Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Question Puni ban - greska moderatora.

Postovanje,

Nalog "Andrej_Legenda" je u pitanju.

Moj bratanac igra Fishao na svom i nalogu svog brata (andrej_car_10 i andrej_krstic_52).
    Razlozi za ban na ova dva naloga su svadjanje preko facebooka sa moderatorom "Capmen" koliko sam ja upucen..

Problem je nalog "Andrej_Legenda" koji je moj - ja sam malo strariji (44god) i uzeo sam od svog bratanca brze patike 2.0 sa njegovog banovanog naloga i tog trenutka sam i ja dobio puni ban na svom nalogu iako ne komuniciram uopste ni sa kim u toku igranja???

Ocekujem ispravku ove greske ili odgovor od strane nekog od odgovornih lica igrice (za Srbiju).
    Mozete me kontaktirati na mail (krosdeki@yahoo.com).

Srdacan pozdrav! -Dejan

Da li neko cita ovaj deo za Srbiju ili da posaljem i na internacionalni deo isti problem?

Junior Member

Ok.

Koji ste manipulatori hahahah,malo deriste se glupira i treba ban da dobije,a te patike sto si ti navodno "uzeo" da igras sa njima su prebacene jer je znao sta je napravio,treba vam ban sve naloge..jeste da ni ja nisam najsjajniji igrac ali taj mali stvarno je problem i verujem da nije dobijao batina odavno,a trebalo bi...moj savet ti je da se manes igrice jer imas prijatelju 4 banke,radi nesto normalno za svoje godine Pozdrav

Member MilosGamerSRB's Avatar
    Trebalo bi da to kazes administratoru zato sto, koliko sam cuo od nekoga, da nijedan moderator ne bi trebalo da banuje nekoga ukoliko se ta situacija dogodila van Fishao igrice.
    Uzmi za primer, da se ja posvadjam sa nekim moderatorom koga znam uzivo i sada me on banuje iako nisam komunicirao sa njim u Fishao.
    KEEP CALM AND KEEP FISHING!
    MilosCaughtFish
    (my new username)