niekto nahlási,nech sa dá zistiť kdo to bol,aby som vedela čo zlé som mu urobila.

petr407
05-04-2016, 15:12
Akým právom ma niekto nahlási,keď som žiadnym spôsobom nikoho nepoškodila.Dôvod zoznamka.Keď mám za úlohu nájsť si priateľa,tak nech ma nepotvrdí,ale dostať zákaz chatu na mesiac???Urobí sa s tým niečo?Keď ma niekto nahlási,nech sa dá zistiť kdo to bol,aby som vedela čo zlé som mu urobila.

Je to myšleno tím, (ten DÚ) že musíš sehnat nějakého hráče (českého,slovenského,..) a dát na jeho profil žádost o přátelství.
Pokud hledáš 'kamaráda' abys ses s ním seznamovala tak ti hrozí chat/sz ban ve vašem podání chat/ps ban :)
Snad jsi to pochopila a měj se.

camel
05-04-2016, 15:35
Neskutečná je tvá drzost... řeči jako jsi sexy a nadávání vůlgárními názvy sexuálních menšin jsou ve hře naprosto nepřijatelné. Buď ráda, že máš jen CHAT/SZ a vezmi si to k srdci... hraj hru, chytej ryby.
Hodně štěstí.

kvetka00
06-04-2016, 12:00
A ty si jasnovidec,že vieš čo som hovorila v chate.Som natoľko inteligentná,že výrazy v tvojom príspevku som vôbec nepoužila.A nemám dôvod klamať.Práveže mňa jedna hráčka bezdôvodne ocitovala vulgárnym slovom./Škoda že som ju nenahlásila/Tak o čom to celé je???

petr407
06-04-2016, 14:21
A ty si jasnovidec,že vieš čo som hovorila v chate.Som natoľko inteligentná,že výrazy v tvojom príspevku som vôbec nepoužila.A nemám dôvod klamať.Práveže mňa jedna hráčka bezdôvodne ocitovala vulgárnym slovom./Škoda že som ju nenahlásila/Tak o čom to celé je???

kvetka00: camel1cz je moderátor.. ;) kdyby něco :)
camel: já myslel žes to napsal mi .)

Andrej945
28-08-2016, 08:25

On je moderator a moze si pozriet zaznam vsetkeho co si pisala do chatu -_-