PDA

View Full Version : Nelze obchodovat s přáteli na jedné síti

Uruma
10-12-2013, 08:30
Zdravím,
dneska ráno při pokusu o obchodování sem zjistil, že je nemožný obchod s přáteli na jedné síti. Problém je, že jelikož sem na VŠ na koleji, tak jsme připojeni na jedné kolejní síti. Hrajeme spolu s přítelkyní, která se mnou bydlí na pokoji, takže nemůžeme mezi sebou začít obchod. Můžu v budoucnu očekávat nějaký update, který bude toto řešit? Opravdu se mi nechce kvůli obchodu běhat do školy na PC :)
Díky za odpověď
Uruma

matko159
10-12-2013, 09:08
taky jsem na to dneska přišel, taky na koleji

Krtkus
10-12-2013, 09:59
Dá se předpokládat, že zablokování obchodů na stejné IP je jedno z opatření proti podvodníkům :) Takže si nejspíš budete muset najít pro obchod někoho jiného. Naštěstí tahle hra rozhodně netrpí nedostatkem hráčů.

Uruma
10-12-2013, 10:11
Dá se předpokládat, že zablokování obchodů na stejné IP je jedno z opatření proti podvodníkům :) Takže si nejspíš budete muset najít pro obchod někoho jiného. Naštěstí tahle hra rozhodně netrpí nedostatkem hráčů.

Jenže když přítelkyně potřebuje půjčit silný prut na rybu 100+ v daily tak na to fakt jiného hráče nenajde :)

jitule458
10-12-2013, 10:15
To se mi tedy také nelíbí, kor když máme jednu IP na celý dům :-( nepostihnete podvodníky,ale ty co si tu chtějí normálně odpočinout. A tady mi to píše vložení september a přitom je december :-(

Dorian
10-12-2013, 14:37
Na tomto bezpečnostním opatření se nic měnit nebude. Hráčů kteří se dopouštěli podvodů tu bylo bohužel více než těch, kteří hráli naprosto poctivě.
Tedy ještě jednou, hráči kteří hrají ze stejné IP již nemohou mezi sebou obchodovat.

http://www.pictu.cz/image.php?di=TIZY (http://www.pictu.cz/?di=TIZY)
P.S.: Krom obchodování, kde bylo podvodů nejvíce a nyní tedy mají všichni rovné podmínky, se podvádělo i při turnajích. Sice jsme všechny nepoctivé "sportovce" potrestali, nicméně i zde byla přijata technická opatření.

@jitule458
myslím že se díváš špatně a to na dobu registrace, ne vložení příspěvku