PDA

View Full Version : Mizející fishmince

Wittek
11-01-2014, 11:02
Mám dotaz.

Nevíte náhodou, proč mi zmizelo 8 fishmincí? Měl jsem 121 a dnes po připojení jsem zjistil, že mám jen 113. Jak mám na něco našetřit, když mi fishmince samy mizí? Nebo to je tak schválně, abych si ty fishmince musel koupit?

Nebo to má spojitost s nedávnou "chybou", kdy jste psali, že Herb je někde jinde, teď nevím kde a já ho potkal v Cool mountains, kde jsem si koupil gumovky a chytal 8 okounků. To jsem potom zbytečně vyplýtval energii a 2 fishmince za nástrahy.

Předem děkuji za odpověď.

Hermesss
11-01-2014, 12:46
Zdravím ,jen tak fishmince nezmizí , mohly ti zmizet tím že jsi udělal sám doporučení a hral jsi s tou postavou.

Wittek
11-01-2014, 13:14
Aha, takže jestli tomu dobře rozumím.
Když jsem doporučil synovi Fishao (syn u mě nebydlí, ale tenkrát byl u mě), ten se za základě mého doporučení registroval, potom hraje u své matky a někdy u mě, tak mi to bude pořád odečítat 8 fishmincí?
Můj dotaz je: Jak dlouho mi to bude odečítat a kolik mincí za to, že jsem někomu doporučil Fishao, musím ještě zaplatit (zisk z tohoto doporučení byl jen 4 fishmince)?

Omlouvám se za otravné dotazy vzniklé plněním denních úkolů (Získej 1 nové doporučení).
Wittek

Hermesss
11-01-2014, 13:51
no pokud se registroval na stejné ip adrese tak mince které dostanete od 15lvl za to že hraje tak se Vám odečtou nebo nepřipíšou. Neměli by se ale odečíst mince které získáte za úspěchy nebo za turnaje.