Page 142 of 142 FirstFirst ... 4292132140141142
Results 1,411 to 1,419 of 1419

Thread: Chyby ve hře

Senior Member camel's Avatar
    Je to chyba, která bude opravena hned, jak se k tomu autoři hry dostanou. Řeší ale již delší dobu důležitější věci... nenaděláme nic.

Doporučuji se držet toho, jak je hra nastavena - teda žralok = ryba, která je ve sbírce žraloci... pak nevzniká nejasnost. To samé platí např. pro sumce atd.
    Ve hře se jmenuji / My in game name: camel1cz
    Navštivte naše fanouškovské stránky FISHAO.cz / Visit fan site FISHAO.cz

Question Bobova minihra

Nemůžu si zahrát Bobovu minihru jednou za každý týden, ale jednou za každý půlrok.

Prosím pomoct nevím jak jinak získat fishmince.

Question Bobova minihra

Pořád mi nejde Bobova minihra jednou za týden ale jednou za půlrok prosím pomoc.

Koukala jsem na tvé záznamy a ukazuje mi to že hraješ po 5 měsících. Bob se ti sám sbírat nebude.

Quote Originally Posted by kostka28 View Post
    Koukala jsem na tvé záznamy a ukazuje mi to že hraješ po 5 měsících. Bob se ti sám sbírat nebude.
    Protože mi to nejde.

Unhappy Heslo

Zdravím. Nejde mi zaregistrovat se na FISHAO, pořád mi to píše: ,,Tvoje heslo musí mít 3-16 znaků'' přestože jich tam mám 9. Dokáže mi někdo poradit proč? Předem moc děkuju za odpověď ♥DETERMINATION♥

Dobrý denn,
    Čekám už skorem měsíc, protože nemohu jít do klubu nemohu jít do Lost Valley I a ztratili se mi všechny odznaky... -.-
    A nic se neděje..

Dobrý den,
    Čekám už skorem 1 měsíc a nemohu jít do klubu, Lost Valley I všechny odznaky mi zmizeli prostě nic...
    Budu za to požadovat odškodnění protože to není už možné...

Není třeba psát 2 příspěvky ..
    Budu vás kontaktovat v osobním sdělení.