Page 1 of 142 1231151101 ... LastLast
Results 1 to 10 of 1419

Thread: Chyby ve hře

Chyby ve hře

Zdravím, dovolil jsem si založit toto téma, kam bychom mohli psát chyby ve hře, nemá smysl aby si každý založil téma svoje, na foru je už takhle pěkný binec.

Hned se zeptám jestli je v pořádku že nejdou mazat odeslané soukromé zprávy.

Ahoj v pořádku to není , ale už se to řeší tvůrci o tom už vědí.

Ahoj chtěla bych nahlásit chybu ve hře:

V neděli má být Fish market UZAVŘEN!! Ale na vlastní oči sem viděla jak jeden hráč v klidu vešel tam i zpět. Navíc potom lítal po pláži a nabízel za úplatu že prozradí ostatním jak na to. Jméno sem bohužel zapoměla,ale moje tvrzení si můžete ověřit. Napsala sem mu chatem NEŠVINDLUJ a tuto zprávu mám pořád v záznamu.

Díky za pozornost SandraB

Tak tohle už mě přestává bavit...
    V Pinheira Beach jsem chytla (mimo jiné) 5 ryb, u nichž se mi vůbec nezobrazilo, co byly zač a ani se mi nezobrazily v inventáři... Podle toho zeleno-žluto-červeného ukazatele jde pořád o ten stejný druh, ale netuším který.
    Kdybych je chytala na něco jiného než na těsto, už bych byla asi pěkně naštvaná...
    Nevíte, co s tím?
    Last edited by luciekaa; 17-01-2014 at 11:08.

Luciekaa: to stejné se mi stalo při turnaji. chytil jsem asi deset ryb, ale nepricetl se mi ani centimetr ani expy, nic. Pote byla restarovana cela hra a chyba byla odstraněna. Od té doby vše funguje v pořádku. Dokonce jsem byl překvapen, že mi byly vráceny i mince za zrušený turnaj.

Dobrý den předem mé stížnosti a nespravedlnosti hrál jsem tu to hru 1 den a druhý den jste mě blok-li. Je mě dost let nák mě to netrápí spíš to jakým způsobem a za co mě mrzí. Tak za prvé, šel jsem do Holandského sektoru na pláž ne jen že mě tam 3 hráči neustále obtěžovali a znemožňovali hrát to jsem jim pak napsal jestli nejsou blázni jelikož se tak opravdu chovali jako že je to jejich pláž a cizinci tam nesmí tak za slovo blázni jste mě blok-li chat dobře uznal jsem, ale že druhý den jsem tam šel opět jelikož tam bylo málo lidí a opět mě pošťuchovali tak jsem jim oplatil to samé vyprdl jsem se na zběr mušlí a tak jsem neustále za nimi chodil a a jak se zastavili, zastavil jsem se také dělal jsem jen to co oni mě a co se nestalo, mě jste okamžitě blok-li a je ne udělal jsem si jinej profil a oni tam byli pořád jak je možné že jednoho bloknete a druhé co obtěžovali mnohem více ne nechápu?! A ted k dnešnímu dni zaplatím mince na vstup ke pstruhům chytám tahám vše v zeleném a nic 3 mince fuč náhozy fuč návnada fuč. Co to znamená, to že jste neobjektivní k posuzování porušování podmínek, ale také to že vám hra špatně funguje! Sbohem a tuto reklamu budu šířit dál.

Takže mám počkat, až se hra aktualizuje a těšit se na 5 nových ryb? No, snad...

Zdravím, dnes jsem zjistila, že se mi v Laketown vynulovali chycené ryby. Měla jsem jich 11 ze 16. Byl k tomu nějaký důvod? Předem díky.

Zkus vydržet do restartu serveru ale nevím kdy přesně to bude.

Zdravím, jsem hodně naštvaný, použil jsem hodinky šel na 1 turnaj, potom to vypadlo za 30 minut se přihlásím konečně do hry a do 5 minut další výpadek, teď mi hra naběhla a hodinky jsou pryč, bude se to ňák řešit? Díky za odpověď

Uběhlo 10 minut a další "údržba serveru!!!!!!!" To už není možné.
    Last edited by 123812; 17-01-2014 at 15:48.